KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az olasz tájak és városok hangulatát buja délszaki virágillatokban tobzódva jelenítik meg a Dolce Vivere pipereszappanok. Virágzó leander ,muskotályos szőlő és füge idézi fel az örök várost és az örök szépséget. Fő hatóanyag: kókuszolaj ,pálmaolaj.

Parabén-mentes. SLS-mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Meluzina

2017. március 22.

Tegnap vettem meg :)
Gyönyörű a csomagolása,a kiszerelés kicsit problémás,szóval tényleg érdemes félbe vágni.
Na de az illata....elvarázsolt :)
Nem is emlékszem mikor éreztem ennyire kellemes,megnyugtató,nőies illatot.
Nagyon bízom benne,hogy nem fogja kiszárítani az amúgy hiperérzékeny bőröm... Ha mégis,akkor nagyon szomorú leszek.Életem illata :)
Értékelni csak az illat alapján tudom egyelőre,az masszív 5-ös :)

Meluzina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Tegnap vettem meg :)
Na de az illata....elvarázsolt :)
Nem is emlékszem mikor éreztem ennyire kellemes,megnyugtató,nőies illatot.
Értékelni csak az illat alapján tudom egyelőre,az masszív 5-ös :)

Csumama

2017. január 11.

Nagyon finom, maradandó illatú szappan!

Csumama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon finom, maradandó illatú szappan!

maria62

Korcsoport: >54
2015. november 7.

fantasztikus illat, nagyon sokáig elég, szeretem nagyon :-D

maria62
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 7.

fantasztikus illat, nagyon sokáig elég, szeretem nagyon :-D

Judiit

2015. szeptember 7.

Isteni ! Egyszerűen mennyei az illata. Nagyon jól habzik. Leszoktam a márka szappanjai miatt a tusfürdőkről, mert egyszerűen ezek a szappanok jobbak. Jaaaa... amellett , hogy nem szárítja szét a bőröm az illata több órán át is elkísér.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 7.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Istenem ez maga a csoda az az illat maga a mennyorszag nem lehet betelni az illataval az egesz haz illatozik tole a boromrol nem is beszelve !
Osszegxujtom az osszeset az biztos!
Tiszta selymes puha tole az egezs testem!

lilbenike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Osszegxujtom az osszeset az biztos!
Tiszta selymes puha tole az egezs testem!

Lena800805

2015. április 23.

A többi Nesti Dante szappanhot hasonlóan ez is tökéletes.

Lena800805
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

A többi Nesti Dante szappanhot hasonlóan ez is tökéletes.

sugarcane

2014. július 27.

Ez a legújabb szerzeményem, imádom a Nesti Dante szappanokat.
Szerintem egyáltalán nem szárítanak, és tökéletesen tisztának érzem magam tőlük.
Most ez a kedvencem, szeretem, hogy a fantasztikus illata betölti a fürdőszobát, ami még tisztálkodás után is sokáig megmarad a bőrön.
Mi más is lehetne, mint 5 pont.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 27.

Ez a legújabb szerzeményem, imádom a Nesti Dante szappanokat.
Mi más is lehetne, mint 5 pont.

siss

2014. április 26.

Tavalyelőtt kaptam karácsonyi ajándékként.Sokáig fel sem bontottam,a szobában árasztotta magából a csudajó illatát.Aztán győzött a kíváncsiság.Nagyon jól habzik,kellemesen krémes habja van,engem egyáltalán nem szárított.Pihepuha volt a bőröm fürdés után.Szokatlan volt eleinte a kisebb féltégla mérete,de legalább nem csúszik ki az ember kezéből.Viszont drága,ha pedig kettő vagy több emberke is használja,akkor pedig hamar elfogy.Állandó használatra nekem luxus.Jó illata van,baromi erős, tömény parfüm az egész.Fürdés után nagyon rövid ideig még érezni.Összességében nekem tetszett,bár a tusfürdőket jobban szeretem.De lehet kipróbálok majd egy-két más illatot is a Nestitől.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

A Roma az a szappan, aminél még nem találtam jobbat. Sem minőségben, sem árban, sem illatban. Ha lehetne, tíz pontot adnék.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

Tvylvis

2013. december 3.

Fantasztikus illat, gyönyörű csomagolás, kiadós méret. Először csak azt éreztem, hogy szárítja a bőröm. Ez annyira nem zavart, mert minden este használok testápolót. Viszont egy idő óta sajnos viszket is a bőröm a használata után (egyértelműen ettől a szappantól, teszteltem), pedig nem érzékeny, általában mindent igen jól bír. Kézmosáshoz elhasználom, de többet nem veszek ilyen márkájú szappant.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 3.