KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

Ár: ingyen , Eladó: BLili
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Szeged, fizetés: --

Vendy254

2018. november 22.

Ritkán van pattanásom de ha kijön egy akkor este bekenem vele reggelre visszahúzza az egészet és pár nap alatt le is szárad az egész :) nekem mentő öv mert van hogy annyira szépen visszahúzza hogy utána el is tűnik és nem kell tovább használnom hogy leszárítsa :)

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

annak29

Korcsoport: < 18
2018. november 14.

Nagyon szeretem, mert a gyulladt nagy pattanásokat és a kisebbeket is egyaránt "leszárítja". Fontos hogy ne az egész arcunkra kenjük csak ahol pattanások vannak mert azért ki tudja szárítani a bőrt bár nekem nem vészes az se. Utána max lehet hidratálni es néha szüneteltetni 1 vagy 2 napot. Egyébként nagyon jó kis termék

annak29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 14.

Drazsi

2018. november 6.

Még középiskolás koromban egyszer ki tudja mitől, gombás fertőzés szerű dolog lett az arcomon. Bőrgyógyászaton írták fel nekem ezt a csodaszert. Pár nap alatt eltüntette pedig eléggé szétterjedt volt már addigra mert külön féle szerekkel próbálkozott egy előző orvos. Azóta mindig van itthon. A mitesszeres bőrömnek nagyon jó. Pattanásom sosincs. Gondolom ennek is köszönhető. Eléggé csíp, mikor az alapos arctisztítás után áttörlöm vele az arcom, de az évek alatt már hozzászoktam. Viszont nagyon szárít, heti pár alkalommal használom csak. Szépen összehúzza a pórusokat. Mindig használni fogom, persze egy jó kis hidratáló krém kiséretében. Az ára meg..... ennyiért szinte ingyen van 🙂

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Betti22

2018. szeptember 29.

Szerintem akinek aknèra hajlamos, èrzèkeny bőre van, az ne kenje rà ezt a förtelmet.
Vattapamaccsal raktam fel a "kènyes" területekre, de semmi nem törtènt csak mègjobban begyulladt tőle a pattanàsos terület, az ujjamról meg lemarta a bőrt. Az enyhe hámlasztó hatás szerintem nem fejezi ki eléggé, mire képes.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Rebeka020

2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

sailorluna

2018. augusztus 7.

sok éve használtam huzamosabb ideig, de mai ésszel már nem tenném. az alkohol sajnos egyáltalán nem tesz jót a zsíros-pattanásos bőrnek. még több faggyú termelésére készteti, és rendszeresen használva irritációt okoz, nekem eléggé égette a bőrömet. ezért is hagytam abba a használatát, kikészítette az arcomat, hiába segített eleinte. a szalicilsav amúgy remek dolog, de ma már inkább bha hámlasztót használok, amely irritáció nélkül segít.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

sz10

2018. július 2.

Régóta kerestem valami szalicilsavas arctonik szerűséget és a vélemények alapján erre esett a választásom. Bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, így könnyű a pótlása. Csak most kezdtem el használni, de máris imádom, mindenképpen újravevős.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Brigi3

2018. június 18.

Màr egy jó ideje hasznàlom az arcomra.
Nagyon mitesszeres, kombinàlt bőrtipzsom van.
A mitesszeres megelőzésére vettem.
Heti 1- 2 alkalommal hasznàlom.
Nagyon jól tisztítja a bőrt, hasznàlat utàn sokkal simàbb a bőröm.
A pattanàsokat szépen eltünteti, a mitesszerek mennyisége csökkent a hasznàlata óta.

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Màr egy jó ideje hasznàlom az arcomra.
Nagyon mitesszeres, kombinàlt bőrtipzsom van.
A mitesszeres megelőzésére vettem.
Heti 1- 2 alkalommal hasznàlom.
Nagyon jól tisztítja a bőrt, hasznàlat utàn sokkal simàbb a bőröm.

devababa

2018. május 31.

Nagyon olcso es hatasos termek. Hamlasztasra vettem. Megtisztitott borre viszem fel, nagyon keveset. hagyom megszaradni es hatni kb 10 percig majd hidratalot hasznalok. Nagyon sima utana borom.Nincsenek pattanasaim. Szepen osszehuzza a prousokat. Nem hasznalom minden nap, max 2-3-szor hetente. Biztosan veszek meg. Ugyanilyen osszetetelu neves markaktol legalabb negyszeresebe kerul. Nekem ez csodaszer., hiszen a pici mimikai rancokat is simitja.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Catn0va

2018. május 23.

A hámlasztó hatása miatt vettem meg, azt gondolom, hogy ennyi pénzért tette a dolgát. Három üveget használtam el belőle. Most terméket váltottam, de sanszos, hogy veszek belőle.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid