KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. május 20.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Samponok

A Neogranormon sampon kíméletesen tisztít, nem szárít és a nyálkahártyát nem irritálja. A készítmény növényi olajok és zsírok felhasználásával előállított felületaktív anyagok keverékét tartalmazza. Enyhén, kíméletesen tisztít. A hajat és a fejbőrt nem szárítja. A haj tömegétől függően mogyorónyi - diónyi sampont hígítsunk fel 1dl vízben és ezzel kétszer mossuk meg a hajat, majd bő vízzel öblítsük le, szárítsuk meg.

lionshare

2016. június 2.

Nekem furcsa az illata (hajmosás közben és utána is), bár az annyira nem is probléma, nem ez tántorít el kifejezetten egy-egy terméktől, csak fura. Nekem ez rendszeres használatra nem jött be (bár nekem korpás, érzékeny a fejbőröm), de néha használom/-juk más termékek mellett, hogy kíméljük a hajat, valóban nem irritatív, és nem szárít. Így nálunk kiegészítő, helyettesítő termékként használatos, mert valóban kíméletes.
Update: le kell pontoznom még inkább, nem bírom, nem szívesen használjuk.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Update: le kell pontoznom még inkább, nem bírom, nem szívesen használjuk.

a12smuk

2014. október 19.

KISBABÁK,kisgyerekek számára ideális,szerintem eleve nem igazán felnőtteknek van kitalálva,még ha esetleg rá is írják......Nálunk a gyerekek hajára tökéletes volt,szerintem egy felnőttnek eleve más a haja,már problémásabb,mint egy kisgyereknek,akinek semmi gond sem a hajával,sem a fejbőrével.Én pl. még nem láttam zsíros hajú kisbabát...:))))))

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

orsolyanovak

2013. június 11.

Nekem egy újabb fajta csomagolás van, de szerintem az összetevői ugyanezek. A sampon nem rossz, nem irritált meg semmi, de nem is a legjobb. Elég gyengus a tisztító hatása, kicsit összetapadt utána hajam, nem éreztem elég tisztának. Egy kisbabának viszont biztos elég gyengéd a kis fejszőréhez :)

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Gigi81

2013. május 11.

Miután kétszer is próbálkoztam vele eredménytelenül, búcsút intettünk egymásnak. A fejbőröm viszketett, a hajamat zsírosította, korpa is előjött, mosás után durva tapintású lett, és a hajam illata másnapra furcsa irányba fejlődött....

Gigi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

amyesther

2012. május 20.

Egy rohanó nőnek nem a legjobb hajápoló, az biztos. Edzés után túlságosan kevésnek érzem például a tisztító hatását. Semmi hidratálás, semmi hővédelem. De nem is ezt hirdeti. Egy sima, mezei tisztító sampon. Tényleg nem szárít, kellemes, natúr illattal. A kis unokatesómnak jobb lenne...:)

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 20.

Bibike

2012. május 13.

Régebben ezzel mostam hajat minden 2. mosásnál. Igazából tette a dolgát. Nyilván nem lett tőle szép fényes, dús, hidratált hajam, de arra jó volt, hogy kicsit kíméljem a hajam.

Bibike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.