KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pixie, az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású orrkenőcs.

A készítmény hatóanyagai: egy tubusban (10 g) 200 mg bórsav, 75 mg eukaliptuszolaj, 60 mg borsosmentaolaj.

Egyéb összetvők: cetil-sztearil-alkohol, gyapjúviasz-alkoholok, szemészeti fehér vazelin, fehér vazelin.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lobotomized

2013. október 9.

Sokszor már csak akkor jut eszembe használni amikor már túl késő, de még így is hatásos.Külön előnye hogy az illóolajok miatt könnyebb a légzés, így kevesebb orrfújással hamarabb gyógyul a kidörzsölt bőrfelület:)

Lobotomized
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 9.

bandita

2013. október 7.

Sajnos, ez a termék épp annyit ért a náthás orromnak, mintha szenteltvízzel kenegettem volna....sőt, rosszabb volt, mert a sebeket csípte, irritálta.
Azt azért hozzátenném, hogy amikor én beteg vagyok, úgy viselkedem, mint egy nyűgös hétfejű sárkány, és ha színes üvegcserepekkel vakarásznák a popómat, az sem volna elég :D

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 7.

mstindigo

2013. október 7.

A hatása meglepően jó. De én utálom, hogy mentolos, igazából mindent utálok, ami mentolos, szóval nem rónám fel neki. :D Az orromat egész jól rendbe tette, mikor utoljára szükségem volt rá.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Lunita

2013. augusztus 22.

Ennél jobb nem is kell télen. :)

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Ennél jobb nem is kell télen. :)

zombia

2013. augusztus 10.

rosszat erről nem lehet írni ! tényleg hatásos !

zombia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

rosszat erről nem lehet írni ! tényleg hatásos !

_-Mia-_

2013. augusztus 9.

Tényleg szuper, én is csak ajánlani tudom!

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Tényleg szuper, én is csak ajánlani tudom!

skorpió

2013. augusztus 8.

Megfázás esetén életmentő! Sajnos mindig akkor jut csak eszembe, amikor már sebesre ki van dörzsölve az orrom, de hamar rendbe szokta hozni. Kissé mentolos, ezáltal csökken az orrdugulás érzete is.

skorpió
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

TimiK

2013. július 25.

Szeretem mert megfázós időszakban meggátolja hogy az orrom úgy nézzen ki mint ami egyben le akar esni. Egy picivel jobban szoktam kapni levegőt miután bekenem vele.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Októberi Lány

2013. június 30.

Nagyon szeretem. Durván ki tud dörzsölődni az orrom környéke, ha úgy istenesen megfázom, volt, hogy varas sebek keletkeztek... Ez sokat segít ennek megelőzésében, csak úgy bekenem az orrom alatt vele, a bőrömnek és a "takonyoldásra" is jó. :) A használati utasítás szerinti alkalmazás (tehát egyenesen be az orrüregbe, hogy úgy hasson, mint valami orrcsepp) is teljesen hatékony, de szerintem minden ilyen orrba kenős/csepegtetős/fújós cuccnak 1 a titka: nem szabad túlzásba esni, mert akkor nem hogy javítanak, de még ronthatnak is a helyzeten. Ezzel is csínnyán kell bánni. Remek cucc.

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 30.

timcsike1989

2013. április 17.

A megmentőm a nátha alatt. Ha már pár percet rajta van (ha nem törlődik le a fújások alatt), akkor érzem a hatását. Évek óta ezt használja nálunk a család, mindenki számára tökéletes. Nagyon jól hűsíti az égető érzésű nózit. Ha lefekvés előtt kenem be reggelre elmúlik a fájdalom és a pirosság. napközbe is használom, persze csak itthon :)

timcsike1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Vaselinum Album
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.