KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2015. május 8.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az extra erős formula (15 %) azoknak ajánlott, akiknek már van tapasztalatuk a glikolsav használatával, és könnyű, gyorsan beszívódó gél állagú megoldást keresnek. A glikolsav serkenti a kollagéntermelést, és enyhíti a bőröregedés olyan látható jeleit mint például a kitágult pórusok, egyenetlen bőrfelszín vagy pigmentfoltok. Olaj-, illatanyag-, színezék-, parabén- és PABA-mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

joci3000

2015. november 22.

Ép a mintát próbálom de semmit nem csinál az arcomon eddig a lotion plusz a nyerő. Még jó hogy nem dobtam ki 14000-ftot a semmire.Igaz puha a böröm hihetetlenül de amit a lotion plusz meg csinált ez nem szebbitett rajta semmit.Nem a bőr tipusomnak meg felelő a hátamon se javított.

joci3000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

zsófi84

2015. április 30.

Mintát próbáltam belőle. A dolog teljesen véletlen volt, mert 10 %-os AHÁ-ról szeretnék áttérni 15 %-ra, de csak ilyen minta volt a patikában, ezért ezen teszteltem. Gél állagú, átlátszó, "kémiaszagú" kence. Nekem nagyon lassan szívódott be, sokáig egy réteget képzett az arcomon, mintha valamilyen maszk lett volna. Viszont másnap reggel a bőröm egyszerűen csodálatosan nézett ki. Pórusok összehúzva, bőrszín egyenletes, "pihe-puha lágyság". Nem irritált és nem csípett, igaz haladó AHÁ-s vagyok, a kezdőknek lehet, hogy ez még sok lenne. Venni nem fogom, mert nem a bőrtípusomnak megfelelő. 5 csillagot adok neki, de fontos, hogy csak ez az értékelés egyszeri használat után született.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.