KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pixie, az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású orrkenőcs.

A készítmény hatóanyagai: egy tubusban (10 g) 200 mg bórsav, 75 mg eukaliptuszolaj, 60 mg borsosmentaolaj.

Egyéb összetvők: cetil-sztearil-alkohol, gyapjúviasz-alkoholok, szemészeti fehér vazelin, fehér vazelin.

sarzita

2014. október 11.

A kisfiam kisebesedett orrára kerestem valamit és a gyógyszerész ezt ajánlotta. Azóta csodaszer kategóriába tartozik nálam. Este lefekvéskor bekenem a náthától nyűgös fiam nóziját és reggelre rendbe teszi a kipirosodást, sebesedést és a dugulást is. Szerintem kell, hogy mindenkinek legyen otthon egy darab ebből. Ajánlom. A mentol miatt a gyerkőcök kicsit grimaszolnak rá, de tántoríthatatlan vagyok, mert nyugodt lesz az éjszaka és reggelre szép lesz a nózi.

sarzita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Đóri

2014. augusztus 19.

Se orrcsepp, se orrspray, csak ez! Sokan függők tudnak lenni az előző kettőtől és akkor is használják amikor már rég nincs is rá szükség, az orrnyálkahártyájukat pedig teljesen tönkreteszik vele, szóval orrdugulásra én csak ezt ajánlom, lehet nem olyan durván hatásos, viszont kicsit gondolkozzunk el azon, hogy azokban mi lehet, hogy 1 perc alatt kipucolják az orrunkat. Bár ezek közül is több fajta van, a legjobb a gyógyszerész által készített, mert abban tényleg csak az lesz aminek benne kell lennie.

Đóri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

levendula72

2014. május 13.

Orrsövény műtét után kezdtem használni, két dobozzal elkentem, nagyon szépen kipucolta, és gyógyította az orromat. A vérzést is megszüntette. Nagy segítség volt, nem száradt ki, nem égett az orrom.
Orrdugulásra nem biztos hogy mindenkinek használ, de pl. orrspray mellé ha szükségem lesz rá biztos használni fogom,, mert az orrnyálkahártyát nagyon jól gyógyítja.
És!!! nagyon olcsó, én 350 Ft - ért vettem.

levendula72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

És!!! nagyon olcsó, én 350 Ft - ért vettem.

Oraculum

2014. május 11.

Szeretem az illatát, és, hogy nagyon olcsó, bár elég zsíros és nem mindig tisztítja ki kelőképpen a légutakat.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Bolvarin

2014. április 30.

Évente 1-2x van seb az orromban, nagyon kellemetlen. Ezzel 2-3szor bekenem és teljesen begyógyul. Nagyon jó kis krém, nekem a mentol illat is tetszik, tisztítja a légutakat.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Macsek23

2014. április 16.

Jó orrkenőcs. Bár nézve az öszetevőit... hát, nem tudtam. Homeopátiás kezelés mellett a mentol miatt nem lehet használni.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

LoLipop

2014. március 8.

Nekem sajnos minden nap kell használnom orrsprayt, mivel erősen bedugul az orrom folyamatos allergia miatt. Rendesen ki is szárad az orrnyálkahártyám. Régebben minden nap vérzett is az orrom. Ez a krém teljes mértékben segít.És nátha esetén is jó. Megvéd a kiszáradástól, a mentolos illata frissít...:) Gratu annak aki feltalálta:D

LoLipop
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 8.

Sindy6

2014. február 5.

Nagyon szeretem, nátha esetén életmentő Nózival és orrsprayel kiegészítve.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Nagyon szeretem, nátha esetén életmentő Nózival és orrsprayel kiegészítve.

roro

2013. december 28.

egész évben jelentkező allergiám van, ami miatt gyulladt az orrnyálkahártyám . (antihisztamin mellett) szteroidos orrspray-t és tengervizes orrmosót is használok, amik eléggé kiszárítják az orrnyálkahártyám, és irritálják néha-néha. specialista javasolta ezt a kenőcsot, nekem maximálisan bevált. nagyon jó, szénanáthásoknak nagyon javaslom!

roro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

livia1979

2013. október 11.

Mikor megfázok, vagy akár az allergiás időszakban nekem nagyon segít. Mentolos, frissítő. Ha rögtön elkezdem használni, akkor egyáltalán nem pirosodik ki az orrom. Nagyon kevés is elég belőle, tehát sokáig kitart. Az ára is barátságos. Alap a gyógyszeres fiókban.

livia1979
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Vaselinum Album
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.