KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2013. november 22.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Portofino - len, rózsavíz, tengeri liliom - a Ligur-tenger kőcsipkés partvidéke és ódon kikötők milliője. Nesti Dante Natúr szappan. Mesterséges adalékanyagot nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

shellperfume

2017. szeptember 12.

Beleszerettem az illatába, egyszerűen képtelen vagyok felbontani a csomagolást. A hálószobában tartom egy kis kosárban az illatszappanjaimat, így az egész helyiséget belengi az illatuk. Ezeket a szappanokat sokkal jobban szeretem használni, mint a tusfürdőket, mert egyrészt tovább tart, másrészt természetesebb, egyedibb az illatuk, harmadrészt a bőrömmel is csodákat tesz.

shellperfume
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

natasa

2017. augusztus 3.

Egyszerűen nem akarom felbontani, annyira jó illata van így becsomagolva. A fürdőszobaszekrényben tartom, belengi az illata az egész fürdőt, tiszta, finom illatot áraszt. Volt már ND szappanom, többféle, és tudom, hogy a csomagolásban a titok. A szappannak már nem lesz olyan erős, intenzív illata, pár használat után meg pláne. Egyszer pedig felbontom, mert kíváncsi vagyok, a bőrön mennyire marad meg, de addigra beszerzek egy pótszappant a szekrénybe. Csak amióta nem kapható a Douglasban, elég nehéz beszerezni.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anita1984

2017. június 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Csodás az illata, remekül habzik és tènyleg nem szárít. Elvarázsolt....

Anita1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Csumama

2017. január 11.

Nagyon finom, nyár illatú szappan, az illata sokáig megmarad. Igazi stresszűző illat szerintem.

Csumama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Romahoz hasonloan ez is maga a csoda i adom nagyon jo az illata sokaig tart !
Biztos h meg fogok venni

lilbenike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Romahoz hasonloan ez is maga a csoda i adom nagyon jo az illata sokaig tart !
Biztos h meg fogok venni

Vanília

2015. június 27.

Nagyon finom illata van - ezt mindenki írja is -, és ami még nagyon jó benne: nagyon, sőt mondhatni meglepően sokáig kitart:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 27.

Lena800805

2015. április 23.

Isteni illat, kitűnő hatás. Nem is ragoznám tovább.

Lena800805
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Isteni illat, kitűnő hatás. Nem is ragoznám tovább.

Bibi

2014. január 17.

Isteni finom illatu szappan! Ma vettem,egyelore szaglaszom, remelem bevalik:D.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Isteni finom illatu szappan! Ma vettem,egyelore szaglaszom, remelem bevalik:D.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Neten rendeltem, és valami édeskésebbre számítottam. Végül kellemes meglepetés volt. Olyasmi illata van, mint a napon száradt ruháknak. Nagyon természetes, mesterkéletlen illat, a szokásos Nesti Dante minőséggel. Szeretem.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

feredith

2013. november 22.

A legeslegfinomabb illatú szappan, amivel valaha is találkoztam. Luxus, báj és nőiesség tökéletes elegye.

feredith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.