KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature's Spirit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienn88, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó a friss tenger illatával.Relaxáló hatású,természetes ásványi kivonatokkal,nem habzik.Finom mikroszemcséket tartalmaz,melyektől bőre bársonyonsan puha és selymes lesz!

Adrienn88

2014. február 1.

Tényleg jó relaxhoz.Hetente 1-2-szer fürdősót is használok a bőrömnek is jót tesz.
A kádban kékes foltot hagyott amit nem tudtam kisikálni és ezért bosszankodtam is nagyon és azt mondtam soha többet nem veszek,de pár öblítés után lekopott.
Az árát tekintve nagyon megérte akciósan vettem meg és egy darabig elég is lesz.Nekem nem okoz bőrirritációt sem.

Adrienn88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.