Naturland

Ár:   530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyógyszer pattanás képződéssel járó bőrgyulladás, a hajas fejbőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén alapuló kórfolyamatok kezelésére alkalmazható. A készítmény megszünteti a bőrviszketést, valamint enyhe hámlasztó hatással rendelkezik.

Rebeka020

2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Ebből mindig van itthon! Csodaszer!

sailorluna

2018. augusztus 7.

sok éve használtam huzamosabb ideig, de mai ésszel már nem tenném. az alkohol sajnos egyáltalán nem tesz jót a zsíros-pattanásos bőrnek. még több faggyú termelésére készteti, és rendszeresen használva irritációt okoz, nekem eléggé égette a bőrömet. ezért is hagytam abba a használatát, kikészítette az arcomat, hiába segített eleinte. a szalicilsav amúgy remek dolog, de ma már inkább bha hámlasztót használok, amely irritáció nélkül segít.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

sz10

2018. július 2.

Régóta kerestem valami szalicilsavas arctonik szerűséget és a vélemények alapján erre esett a választásom. Bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, így könnyű a pótlása. Csak most kezdtem el használni, de máris imádom, mindenképpen újravevős.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Brigi3

2018. június 18.

Màr egy jó ideje hasznàlom az arcomra.
Nagyon mitesszeres, kombinàlt bőrtipzsom van.
A mitesszeres megelőzésére vettem.
Heti 1- 2 alkalommal hasznàlom.
Nagyon jól tisztítja a bőrt, hasznàlat utàn sokkal simàbb a bőröm.
A pattanàsokat szépen eltünteti, a mitesszerek mennyisége csökkent a hasznàlata óta.

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Màr egy jó ideje hasznàlom az arcomra.
Nagyon mitesszeres, kombinàlt bőrtipzsom van.
A mitesszeres megelőzésére vettem.
Heti 1- 2 alkalommal hasznàlom.
Nagyon jól tisztítja a bőrt, hasznàlat utàn sokkal simàbb a bőröm.

devababa

2018. május 31.

Nagyon olcso es hatasos termek. Hamlasztasra vettem. Megtisztitott borre viszem fel, nagyon keveset. hagyom megszaradni es hatni kb 10 percig majd hidratalot hasznalok. Nagyon sima utana borom.Nincsenek pattanasaim. Szepen osszehuzza a prousokat. Nem hasznalom minden nap, max 2-3-szor hetente. Biztosan veszek meg. Ugyanilyen osszetetelu neves markaktol legalabb negyszeresebe kerul. Nekem ez csodaszer., hiszen a pici mimikai rancokat is simitja.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Catn0va

2018. május 23.

A hámlasztó hatása miatt vettem meg, azt gondolom, hogy ennyi pénzért tette a dolgát. Három üveget használtam el belőle. Most terméket váltottam, de sanszos, hogy veszek belőle.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Edinadida

2018. március 13.

Nagyon szeretem, a pattanásoktól pikk-pakk megszabadulok. Nagyon szárít és csíp is egy kicsit, kell utána hidratáló, de eddig a pattanásaimon csak ez szokott segíteni

Edinadida
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Selvadjia

2018. február 9.

Többszőri nekifutásra sikerült megbarátkoznom vele . Rengeteg pénzt dobtam ki különféle csodaszerekre hiába ,bőrgyógyászt is nem egyet megjártam . Legutobb az összes létező márkás aloe cuccba fektettem be kisebb vagyont reménykedve .Reménykedve de sajnos hiába !
Napról - napra szebb az arcom.
Már alapozó nélkűl is kimehetek .
Az akneroxidot nem veri de arra sajnos allergiás lettem .
Hidratálni érdemes utánna ,mert nekem mikor még nem hidratáltam apró piros kiütések jöttek ki a használatától .
Fejbőrön is ki fogom próbálni . Engem meggyőzött . Nem keresgélek tovább .

Selvadjia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Napról - napra szebb az arcom.
Már alapozó nélkűl is kimehetek .
Az akneroxidot nem veri de arra sajnos allergiás lettem .
Fejbőrön is ki fogom próbálni . Engem meggyőzött . Nem keresgélek tovább .

Zsani.D

2018. január 9.

Zsíros, vízhiányos, tág pórusú, pattanásra hajlamos bőrömre (igen, maga a főnyeremény...) használom már több, mint egy hónapja. A kozmetikusom ajánlásra 50-50%-ban keverem vízhiányos bőrre való, ALKOHOLMENTES tonikkal. El sem tudnám képzelni, hogy töményen az arcomra kenjem a nagyon erős alkoholtartalma végett. Mivel így is jócskán szárít, elkél a használata mellett egy jó hidratáló. Én a Schaebens Totes Meer Salbe Arckrémét használom. Ez a kombó úgy tűnik eddig tökéletesen beválik. A bőröm nagyon puha és hidratált lett, nem vettem észre, hogy különösebben zsírosodna és pattanásosodást sem okozott, még menstruáció során sem.

Zsani.D
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Betti22

2017. november 30.

Ha egy szóval kellene jelkemezni: Utàlom!
Szerintem akinek aknèra hajlamos, èrzèkeny bőre van, az ne kenje rà ezt a förtelmet.
Vattapamaccsal raktam fel a "kènyes" területekre, de semmi nem törtènt csak mègjobban begyulladt tőle a pattanàsos terület, az ujjamról meg lemarta a bőrt. Ez valami borzadàly.
Ha kìmèletes tisztìtót szeretnètek, ami jó is a pattanàsokra, akkor a la roche-nak, vichinek stb vannak ilyen kèszìtmènyei a patikàban. Sajnos dràga mind, èn sem szìvesen dobtam ki rà többezret, de már ott tartok, hogy nem èrdekel, ha rendbe jövök tőle, ès nem marja szèt a bőröm se a fejemen se màsutt, akkor megèrte.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Ha egy szóval kellene jelkemezni: Utàlom!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid