KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nature's Therapy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterflybabo, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Természetes összetevőket tartalmaz. Használatával a bőr tiszta, hidratált és puha lesz.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

asztromélia

2014. március 14.

A hatása 6 csillag, egyáltalán nem szárít és jól tisztít. Viszont a tubus feléhez érve sem tudom eldönteni tetszik e az illata vagy nem. Hasonlítani sem tudom semmihez, de az oliva olaj illathoz semmi köze nincs, akkor már inkább rágó illatú.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

butterflybabo

2014. február 22.

Megvettem, mert viszonylag tetszettek az összetevői, és hogy van benne olaj is. Azt írja, hogy "természetes összetevőket tartalmaz" de engem nagyon szárít :( Zuhanyzáshoz használtam, tettem egy nagyon keveset a kezembe és azt oszlattam el az egész testemen, alig habzott, lehet az olaj miatt, nem tudom... vagy mert előző este az egész testemet bekentem egy nagyon száraz bőrre való téli krémmel, és azért nem habzott annyira. A lényeg, hogy rendesen leszedte rólam az összes zsiradékot. Amikor leöblítettem már éreztem, hogy olyan mintha papírszáraz lenne a bőröm és már akkor tudtam, hogy nagyon melléfogtam, mikor ezt megvettem. Mivel akciós volt, így ráadásul kettőt is vettem, a zöld tea olajos változatát is megvettem. Nem tudom, hogy hova fogom még elhasználni ezeket. Lehet, hogy majd csak kádban fürdéshez, de akkor jó sok olajjal a vízben fogom használni :)
Kap 2 pontot, egyet a dobozára mert tetszik, és az illata is egy pontot. Sajnos túl nagy reményeket fűztem hozzá, mert azt hittem, hogy természetes összetevői miatt, csak jó lehet...

butterflybabo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)