KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, hatása orvosilag igazolt.

A krém hatásáért felelős összetevők fontosabb jellemzői:

• A rozmaringolaj gyulladásgátló, izomgörcsoldó hatással rendelkezik.
  • A kámfor helyi vérbőséget idéz elő, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású.
  • A mentol a kámforral együtt alkalmazva erősebb hűsítő érzetet kelt a bőrön, és enyhe helyi érzéstelenítő hatása van.

Reumatikus jellegű izületi gyulladások, izom- és végtagfájdalmak kezelésére.

Összetevők: Rosmarini Aetheroleum,  Camphora Racemica,  Levomenthol,  Tisztított Víz,  Fehér Vazelin,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  Poliszorbát 60,  Folyékony Paraffin,  Alumínium-Acetát-Tartarát-Oldat,  Etanol (96%),  Metil-Parahidroxibenzoát

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Balitens

2017. július 16.

Kötelező darab minden háztartásban. Én állómunkát végzek, így heti 3-4szer használom. Láb, hát, kar, boka fájdalmakra ez a legjobb! Én sok mindent kipróbáltam már, de ez hozott mindig helyre minden fájós panaszt! Csillagos ötös és nem csak a hatása, hanem az ára miatt is!

Balitens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

mLK235

2017. június 14.

Amikor nagyon bedagad a bokám vagy a térdem ráadásul kék zöld a lábam a sok szétpattant pici visszértől akkor jól esik használni.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

vikusz57

2016. október 28.

Nagyon jó kis krém ,csillapítja időjárás változáskor jelentkező izületi fájdalmakat,mindíg kéznél van .Szerintem minden háztartásban jól jön.

vikusz57
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

rizspufi

2015. július 11.

Anyukám masszőr, és nagyon sokat használja ezt a krémet. Hatásos, nagyon jó krém.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!

b.krissy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!

Oraculum

2014. május 12.

Hátfájósok és sportolók kötelező kenőcse!

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Hátfájósok és sportolók kötelező kenőcse!

deagle13

2014. március 21.

Elvileg nem bemelegítésre szánt cucc, de amikor gyógytornára jártam, a gyógytornász mindig ezt használta és ő mondta, hogy sportoláshoz is alkalmazható, megfelelően ellazítja az izomzatot. Kellemes hűsítő hatása van, illata leginkább kámfor vagy mentolszerű.

deagle13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

zdoreebaba

2014. március 7.

Ez az a krém, ami a mi háztartásunkban nélkülözhetetlen és mindig megtalálható.
Anyu és a család többi tagja (még én is) elég komoly hátfájással küszködünk. Anyának gerincsérve van és majdnem napi szinten kenjük ezzel a krémmel. A heti egyszeri masszőr mellett a kínok kínjait élné át nélküle. Személy szerint engem ki lehet üldözni ezzel a krémmel a világból, mivel az illata nagyon intenzív, erőteljes, rendesen a fuldoklás kerülget tőle (!!viszont az egészségért mindent el kell viselni!!) és a használata után borzalmasan beleivódik a falakba, így a kenegetés után mindig jól ki kell szellőztetnem... Alapjába véve a hatása jónak bizonyul, csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és nagyon jól hűsít. A hatását körülbelül a kikenés után 4-5 óráig érezni, míg rendesen beleivódik a bőr alá...
Szerencsére gyógypatikákban és gyógyszertárakban is egyszerűen hozzá lehet jutni. Az ára sem túlságosan vészes. Mindenkinek ajánlom, aki hátpanaszokkal, sérvvel, sérülésekkel küszködik...

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 7.

Ez az a krém, ami a mi háztartásunkban nélkülözhetetlen és mindig megtalálható.

Shennny

2014. február 25.

Mikor még sérült volt a csuklóm mindig ezzel kentem és segített rajta, a térdem pedig rendszeresen begyullad és ez mindig rendbeteszi. :)

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 25.