KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segíti a kitisztítani a pórusokat, és eltávolítja a felesleges olajat.

nikimanó

2014. június 16.

ez nem krém, hanem lemosó. át kell törölni vele az arcot, ha zsírosan fénylik. nekem bevált, kellemes illatú, nem, húz és nem pirosodik.
update: nagyon eltömte a pórusokat, sajnos le kell pontozzam.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

update: nagyon eltömte a pórusokat, sajnos le kell pontozzam.

Makk Zsuzsó

2014. április 27.

Ezt hogy kell használni? A kategória szerint ez nem krém, hanem lemosó. Vattára csöpögtetni, és áttörölni vele az arcot? Utána le kell mosni?

Kipróbáltam ma reggel - félve, mert újabban rozáceás a bőröm, és érdekes módon nem irritált, egyáltalán nem pirultam ki tőle. Nekem inkább kombinált-vízhiányos a bőröm, de egyáltalán nem szárította, még csak nem is húzódott tőle, pedig ott van elöl az alkohol.Csak egy 15 ml-s mintám van, azt fogom elhasználgatni lassan, fokozatosan. Viszont nem értem még mindig, hogy pontosan mi ez, mert nem krém, az biztos: teljesen áttetsző folyadékról van szó. A magyar forgalmazó honlapján a nappali arcápolók kategória alatt van, nem a lemosók/tisztítók alatt. Amerikai honlapokon sem olvastam ilyesmit.
Egyelőre 4 csillag, meglátjuk.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Egyelőre 4 csillag, meglátjuk.

sz.dora

2013. szeptember 23.

Amióta ezt a krémet használom kevésbé zsírosnak érzékelem a bőröm. Nekem bevált :)

sz.dora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

shinook

2013. szeptember 12.

Nagyon jót tett a zsíros pattanásos bőrömnek. A pattanásaimra más Neostrata terméket is használok de a zsírosságot, a fénylő bőrt már ez magában is megszünteti.

shinook
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

vidak.regina

2013. szeptember 11.

Használtam egy darabig ezt a krémet, nekem annyira nem zsíros a bőröm, ezért nem használom már, de szépen letisztította az arcom, amikor kicsit fényesebb volt.

vidak.regina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.