KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neobio

Ár:   740 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 740 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Téglássy Márta, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 740 Ft

Természetes hatóanyag-komplexummal. A nátriumfluoridból, xylitolból és bio zsályából álló hatóanyag-komplexummal ápolja és védi a fogakat és a fogínyt. A finom textúrájú fogkrém gyengéden megtisztítja a fogakat és a fogközöket. A borsmenta olaj kellemes ízt és friss leheletet biztosít.

Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Nem tartalmaz szilikont, paraffint, ásványolajat, szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert. Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán. Gluténmentes.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Ár: 740 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
6vilag

2017. május 14.

Előbb megvettem, majd elolvastam az alábbi véleményt. Jajj, kicsit meg ijedtem, hogy már megint mit vettem, így hiába volt még az előző fogkrémben, muszály volt kipróbálnom. Nem rossz ez. Kissé tömö állagú az igaz, de jól eldolgozható és az íze sem kellemetlen. Enyhén mentolos és ici-pici sós beütése is van, de az nem zavaróan, csak éppen hogy érezni.
Szerintem tisztít rendesen, nem vérzik az ínyem sem, csak úgy mint a Himalaya használatát követően sem. Picit más, de gyakorlatilag gyorsan megszokható a tömörsége ellenére. Kicsit mintha valamilyen rég használt fogpor ízére emlékeztet, de semmiféleképpen nem kellemetlen, mintha fogmosás után is kissé szemcsés maradna a számban az érzet.
Adok 4 csillagot, míre végére érek, meglátom lefelé vagy felfelé mozdul el az értékelés.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

DianaS

2016. február 24.

Modhatom, hogy csalódtam, fogmosás után nem éreztem, hogy tisztább lett volna a szám, nehezen is habzik, és nagyon tömör állagú.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, PCA Ethyl Cocoyl Arginate