KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1950 Ft

Igényes bőrre – öregedésgátló

Kényezteti és táplálja az igényes bőrt. Bio argánolajjal, bio sheavajjal, a növényi glicerinnel és hialuronsavval regenerálja és hidratálja a bőrt. A bőr élettelivé és kipihentté válik. Az érzékeny szemkörnyék területén végzett feszesítő hatás klinikailag igazolt.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Ár: 1950 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1200 , Eladó: katkaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: zalaegerszeg, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

crazy724

2017. szeptember 19.

Szeretem, mert vegán és állatkísérlet-mentes termék, és mostanában tudatosan keresem ezeket a kozmetikumokat. A csőrös kiszerelés megkönnyíti az adagolást, a krém állagra kicsit nehezebb, zsírosabb, ettől függetlenül jól beszívódik, és az én szemkörnyékemet egész jól hidratálja (kíváncsi leszek, télen, hogy muzsikál), ami a ráncokat, sötét karikákat illeti, arra hatástalan (sajnos). Az illatát nem szeretem, és kicsit bosszant, hogy illatosított.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

hdia

2017. augusztus 7.

Elhasználtam, sem pozitív-sem negatív hatását nem érzékeltem

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Elhasználtam, sem pozitív-sem negatív hatását nem érzékeltem

vrabrigi

2017. június 10.

Ez az első szemkörnyékápoló, ami nem irritálja az érzékeny szememet. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és az illata is kellemes. Bár már használom pár hónapja, sajnos az apró ráncokkal és a karikákkal nem igazán csinált semmit, de nem is vártam csodát :) Összességében jól hidratáló szemkörnyékápoló, érzékeny bőrre is alkalmas, de az árát kicsit sokallom.

vrabrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 29.

Ez az egyetlen szemránckrém, amelyik egyáltalán nem irritálja, könnyezteti kicsit sem a szememet. Akár a szempilláim tövét is bekenhetem alul és felül, semmi irritáció, a leghalványabb sem! Bőröm is, szemem is érzékeny. Ez kitűnő! Könnyed, nem zsíros, de tartalmas, hidratál is meg táplál is, reggel vagy este használva, mindenképpen szuper! A ráncokat meg úgy sem lehet sem eltüntetni, sem megakadályozni, max. késleltetni, mert a genetika, a táplálkozás, a nap, a szél, a levegő minősége és hasonlóak sokat nyomnak a latban. Kicsivel drágább, mint az alverdés (vagy alterrás, vagy terra naturis), de megéri azt a pár 100 Ft-os különbséget -- ennek a javára.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 29.

Ncsk

2017. március 15.

Nekem nagyon bevalt. Hasznalata nagyon kellemes. Nem zsiros nehez krem. Ranceltuntetesre nem feltetlenul alkalmas,de a szemkornyek folyamatos hidratalasara mindenkeppen alkalmas. Nem irritalja igen erzekeny boromet sem. Ujraveszem.

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

malvada

2017. január 20.

Kiütéseim lettek tőle, pedig nem érzékeny a bőröm, eddig még SOHA semmitől nem lettek kiütéseim. Először nem hittem el, hogy ettől vannak, kitartóan használtam tovább, de a helyzet csak romlott. Ezek után kit érdekel, mennyire feszesít? Miután abbahagytam a használatát, kb két nap alatt eltűntek a piros pöttyök és foltok. Nagyon kíváncsi lennék, hogy vajon melyik összetevője ennek a BIO és mások által az egekig magasztalt terméknek az, ami tönkrevágta a szemkörnyékem bőrét, de ez örökre rejtély marad.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Farfalina

2017. január 19.

Jol hidratál, zsiros jo krém már a 2.-at vettem meg!
De a ráncokat nem tünteti el szerintem 20-30 évesek között jo mert nem szárad ki a szemkörnyéke de már 30 évesen komolyabb drágább krém kell!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Jol hidratál, zsiros jo krém már a 2.-at vettem meg!

alizee

2016. október 21.

szerencsés vagyok mert egyrészt a géneknek köszönhetően nincsenek (még) kis ráncaim, de bő egy éve használom ezt a krémet. először olyan alapon kezdtem, hogy vagy használ vagy nem de nem árt idejében elkezdeni a szemkörnyékápolást, viszont mostanában kezdtem észrevenni, hogy b*sszus ez tényleg használ!
az utóbbi két hétben nagyon kevés idő jutott az alvásra és azokon az estéken amikor nem használtam ezt a krémet másnap láttam is az eredményét, naaagy táskák (mit táskák?! bőröndök) formájában a szemem alatt. megijedtem amikor reggel tükörbe néztem. DE! mikor esténként bekentem másnap szép sima táska-mentes reggeleknek örülhettem, ugyanannyi alvás mellett. nekem bevált, amíg ilyen szépen teljesít nem cserélem le.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Jucccc

2016. október 15.

Már én is eljutottam arra a szintre, hogy nem várok túl sokat a szemkrémemtől, mert nem hiszek abban, hogy bármi képes eltüntetni a ráncokat. A puffadtságon van, ami segít, de azzal meg pont nincs problémám. Szóval elfogadom, hogy a ráncaim ettől sem múltak el, viszont nincs semmi okom lehúzni. Kellemes viselet, feszesíti a szemkörnyéket, abszolút nem irritál, sminkelni is lehet rá szépen.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

bareszko

2016. június 12.

2 hete használom és elégedett vagyok. Finom lesz tőle a bőröm és mosolygósak a szemeim. Csodaszer akkor lenne, ha visszapörgetné az idő kerekét. :) Ezért csak 4 csillagot kap. :)

bareszko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.