KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neobio

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1690 Ft

Gyengéd mosóaktív anyagokkal kíméletesen, de hatékonyan tiszítítja a hajat és a fejbőrt. Rendszeres használat esetén borókaolaj, nyárfa, nyírfa, csalán és rozmaring kivonatokkal tartósan gátolja a korpaképződést. Mindennapos használatra alkalmas.

NaTrue által minősített natúrkozmetikum. Biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Vegán. Gluténmetes.

Nem tartalmaz szilikont, paraffint és más kőolajszármazékot, szintetikus illatanyagot és színezéket.

Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Életem eddigi legrosszabb samponja... Szörnyen híg, a szaga borzasztó, de ettől a két tulajdonságától még el is tekintenék, ha nem nézne ki fél nap után úgy a hajam tőle, mintha rákentem volna egy bödön zsírt. Rettenetes :/

nutellaspalacsinta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Blackxentric

2017. február 9.

Nagyon híg, sok kell belőle, büdös és drága. Egyetlen jó tulajdonsága az, hogy natúr.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

allegra

2016. július 22.

Kb. 3 hete kezdtem el használni. Korábban Alverde zsíros hajra való samponnal mostam a hajam, viszont nagyon korpásodtam, főleg évszakváltásokkor. Mindenből igyekszem bio/natúrt használni, így gondoltam, kipróbálom a Neobio-t. Eddig bevált, a korpa jelentősen visszaszorult. Évek óta nem volt ennyire "korpátlan" a fejbőröm. Az úrjazsírosodás is lassabb (most még); régen 2-3 naponta kellett mosnom, most 4-5 napot bír ki a hajam.
Meglepően jól habzik egy biosamponhoz képest.
Csatlakozva az előttem szólókhoz, picit híg az állaga, így nem könnyű szabályozni a mennyiségét. Valamint a fedele valóban nem záródik túl jól.
Nyilván hosszabb használat után válik majd el, mennyire lesz tartós az eredmény.
Árban kissé drága, de ha beválik hosszabb távon, újra fogom venni.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Meglepően jól habzik egy biosamponhoz képest.
Árban kissé drága, de ha beválik hosszabb távon, újra fogom venni.

Aisa

2015. április 9.

Mindenképpen bio samponban gondolkodtam a korpámra. Az alverde után ezt is kipróbáltam, de ugyanúgy semmi haszna. Nagyon híg az állaga, ráadásul eléggé kell figyelni, hogy rendesen visszapattintsa az ember a fedelét.
Nyilván nem habzik annyira, mint egy nem bio sampon, de nem ez a legnagyobb problémája.

Aisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

szabinapal

2015. március 30.

Rettenetes. Büdös és úgy néz ki utána az ember, mint egy tollseprű. Nem habzik, szálkásítja a hajat, 1 kg balzsam kell hogy használat után ki lehessen fésülni.

szabinapal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

karli

2014. július 1.

Számomra ez a sampon borzalom. Szerintem egyáltalán nem tisztít, ha csak sima vízzel mosnám akkor is jobban nézne ki a hajam. Már másnap olyan, mintha egy hétig nem mostam volna, nem is zsíros, valahogy olyan csapzott. Nekem viszket is tőle a fejbőröm. Ennyire rossz tapasztalatom még egy natur samponnal sem volt.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Nessy

2014. június 7.

Nem akarok erről a samponról ódákat zengeni, mert félek, ha agyondicsérem, akkor megszűnik a jó hatása.
Leírom röviden a lényeget: a pikkelysömört csökkenti, kevésbé viszket a fejbőröm, a hajam zsírosodása tulajdonképpen megszűnt(itthon voltam egy hét szabadságon tanulni a vizsgáimra és a hajam még ma is jól nézett ki, pedig egy hete mostam) pedig régebben kétnaponta muszáj volt mosni. Kell mellé egy jó balzsam, ha extra szép hatást akarok, de csak a hajam hozzára(derék alá ér már), tövekre nem. Különösebb szárító hatást balzsam nélkül nem tapasztaltam, nagyon kíméletes. Nincs benne illatanyag, sem színezék, a borókaolajtól van egy fajta szaga/illata, de mosás után elmúlik. Nagyon híg, szinte víz-szerű, de kiválóan habzik, ezért nem kell belőle rengeteget elpancsolni. Remélem sikerült tárgyilagosnak maradnom. A szívem mélyén imádatot érzek, de nem akarom hogy ezt a sampon is megtudja!:)

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.