Naturol

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Az olaj segít megőrizni a bőr fiatalos puhaságát. Magas E-vitamin-tartalma táplálja a bőrt. Különösen ajánlott száraz, repedezett bőrre. Alapolajként használhatjuk masszázshoz kb. 10%-os hígításban más alapolajjal, valamint testápolót készíthetünk belőle.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Naftalin

2018. június 12.

Én a Balea 15% ureás testápolójával keverve használom most már jó 2 hete, nagyon száraz, vízhiányos bőrre, ami helyenként hámlik is (egy "kinyomásnyi" krémhez 2 csepp olaj). Ők ketten kb. csodát tettek vele, pihe-puha lett a bőröm és a hámlás is megszűnt. Kibírok egy napot krémezés nélkül, ha esetleg úgy alakul, amiről korábban szó sem lehetett és már csak minden másnap csepegtetek olajat. Ilyen szempontból csodaszer, viszont úgy kell kiimádkozni a csepegtetőből, de ezért nem vonok le csillagot.

Naftalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil