KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturissimo

Ár:   2365 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ISzilvi, Módosítva: 2011. augusztus 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különleges összetételű, természetes hatóanyagokkal izzadmány- csökkentő és az antiszeptikus hatásáról ismert eukaliptusz illóolajjal, valamint a ribizli hatóanyagával dezodoráló, alkoholmentes testpermet, amely kellemesen üde bőrérzetet biztosít az érzékeny bőrtípusra is. Az allantoin valamint az orvosi zsálya illóolaja segíti a hámregenerációt. Természetes illóolajok keverékével diszkrét, friss illatú.

Kiszerelés: 125ml

Csibedli

2016. augusztus 18.

Az jó benne, hogy natúr, de nem tetszik az illata, és többször kell újra fújni.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Az jó benne, hogy natúr, de nem tetszik az illata, és többször kell újra fújni.

Luckuska

2016. március 17.

Kifejezetten utálom. Régóta használok minden mentes dezodort, de ez mindközül a legotvarabb. Kifejezetten büdös, számomra semmit nem használ. Párszor fújtam magamra, de iszonyatosan rosszul éreztem magam a bőrőmben tőle. Oltári nagy pénzkidobás volt.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

DianaS

2015. június 25.

Egész jól megálja a helyét a dezodorok között, többet adott mint amennyit vártam tőlle. Mindenképp érdemes kipróbálni.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

encimokus

2014. március 23.

Már lassan két hónapja használom, azóta is prímán működik ez a dezodor. 3-3- fújás reggel, estig lazán kibírja. Az ára elsőre soknak tűnhet, de minden cseppje megéri, szinte észre sem venni, hogy hetek óta használom. Gyógynövény illata van, nem sokáig érezni, nem keveredik parfümmel. Alkohol nincs benne, érzékeny bőrre is tökéletes megoldás
Update: Most, hogy már jobb idő van, sajnos kevésnek bizonyul. A maradékot elteszem télre

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

naani

Korcsoport: >54
2012. július 9.

Hatásos dezodor, bár most nyáron "keményebb" napokon többször is rásegítés kell, de ez bármelyik általam kipróbált dezodorral így volt még. Tényleg jellegzetes eukaliptusz illata van, de hát elvégre gyógynövényes termékről van szó :) Az ára is pénztárcakímélő és gazdaságos.

naani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 9.

Zsenike

2012. június 25.

Egészen jó dezodor, a szaga az elég keményen eukaliptuszos mondjuk, de ez gyorsan elillan. Megelőzi a kellemetlen szagok kialakulását és az izzadást is valamennyire gátolja, de azért nem úgy, mint az alu-s deok. Ez viszont nem káros, hanem ápoló, jó hatású a bőrre az összetevői miatt. Az ára pont 2000, ezért 125 ml jön velünk, emiatt szerintem megéri, mert gazdaságos, nagy kiszerelés.

Zsenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

ISzilvi

2011. augusztus 13.

Osszessegeben nagyon jo termeszetes dezodor. Az illata egy picit furcsa elsore, olyan gyogynovenyes, konnyen meg lehet szokni. Sot, ez alapjan unisex, ferfiaknak es noknek is jo. A triethyl citrate miatt sokkal hatasosabb izzadas ellen, mint a legtobb natur/bio deo, az illoolajok ezt erositik, egy atlagos nap utan este is jo illatu vagyok. Egy izzadosabb, melegebb napon azert ra kell segiteni egy ket fujassal napkozben is. Borotvalas utan is hasznaltam es abszolut nem irritalja a bort. Az ara is jo.

ISzilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin