KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   899 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Száj és orr környékén jelentkező herpesz simplex(I) vírusfertőzés helyi kezelésére.

Összetevők: 1 g gélben 0,40 g Herpesil kivonat (gyógynövények alkoholos kivonata és 0,10% cink szulfát hepahidrát)

Segédanyagok: tisztított víz, 85%-os glicerin, Carbopol 940, poliszorbát 20, trolamin szorbinsav

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

orsi0210

2017. november 13.

Amikor kezdett kijönni a herpesz az ajkamon, még nem volt nálam ez a kenőcs, ezért csak órákkal később tudtam bekenni vele az ajkamat, amikor már kezdett kifejlődni, terebélyesedni az ajkamon :(. Mindenesetre bekentem vele, majd úgy éreztem, hogy még jobban megnőtt. Eléggé elszomorodtam, de azért kentem tovább az ajkamat, és másnapra már valamivel kisebb lett. Harmadnapra pedig alig volt látható, így lényegesen lerövidítette a herpesz gyógyulási idejét kb. 7 napról 3 napra.
Ár-érték arányban 5 csillag, viszont a herpesz kezdeti tüneteit nem enyhítette, így 4 csillag.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

MormiOrsi

2017. augusztus 28.

Valóban nagyon megéri az árát! Már 3 éve nem jött ki herpeszem, de most nyaralás alatt sikerült egyet beszereznem, így szükségem volt valamire, hogy kezeljem. Előtte mindig drága tapaszokat használtam, de azt kell, hogy mondjam ez a krém simán felveszi velük a versenyt. A 3. napon már csak egy kis var volt a herpesz helyén, ezzel engem meg is győzött, hogy felejtsem el a 3000 forintos tapaszokat, amik kb ugyanezt tudják (csak halkan jegyezném meg, hogy az egyiket anno fennhagytam éjszakára és reggelre olyan kacsaszájjal keltem, mint akinek rosszul sikerült szájfeltöltése volt :D). Szóval én nyugodt szívvel ajánlom, DM-ben könnyen beszerezhető!

Upadet: 1 csillagot levonok, mert visszatért a fertőzés és kicsit agresszívebb terjedelemben és fájdalommal, így kénytelen voltam újra tapaszt venni, mert azzal ha leragasztottam, akkor a kellemetlen égő érzés is jobban tompult, mint a krémmel. Plusz higiénikusabbnak is éreztem. Remélem így már nem fog visszatérni. Nem tudom persze, hogy azért jött-e ki újra ilyen gyorsan, mert ez a krém nem nyírta ki kellőképpen a bacikat vagy más okból, de most biztosra akartam menni és hermetikusan elzárni mindentől, mert ami a krém nagy hátránya, hogy szabadon hagyja a fertőzőt részt. Updatelek majd, ha újra kijönne, mert akkor a tapasz csak annyival lesz jobb, hogy nem ér hozzá a fertőzött felület mindenhez.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Vvn

2017. április 6.

Mamánál találkoztam először vele.
Felgyorsítja a herpesz gyógyulását, enyhíti az irritációt.

Vvn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Mamánál találkoztam először vele.
Felgyorsítja a herpesz gyógyulását, enyhíti az irritációt.

nikolettazsofia

2017. március 8.

Egyszerűen imádom! Múltkor éreztem, hogy kezd kialakulni egy herpesz a számon, ezért gondoltam kipróbálom ezt a gyógynövényeset, mert a Zoviraxra és társai allergiás vagyok meg nem is nagyon használtak nekem. Mindennap 1x-2x bekentem és a herpesz ki se jött! Se hólyag se semmi csak egy minimális dudor volt amit én éreztem. Nagyon sokáig elég, ezentúl csak ezt használom!

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

AngelHeart80s

2017. február 16.

Nagyon jó!!! 2 napja délelőtt láttam meg, hogy felül-alul herpesz készül az ajkamon lenni, egyből bekentem! Napi 4x használtam, az állaga kicsit a birs alma lekvárra emlékeztet, kicsit ragad, és sárga, de nagyon hatásos!! 3. nap van és alig látszik a herpesz!!!!!! Én még termékkel ennyire nem voltam megelégedve! Ráadásul a Rossmann-ban vettem akciósan 450 Ft-ért! A Richtofit Herpesz Gél-t 800 Ft körül vettem anno a patikában és az csak 5 g!! Napjában a Herpesilt használom itthon, illetve még éjjelre teszek a Richtofit-ból is, hátha még nagyobb lesz a hatás. Amúgy a Richofit láthatatlan, ha elmegy az ember otthonról akkor azt ajánlatos felkenni. De amikor előzőleg herpeszem volt. akkor még csak a Richtofit volt és azzal a szokásos 10 napig tartott a herpesz, igaz, azt nem is kaptam el idejében, egyszer csak ott volt reggelre a sok kis hólyag a szájzugban. Nah, de a Herpesilt bátran ajánlom!

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

moretti87

2016. június 29.

Tènyleg jó, betartja amit ígér. Ha elfogy ,újra megveszem. Jobb,mint a Telviran és társai.

moretti87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

judit87

2015. május 16.

Nagyon jó!Gyorsan begyógyitja a herpeszt, nem lesz varas sem a seb hanem szépen összehúzódik és eltűnik.

judit87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.