KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bedo924, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Kapható hatféle illatban:

Capri:narancsvirág, mandarin és bazsalikom (energetizáló)
Portofino: len, vizirózsa és vizililiom (érzéki)
Szardínia: mirtusz
Velence: piros muskátli és pamut (romantikus)
Róma: leánder és a szerecsendió
Firenze: kék írisz, reggeli harmat és babér

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lilbenike

2015. augusztus 27.

Hat igen ahogy irjak a nesti dante kozul tenyleg a roma viszi a palmat de hat ezt a szappant nem lehet megunni nem lehet megallni egy fajtanal nekem jelenleg 6 fajta van a nesti dantebol

lilbenike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

A Roma az a szappan, aminél még nem találtam jobbat. Sem minőségben, sem árban, sem illatban. Ha lehetne, tíz pontot adnék.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

serpentbreath

2013. január 23.

Én is a Roma-t használom, nemcsak kézmosáshoz. Tökéletes. Egyébként a fenti leírással ellentétben inkább a muskotályos szőlő illata dominál, nem leander. Kicsit szappan-mániás vagyok, jelenleg kb. húszféle van itthon, de végül minden kézmosáskor, tusoláskor ennél kötök ki. Nem szárít, még arcot is lehet vele mosni. Nagyon tartós és különleges az illata, a habja pedig puha, selymes. Rengeteg minőségi szappant kipróbáltam már a L'Occitane-től a Bronnley-ig, de a Roma abszolút kedvenc. Szeretem, hogy a Nesti Dante szappanoknál nem lehet érezni azt a "szappan"-mellékillatot, mint pl. a PurPur Pannóniánál (amit egyébként szintén szeretek, de nem ilyen minőség). (Néha a munkaidő vége felé már azon jár az eszem, hogy hamarosan otthon leszek végre és ezzel a szappannal moshatok majd kezet. Ez már tényleg kicsit túlzás... :).)

Meglepő egyébként, hogy külföldön mennyivel drágábban adják ezt a szappant. Itthon kb. egy ezres, máshol meg nagyjából háromszor ennyi, szóval szerencsések vagyunk :).

serpentbreath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Picieri

2012. augusztus 26.

Nekem a Roma típusú van meg, nagyon jó erős illata van még fürdés után is érezni. A méretével ölni lehetne :D Nagyon jól habzik, nekem nem szárította a bőrömet, teljesen meg vagyok vele elégedve. Szerintem más illatot is ki fogok tőlük próbálni, ha ez elfogy. :)

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.