KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ez a gyógyszer egy külsőleges oldat, amely a túlzott mértékű izzadás kezelésére szolgál.

vivilicious

2018. július 30.

Sokáig szenvedtem tini koromban, hogy izzadok, pedig egy teljesen természetes folyamatról van szó. Viszont ez a termék mindennél jobb, egy baj van ezzel, hogy elég veszélyes, így csak akkor használom, ha valami különleges esemény van. Alvás előtt szoktam vatta koronggal bekenni, hígítás nélkül, azért alvás előtt, mert irritálja a bőröm és viszket tőle a hónaljam, de másnapra ez megszűnik és napokig nincs izzadás.

vivilicious
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

kismadár

2018. július 10.

Érdekes, mert nem vagyok izzadós egyáltalán, nincs kellemetlen testszagom sem, de a tenyerem és a talpam non-stop, télen nyáron izzad. Erre vettem ezt a kis csodaszert. Áttöltöttem egy fújós flakonba, abból csak közvetlenül a bőrömre fújom, nem kell locsolgatni, meg vattakoronggal tapogatni, sokkal jobb így használni. Először nagyon nagyon sokat használtam belőle, nem volt túl jó ötlet, nagyon kiszárította a bőröm, lehámlott az egész tenyerem, talpam, viszont az izzadás kb. egy napon belül teljesen megszűnt. Kb. 1-1,5 hónapig tart a hatása, utána újra kell fújni és megint 1-1,5 hónapig nem izzadok egy kicsit sem, 40 fokban is csont szárazak a tenyereim. Nagyon szeretem, filléres csodaszer.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Sziszkacsiga

2018. július 10.

Kár, hogy nem találtam rá előbb, csodaszer :)

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Kár, hogy nem találtam rá előbb, csodaszer :)

poca0412

2018. június 15.

Már jó pár éve előkerül ha jön a nyár. Ez komolyan csodaszer. Bár tudom nem túl egészséges használni,de nem viszem túlzásba.2-3hetente áttörlöm vele a hónaljamat és így biztosra vehetem,hogy semmi meglepi foltom nem lesz a ruhámon.Ha jön a hűvösebb idő elteszem mindig következő évre,olyankor elég csak a sima izzadásgátló.

poca0412
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

szfrances19

2018. június 13.

Régen használtam, az elején jó volt, aztán iszonyatosan kimarta a bőrömet, viszkettem tőle, néha már véresre vakartam magam. Érzékeny bőrűeknek, ill. szőrtelenítés után nem ajánlott. A kezdeti hatásossága miatt 2 csillag.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

kyara1111

Korcsoport: >54
2018. június 13.

Én csak azt nem értem, hogy ilyen csodaszerről miért ilyen nehéz értesülni. Véletlenül találtam rá, egy barátnőm ajánlására, másfél évnyi kínos izzadás után. Első alkalmazás után csak vártam az izzadtság foltokat, és sehol. Nem akartam hinni a szememnek. És próbálom kideríteni a hátrányait, ártalmasságát, azt sem igazán találom. Nekem nem okoz irritációt, viszont csoda, ha így megoldja ezt a kellemetlen problémát! Mindenféle drága izzadtsággátlókat lehet találni a neten, de erre nem egyszerű rátalálni. Sajnálatos, hogy az egészség, konfortérzet megoldása ennyire hátrányba szorul az üzleti érdekekkel szemben.

kyara1111
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 13.

Amulette

2018. június 4.

Az összetevői miatt kissé aggódom, de az tény, hogy segít. Kétszer használtam eddig pár nap eltéréssel és valóban nem izzadok azóta hónaljból, pedig nagyon hajlamos voltam rá eddig, hogy "összefoltozzam" a felsőimet. Szerintem maximum hetente fogom használni innentől, igyekszem nem túlzásba vinni. Nálam használat után pár óráig iszonyatosan csíp és viszket, de nem pirosodik ki és később sem leszek kiütéses, úgyhogy ennyit kibírok a cél érdekében.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Ircsi0421

2018. június 1.

Már egy jó ideje használom.Kezdjük azzal hogy borzasztóan tudtam izzadni.A kezemet sem szivesen emeltem fel az izzadság foltok miatt.Még ujjatlan felsőbe is szabályosan csepegett az izzadság.Itt a neten akadtam rá erre a csodaszerre.Megmondom őszintén hogy nekem nem hatott ,csak első hét után.Az első héten már lehet hogy azért izzadtam,mert nem hittem el hogy tényleg hat.Ott álltam a tükör előtt pólóba ami addig felejtős volt,és nevetséges de azt vártam mikor lesz óriás folt a hónaljamnál.És nem lett.Azóta folyamatosan használom.Igaz máshol lohog rólam a viz de a hónom alatt csont száraz.Imádom.Kieszi a bőrömet de én minden nap használom.Lehet hogy nem kellene,de még véletlenül sem akarok izzadságot.Este bekenem nappal meg krémezem.Nem érdekel hogy káros e.Nem izzadok,és ez a LÉNYEG.

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Milka

2018. április 23.

Előzmények: sosem voltam különösebben izzadós fajta, leszámítva a fejem, ami nagy melegben kb úgy néz ki, mint akit leborítottak egy vödör vízzel. Illetve a rossz szagokra sem voltam hajlamos, egészen tavalyig. Az tűnt fel, hogy közvetlen zuhanyzás után is érezhetően izzadságszagom volt. Próbálkoztam mindennel: többszöri alapos átmosás, mindenféle izzadásgátló ( spray, golyós, stift, kristály ) de semmi eredmény. Tettem kísérletet házi praktikákkal is: ecet, szódabikarbóna: nulla hatás, vagy csak rövid ideig tartó. Vérvétel, pajzsmirigy szakrendelés: minden oké...A szag maradt, ami viszont az érdekes, hogy többnyire csak a felsőimen érződött, rajtam annyira nem, ezt már végképp nem értettem. Teljesen véletlenül akadtam bele ebbe a cuccba, ami végül elhozta a megváltást. Három naponta használom hónaljra, illetve talpra is, tökéletesen működik. Nem használok mellette semmilyen izzadásgátlót, mert szükségtelen, igaz, pár napig volt némi diszkomfort-érzetem, de hamar meg lehet szokni, és így legalább csak a parfüm illata érvényesül, mert azt mindig is utáltam, hogy bizonyos deók képesek voltak még a parfümöt is elnyomni. Ha valakinek feltétlen szükséges még e mellett plusz izzadásgátló, akkor valamilyen természetes, natúr cuccot alkalmazzon, mintsem még egy plusz alumíniumos dolgot, mert az már sok volna a "jóból". Röviden: csatlakozom a csodaszerként számon tartók táborába :)

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Lyne

2018. április 21.

Ez az izzadásgátló csak annak nem válik be, aki nem tudja, hogyan kell használni! :) Nekem kb 10 éve ajánlotta a háziorvos és azóta én is terjesztem az igét! :) Csak tiszta bőrfelületre, kizárólag lefekvés előtt ajánlatos használni és másnap kizárt az izzadás!! Engem a mai napig csíp, de nincs az az Isten, hogy lemondjak róla..:) Reggel vagy napközben nem szabad használni, mert nem hat, ellenben csípni azt fog..:D

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol