KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2011. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív összetevők: 2% szalicilsav, A-vitamin, NeoHydroxy Complex, O-acetil mandulasav, tartársav, citromsav

Az akné pontszerű kezelésére. Gyengéd gél, amelyet közvetlenül az aknés elváltozásra és környezetére kell rákenni. Kombinálva ajánlott a NeoCeuticals Clarifying Facial Cleanser és a Clear Skin Solution használatával.

Az INCI lista elején mint aktív összetevő a szalicil sav szerepel.

Montelino

2016. március 20.

Mintát vettem belőle, ez a minta sokáig elég lesz, mert nagyon kevés elég belőle. Nekem kb. 3 kenés (2 nap alatt) után leszárított egy átlagos (nem cisztás), nem óriási pattanást. Arra ügyelni kell, hogy csak a pattanásra kenjük, mert nagyon szárít. A pattanás helyén piros lesz a bőr 1-2 napig, de nem marad heg.
Az ára nagyon borsos, kb. 8 ezer Ft a 15g-os tubus. Ha most lennék kamaszodó lány, inkább ezt venném meg a sok hatástalan pattanástalanító helyett, amit az évek alatt kipróbáltam. Mivel már nem gyakori a pattanás rajtam, nem hiszem, hogy megveszem. Retinolt és szalicilsavat tartalmaz, nagyágyú. Akinek a bőre alatt vannak kinyomhatatlan dudorok, ne vegye meg, azokon nem fog segíteni. Szerintem miután hatott nem árt fényvédőt felkenni az arcra, nehogy folt maradjon ha kimegyünk a szabadba. Szerintem érzékeny bőrre se kenje senki, mert irritálhatja.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Stenico

2015. május 22.

Mintát próbáltam belőle, ami a kis mérete ellenére is hetekig kitartott, mivel tényleg nagyon kevés kellett belőle. Ha egy kis pöttynél többet vittem fel a pattanásra, akkor már órákig kellemetlenül ragadt és nem száradt meg. Normál pattanásokra nagyon jó - nálam inkább lehúzó mint szárító - hatással van, viszont a már kinyomkodott, sebes bőr csak rosszabb lesz tőle.

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

sz.dora

2013. október 29.

Nemrég vettem meg ezt a terméket, mert amúgy is hajlamos a bőröm a pattanásokra, de ha stresszes időszakom van, - márpedig mostanában, hogy állást keresek, elég sokat stresszelek - akkor még inkább előjönnek. Ezzel a géllel eredményesen fel tudom venni ellenük a harcot! :)

sz.dora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Jumbo

2013. szeptember 12.

Szerencsére csak néha napján jön elő egy egy pattanás. Akkor mindig ezt használom és gyorsan, hegmentesen leszárítja őket ez a szuper kis krém.

Jumbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

shinook

2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A bőrgyógyászom ajánlotta mert mostanában nagyon sokszor lesz nagy begyulladt pattanásom, ami nem csak csúnya de fáj is. Ez a krém 1 nap alatt eltünteti őket. Én is csak ajánlani tudom.

shinook
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

noryka2555

2012. szeptember 19.

Ezt nagyon szeretem,mert egy-két alkalom és a pattanást eltűnteti,nem szárítja a bőröm és mindenféle nyomkodás nélkül eltűnik a pattanás.Ez nagyon jó termék,csak ajánlani tudom!

noryka2555
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

partyqueen

2012. szeptember 7.

Picit fura az állaga a többi pattanást leszárító krémhez képest, viszont jól leszedi őket, és nem olyan durva, mint egyes gyógyszertári készítmények, amiktől az egész arcom leszárad ... nem csak a pattanás. Elég belőle egy kevés mennyiség is, így sokáig elég ha csak alkalmanként jönnek ki valakin a pattanások.

partyqueen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

melina

2012. július 3.

Termékmintát kezdtem el használni. Először az ujjammal vittem fel a gélt a pattira, de túl soknak bizonyult és tényleg ragacsos maradt. A titka, hogy fültisztítóval teszek egy pici pöttyöt a pattanásra, így egyáltalán nem zavaró. A legjobban az tetszik benne, hogy a legdurvább pattanás is nyomtalanul eltűnik 2 nap alatt.

melina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

lozmor

2011. szeptember 13.

Problémás volt a használata. Nem száradó gél, akkor sem, ha kevés kerül fel az arcra, ragacsos marad.
Ezen kívül sem voltam teljesen elégedett, nem érte meg az árát sajnos.

(Egy kis kitérő. Mostanában sokat kesergek azon, hogy mennyivel olcsóbban megúsztam VOLNA, mindenféle felesleges méregdrága krém, szérum, gél nélkül (és kevesebb heggel, ez zavar a legjobban) + természetgyógyászosdi, ha nem halasztgatom az átfogó kivizsgálásomat, mivel már két éve is sejtettem, hogy belső gondok miatt jöttek aknék az arcomra. A bőröm típusa alapvetően kombinált, nem pattanásos-zsíros.

Tehát aki normális táplálkozás mellett is azt tapasztalja, hogy például megfázáskor propoliszos mézzel (még csak nem is cukorral!) édesített NATÚR joghurttól dudor nő az arcára, áll alatti területre, vagy az arccsont alá oldalra, akkor ott komoly gond van, és menjen el szépen legalább egy terheléses vércukorvizsgálatra.)

lozmor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Ezen kívül sem voltam teljesen elégedett, nem érte meg az árát sajnos.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.