KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1950 Ft

Igényes bőrre – öregedésgátló

Kényezteti és táplálja az igényes bőrt. Bio argánolajjal, bio sheavajjal, a növényi glicerinnel és hialuronsavval regenerálja és hidratálja a bőrt. A bőr élettelivé és kipihentté válik. Az érzékeny szemkörnyék területén végzett feszesítő hatás klinikailag igazolt.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Ár: 1950 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1200 , Eladó: katkaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: zalaegerszeg, fizetés: --
malvada

2017. január 20.

Kiütéseim lettek tőle, pedig nem érzékeny a bőröm, eddig még SOHA semmitől nem lettek kiütéseim. Először nem hittem el, hogy ettől vannak, kitartóan használtam tovább, de a helyzet csak romlott. Ezek után kit érdekel, mennyire feszesít? Miután abbahagytam a használatát, kb két nap alatt eltűntek a piros pöttyök és foltok. Nagyon kíváncsi lennék, hogy vajon melyik összetevője ennek a BIO és mások által az egekig magasztalt terméknek az, ami tönkrevágta a szemkörnyékem bőrét, de ez örökre rejtély marad.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Farfalina

2017. január 19.

Jol hidratál, zsiros jo krém már a 2.-at vettem meg!
De a ráncokat nem tünteti el szerintem 20-30 évesek között jo mert nem szárad ki a szemkörnyéke de már 30 évesen komolyabb drágább krém kell!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Jol hidratál, zsiros jo krém már a 2.-at vettem meg!

alizee

2016. október 21.

szerencsés vagyok mert egyrészt a géneknek köszönhetően nincsenek (még) kis ráncaim, de bő egy éve használom ezt a krémet. először olyan alapon kezdtem, hogy vagy használ vagy nem de nem árt idejében elkezdeni a szemkörnyékápolást, viszont mostanában kezdtem észrevenni, hogy b*sszus ez tényleg használ!
az utóbbi két hétben nagyon kevés idő jutott az alvásra és azokon az estéken amikor nem használtam ezt a krémet másnap láttam is az eredményét, naaagy táskák (mit táskák?! bőröndök) formájában a szemem alatt. megijedtem amikor reggel tükörbe néztem. DE! mikor esténként bekentem másnap szép sima táska-mentes reggeleknek örülhettem, ugyanannyi alvás mellett. nekem bevált, amíg ilyen szépen teljesít nem cserélem le.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Jucccc

2016. október 15.

Már én is eljutottam arra a szintre, hogy nem várok túl sokat a szemkrémemtől, mert nem hiszek abban, hogy bármi képes eltüntetni a ráncokat. A puffadtságon van, ami segít, de azzal meg pont nincs problémám. Szóval elfogadom, hogy a ráncaim ettől sem múltak el, viszont nincs semmi okom lehúzni. Kellemes viselet, feszesíti a szemkörnyéket, abszolút nem irritál, sminkelni is lehet rá szépen.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

bareszko

2016. június 12.

2 hete használom és elégedett vagyok. Finom lesz tőle a bőröm és mosolygósak a szemeim. Csodaszer akkor lenne, ha visszapörgetné az idő kerekét. :) Ezért csak 4 csillagot kap. :)

bareszko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

0bikbik0

2015. december 25.

"Szeretem" szemránckrém :-) Nem halványított a karikáimat (Mese11 írta, arra ott a korrektor :-) - különösen a nagyon erős karikákra, mint az enyémek), de ezt már nem is várom egyetlen szemkrémtől sem.
A megjelent ráncaimat sem tüntette el, de nem gyarapodott a számuk, és nem is mélyültek tovább. Szépen hidratált és rugalmas a szemkörnyékem, sminkelni lehet rá, semmilyen irritációt nem okozott.
Kalandozni szeretek, ezért most mást is kipróbálok, de szívesen veszem majd újra.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

Mese11

2015. december 2.

Már a másodikat használom belőle és nagyon meg vagyok elégedve. Semmi irritáció. Jól hidratál. Kevés is elég belőle. Nálam a sötét karikákra nem használt, de arra eddig még csak a korrektor vált be. :)

Mese11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

piroslili

2015. november 18.

Ugyan 19 éves vagyok, de kell valami a szemem alá, mert száraz sajnos ebben a hideg téli időben. Nem tudom, mennyire ránctalanít, de nem csíp és szépen eltünteti a karikákat is. Szeretem :)

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

zsófi84

2015. augusztus 21.

Update: visszatértem az Alverdéhez, mert túl sok volt a szemirritáció, amit okozott.

Kíváncsiságból próbáltam ki ezt a szemránckrémet. Bio is és újdonság is, szóval adtam neki egy esélyt. Az illata erőteljes, kezdetben kellemetlen is, de egy idő után meg lehet szokni. Egyébként évek óta az Alverde golgotavirágos szemránckrémjét használom, más krémmel nincs is nagyon tapasztalatom, ezért csak ehhez tudom viszonyítani. A Neobio hígabb, mint az Alverde, viszont kevés is elég belőle. A hidratáló hatásával meg vagyok elégedve, szemem környéke a nap végére sem száradt ki. Viszont sajnos egy kicsit csípi a szemem, ami az Alverdével egyáltalán nem fordult elő. A DM-ben vettem kb 2300 forintért. Számomra egyelőre nem indokolt ez a viszonylag magas ár (az Alverdéhez képest). Elhasználom, aztán eldöntöm, hogy megéri-e, vagy visszatérek a régi bevált kencéhez.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Redlips

2015. július 17.

Nagyon megszerettem, nappalra használom, a Balea hidratáló szemkrémjét cseréltem le erre, mert az már kevésnek bizonyult. Nagyon jól hidratálja a bőrt és ez a hidratáló hatása egész nap kitart.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.