KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturissimo

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2150 Ft

Különleges bőrkímélő kókuszolaj alapú felületaktív anyagai hatékonyan tisztítják az érzékeny bőrtípust is. A B3-, B5 -vitaminok, a cickafarkfű kivonatával és az allantoinnal, valamint a hipoallergén hatásáról ismert vadárvácska kivonata a hámregenerációt gyorsítja. Bőrbarát pH-jú krémtusfürdő. Alkalmazása:1-2 cm3t eloszlatunk a tisztítandó, nedves bőrfelületen, majd langyos vízzel leöblítjük.

Kiszerelés: 200 és 500 ml

Ár: 2150 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Kiara

2014. november 23.

Ajándékba kaptam. Jó a hatása, nekem az illat nem kedvenc.
Viszont gyorsan fogy és szerintem nem volt olcsó.

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Ajándékba kaptam. Jó a hatása, nekem az illat nem kedvenc.
Viszont gyorsan fogy és szerintem nem volt olcsó.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. március 25.

Dícsértétek itt Ti is, a bionom.hu-n is áradozott róla több hozzászóló, hát megrendeltem egy 150 mil-es flakonnal. És nekem bizony nagy csalódás az illata! Ha jóindulatú akarok lenni, akkor alig van illata, amikor tusolok vele és utána, de szigorúbban fogalmazva: inkább egy kis vegyszerszagot tapasztalok!
Egyébként a többi igaz! Valóban finoman hidratál, jó érzés utána a bőrnek, csak éppen semmi kellemes illat a bőrömön! Vissza hát a Biola rózsa illatú és valóban illatos krémfürdőjéhez!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 25.

szbogdany

2013. augusztus 14.

Egyetértek encimokussal. Fantasztikus illata van, krémes, nem szárít. Még a páromnak is feltűnt, pedig őt nemigen érdekli a téma. Azt mondta, Tündér Rózsa lettem. Minek kéne jobban habzania? Az ára sajnos valóban borsos (bár relatív, mihez képest), én is csak az ingyenes termékmintát használtam.

szbogdany
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 14.

encimokus

2012. június 30.

Valami elképesztően fantasztikus illata van. Krémes, enyhén habzik, de hát natúrtermék. Egyáltalán nem szárít. Sajnos nem túl olcsó, ezért ritkán használom. Az ára miatt 4 csillag.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthotenic Acid, Niacinamide

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm