KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, hatása orvosilag igazolt.

A krém hatásáért felelős összetevők fontosabb jellemzői:

• A rozmaringolaj gyulladásgátló, izomgörcsoldó hatással rendelkezik.
  • A kámfor helyi vérbőséget idéz elő, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású.
  • A mentol a kámforral együtt alkalmazva erősebb hűsítő érzetet kelt a bőrön, és enyhe helyi érzéstelenítő hatása van.

Reumatikus jellegű izületi gyulladások, izom- és végtagfájdalmak kezelésére.

Összetevők: Rosmarini Aetheroleum,  Camphora Racemica,  Levomenthol,  Tisztított Víz,  Fehér Vazelin,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  Poliszorbát 60,  Folyékony Paraffin,  Alumínium-Acetát-Tartarát-Oldat,  Etanol (96%),  Metil-Parahidroxibenzoát

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csopivezi

2018. április 14.

Térdfájásra használtam, hamar elmúlik tőle a feszítő, fájó érzés. Viszont utána se futni, se fürödni nem lehet rendesen, legalábbis én úgy jártam, hogy a melegtől olyan szinten elkezdett égni a bőröm, mintha meggyújtották volna! Kb. fél órába telt csillapítani, a bőröm vörösen égett, forró volt, semmilyen hideg dolog nem hűtötte le. Édesapám hasonlóan járt, csuklóját kente, utána mosogatni nem tudott miatta. Valóban csodát művel, csak figyelni kell rá, hogy utána már semmi olyat ne tegyen az ember, amitől felmelegszik a bőre :)

Csopivezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Balitens

2017. július 16.

Kötelező darab minden háztartásban. Én állómunkát végzek, így heti 3-4szer használom. Láb, hát, kar, boka fájdalmakra ez a legjobb! Én sok mindent kipróbáltam már, de ez hozott mindig helyre minden fájós panaszt! Csillagos ötös és nem csak a hatása, hanem az ára miatt is!

Balitens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

mLK235

2017. június 14.

Amikor nagyon bedagad a bokám vagy a térdem ráadásul kék zöld a lábam a sok szétpattant pici visszértől akkor jól esik használni.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

vikusz57

2016. október 28.

Nagyon jó kis krém ,csillapítja időjárás változáskor jelentkező izületi fájdalmakat,mindíg kéznél van .Szerintem minden háztartásban jól jön.

vikusz57
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

rizspufi

2015. július 11.

Anyukám masszőr, és nagyon sokat használja ezt a krémet. Hatásos, nagyon jó krém.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!

b.krissy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nagyon jo es hatasos krem!

Oraculum

2014. május 12.

Hátfájósok és sportolók kötelező kenőcse!

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Hátfájósok és sportolók kötelező kenőcse!

deagle13

2014. március 21.

Elvileg nem bemelegítésre szánt cucc, de amikor gyógytornára jártam, a gyógytornász mindig ezt használta és ő mondta, hogy sportoláshoz is alkalmazható, megfelelően ellazítja az izomzatot. Kellemes hűsítő hatása van, illata leginkább kámfor vagy mentolszerű.

deagle13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

zdoreebaba

2014. március 7.

Ez az a krém, ami a mi háztartásunkban nélkülözhetetlen és mindig megtalálható.
Anyu és a család többi tagja (még én is) elég komoly hátfájással küszködünk. Anyának gerincsérve van és majdnem napi szinten kenjük ezzel a krémmel. A heti egyszeri masszőr mellett a kínok kínjait élné át nélküle. Személy szerint engem ki lehet üldözni ezzel a krémmel a világból, mivel az illata nagyon intenzív, erőteljes, rendesen a fuldoklás kerülget tőle (!!viszont az egészségért mindent el kell viselni!!) és a használata után borzalmasan beleivódik a falakba, így a kenegetés után mindig jól ki kell szellőztetnem... Alapjába véve a hatása jónak bizonyul, csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és nagyon jól hűsít. A hatását körülbelül a kikenés után 4-5 óráig érezni, míg rendesen beleivódik a bőr alá...
Szerencsére gyógypatikákban és gyógyszertárakban is egyszerűen hozzá lehet jutni. Az ára sem túlságosan vészes. Mindenkinek ajánlom, aki hátpanaszokkal, sérvvel, sérülésekkel küszködik...

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 7.

Ez az a krém, ami a mi háztartásunkban nélkülözhetetlen és mindig megtalálható.

Shennny

2014. február 25.

Mikor még sérült volt a csuklóm mindig ezzel kentem és segített rajta, a térdem pedig rendszeresen begyullad és ez mindig rendbeteszi. :)

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 25.