KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pixie, az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású orrkenőcs.

A készítmény hatóanyagai: egy tubusban (10 g) 200 mg bórsav, 75 mg eukaliptuszolaj, 60 mg borsosmentaolaj.

Egyéb összetvők: cetil-sztearil-alkohol, gyapjúviasz-alkoholok, szemészeti fehér vazelin, fehér vazelin.

peachcricket

2016. június 9.

Mindig tartok otthon, mert az orrnyálkahártyát gyorsan helyreteszi, akár sebes, akár kiszáradt vagy vérzik. A légzést is könnyíti és szerencsére az ára is elfogadható.

peachcricket
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

vikcsi

2016. június 9.

Nagy kedvencem ez az orrkenőcs, orrdugulás esetén az egyetlen ami használ is. Csak őt szoktam használni és kiválóan segít :) Ha lehetne 10 csillagot is adnék neki :)))

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

zsuzsu92

2016. június 8.

Orrplasztika után kaptam a dokimtól, és a gyógyulás során sokat könnyített a levegővételben :)

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

nikimanó

2016. április 20.

gyerekkorom óta ezt használom, most már a lányom is. szerintem nagyon jó, egyszerű összetételű hatásos krém. nem túlon túl erős, az 5 éves lányom már magának bekeni az orrát. megéri, jó termék.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

tomimariann

2016. április 15.

Már a megfázás első pillanatában már bontom is ki az új tubusomat és kenegetem a nózimat orrfújás, hapci után, lefekvéskor, vagy amikor olyan helyzetbe kerülök, illetve ha eszembe jut... Kihagyhatatlan termék, már sikerült "megfertőzni" vele minden ismerősömet, hogy ezt használja mindenféle kence helyett, amikor zsebkendőért kell nyúlnia. Egy igazi csoda, nagyon örülök, hogy létezik ez a termék!

tomimariann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

csillagvirag87

2016. március 12.

Ettől jobb orrkenőcs nincs. A brutálisan kiszáradt orromat is helyrehozza. Én az orr belső és külső területeire is használom és tényleg szuper!!!

csillagvirag87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

nobilissima

2016. február 1.

Csodaszer, legjobb ha beteg vagyok. Ápolja a a sivataggá száradt és lángoló vörös orromat, anélkül hogy mellette pattanásaim lennének az orr környékemen, mint más krémektől amit nagy mennyiségben kenek ilyenkor.

nobilissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

Ancs

2016. január 18.

Hát igen :) a táskámba télen mindig van belőle a legjobb orrkenőcs

Ancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Hát igen :) a táskámba télen mindig van belőle a legjobb orrkenőcs

dalmavarga

2015. december 30.

A megfázós és az allergiás időszakom egyik megmentője. Én főleg arra használom, hogy amikor már szétfújtam az orromat és vörösen izzik körülötte a bőröm, akkor ezzel kenegetem és nagyon jól helyrehozza. Nekem csodaszer :) 5*

dalmavarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

pampamacska

2015. december 28.

Nagyon megéri kb minden náthás szer helyett használni :):)

számomra még mindig megéri. igaz, már nem tartom akkora csodaszernek, mert egy kemény náthás időszakban ez egyedül nem dugít ki semmit. viszont ha képes vagy az orrodon keresztül lélegezni, akkor mindenképp használd és észrevettem azt, amit első körben nem, hogy nekem az irritált bőrt gyorsabban helyre hozta, mint pl a sudocrem. egy éve használom és a tubusból alig fogyott. szerintem előbb fog megromlani, minthogy ez a párszázas szer üresen hulljon ki a csatasorból.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon megéri kb minden náthás szer helyett használni :):)

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Vaselinum Album
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.