KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

poca0412

2018. június 15.

Már jó pár éve előkerül ha jön a nyár. Ez komolyan csodaszer. Bár tudom nem túl egészséges használni,de nem viszem túlzásba.2-3hetente áttörlöm vele a hónaljamat és így biztosra vehetem,hogy semmi meglepi foltom nem lesz a ruhámon.Ha jön a hűvösebb idő elteszem mindig következő évre,olyankor elég csak a sima izzadásgátló.

poca0412
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

szfrances19

2018. június 13.

Régen használtam, az elején jó volt, aztán iszonyatosan kimarta a bőrömet, viszkettem tőle, néha már véresre vakartam magam. Érzékeny bőrűeknek, ill. szőrtelenítés után nem ajánlott. A kezdeti hatásossága miatt 2 csillag.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

kyara1111

Korcsoport: >54
2018. június 13.

Én csak azt nem értem, hogy ilyen csodaszerről miért ilyen nehéz értesülni. Véletlenül találtam rá, egy barátnőm ajánlására, másfél évnyi kínos izzadás után. Első alkalmazás után csak vártam az izzadtság foltokat, és sehol. Nem akartam hinni a szememnek. És próbálom kideríteni a hátrányait, ártalmasságát, azt sem igazán találom. Nekem nem okoz irritációt, viszont csoda, ha így megoldja ezt a kellemetlen problémát! Mindenféle drága izzadtsággátlókat lehet találni a neten, de erre nem egyszerű rátalálni. Sajnálatos, hogy az egészség, konfortérzet megoldása ennyire hátrányba szorul az üzleti érdekekkel szemben.

kyara1111
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 13.

Amulette

2018. június 4.

Az összetevői miatt kissé aggódom, de az tény, hogy segít. Kétszer használtam eddig pár nap eltéréssel és valóban nem izzadok azóta hónaljból, pedig nagyon hajlamos voltam rá eddig, hogy "összefoltozzam" a felsőimet. Szerintem maximum hetente fogom használni innentől, igyekszem nem túlzásba vinni. Nálam használat után pár óráig iszonyatosan csíp és viszket, de nem pirosodik ki és később sem leszek kiütéses, úgyhogy ennyit kibírok a cél érdekében.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Ircsi0421

2018. június 1.

Már egy jó ideje használom.Kezdjük azzal hogy borzasztóan tudtam izzadni.A kezemet sem szivesen emeltem fel az izzadság foltok miatt.Még ujjatlan felsőbe is szabályosan csepegett az izzadság.Itt a neten akadtam rá erre a csodaszerre.Megmondom őszintén hogy nekem nem hatott ,csak első hét után.Az első héten már lehet hogy azért izzadtam,mert nem hittem el hogy tényleg hat.Ott álltam a tükör előtt pólóba ami addig felejtős volt,és nevetséges de azt vártam mikor lesz óriás folt a hónaljamnál.És nem lett.Azóta folyamatosan használom.Igaz máshol lohog rólam a viz de a hónom alatt csont száraz.Imádom.Kieszi a bőrömet de én minden nap használom.Lehet hogy nem kellene,de még véletlenül sem akarok izzadságot.Este bekenem nappal meg krémezem.Nem érdekel hogy káros e.Nem izzadok,és ez a LÉNYEG.

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Milka

2018. április 23.

Előzmények: sosem voltam különösebben izzadós fajta, leszámítva a fejem, ami nagy melegben kb úgy néz ki, mint akit leborítottak egy vödör vízzel. Illetve a rossz szagokra sem voltam hajlamos, egészen tavalyig. Az tűnt fel, hogy közvetlen zuhanyzás után is érezhetően izzadságszagom volt. Próbálkoztam mindennel: többszöri alapos átmosás, mindenféle izzadásgátló ( spray, golyós, stift, kristály ) de semmi eredmény. Tettem kísérletet házi praktikákkal is: ecet, szódabikarbóna: nulla hatás, vagy csak rövid ideig tartó. Vérvétel, pajzsmirigy szakrendelés: minden oké...A szag maradt, ami viszont az érdekes, hogy többnyire csak a felsőimen érződött, rajtam annyira nem, ezt már végképp nem értettem. Teljesen véletlenül akadtam bele ebbe a cuccba, ami végül elhozta a megváltást. Három naponta használom hónaljra, illetve talpra is, tökéletesen működik. Nem használok mellette semmilyen izzadásgátlót, mert szükségtelen, igaz, pár napig volt némi diszkomfort-érzetem, de hamar meg lehet szokni, és így legalább csak a parfüm illata érvényesül, mert azt mindig is utáltam, hogy bizonyos deók képesek voltak még a parfümöt is elnyomni. Ha valakinek feltétlen szükséges még e mellett plusz izzadásgátló, akkor valamilyen természetes, natúr cuccot alkalmazzon, mintsem még egy plusz alumíniumos dolgot, mert az már sok volna a "jóból". Röviden: csatlakozom a csodaszerként számon tartók táborába :)

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Lyne

2018. április 21.

Ez az izzadásgátló csak annak nem válik be, aki nem tudja, hogyan kell használni! :) Nekem kb 10 éve ajánlotta a háziorvos és azóta én is terjesztem az igét! :) Csak tiszta bőrfelületre, kizárólag lefekvés előtt ajánlatos használni és másnap kizárt az izzadás!! Engem a mai napig csíp, de nincs az az Isten, hogy lemondjak róla..:) Reggel vagy napközben nem szabad használni, mert nem hat, ellenben csípni azt fog..:D

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Lona22

2018. április 15.

Még csak pár napja próbáltam ki, de hatott. Ez a legjobb szer.
Nekem csak egy kicsit csípett, és viszketett. Csupán egy kérdésem lenne: borotválkozás után ugye nem szabad rögtön használni; mennyi időnek kell eltelnie kb. a borotválkozás és a termék használata között? Köszönöm!

Lona22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Még csak pár napja próbáltam ki, de hatott. Ez a legjobb szer.

Amanda30

2018. március 19.

Az egyetlen, szó szerint egyetlen termék, ami segített megszüntetni az izzadást. Aki nem küzdött soha ilyen problémával, el sem tudja képzelni, hogy mennyire megkeserítheti az ember életét a nem kívánt izzadás. Először 1-2 hetente használtam, most már hónapok is eltelnek 2 használat között, izzadás egyáltralán nincs, max minimálisan (ha már eltelt több idő), de az sem látszik meg a ruhán. Lényegesen jobban megéri, mint botoxoltatni a hónaljat..

Amanda30
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

keseruevelin

2018. február 26.

Tinédzser koromban kezdődött a problémás izzadás. Nem telt el úgy nap, hogy nem izzadtam volna szét a felsőim időjárástól függetlenü. Ezért nagyon gátlásos lettem egy idő után. Folyamatosan azon aggódtam ha már lekerült a pulcsi, hogy úristen mivan ha meglátja más is a foltot. De szerintem ez már ilyen idegi alapon is kijött nálam, szóval amiatt is izzadhattam, nem csak a meleg idő végett. Emiatt csak sötét színű illetve fehér polókat és trikókat hordtam :/ de így nagyon zavart. Aztán középiskolás éveim végén megelégeltem a dolgot és neki láttam a kutatkodásnak az internetenm hátha találok valami féle olcsóbb megoldást. Fórumokon olvasgattam ahol több terméket is említettek, de ezt írták a legjobbnak és legolcsóbbnak. Így végül pont nyár előtt beszereztem az első üvegcsét. Csodák csodájára a 30+ fokos hőségben nem izzadtam egy cseppet sem. A hónaljam maga a Szahara volt, olyan száraz volt egész nap. Hát majdnem sírtam örömömben mikor hazaértem. Így telt azóta több év, hogy csak ezt használom. Illetve dezodort is, csak a jó illat miatt. :) nekem nagyon bevált. Szerintem akinek ilyen problémája van, egyszer mindenképp érdemes kipróbálni és adni neki egy esélyt, mert megéri! Az összetevőkkel nem igazán foglalkoztam, hogy túl sok e benne az aluminium. Akinek izzadásos problémái vannak, nagy ívben tesz rá, hogy mennyire lehet káros, mivel egy hatásos megoldást keres és szeretne a folyamatos izzadásra. Így én megértem azokat, akiket szintén nem érdekel az aliminium szintje. Fontos megjegyzés hogy borotválás után soha de soha nem szabad használni., Persze ha nem feltétlen szükséges. Nagyon tudja utána csipni a bőrt. Nekem konkrétan sebes lett utána picit. Ezt leszámítva tényleg egy csodaszer! Kap *****-ot!

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol