KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante Il Frutteto Bath & Shower Gel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sasha81, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy firenzei hagyományos kézi készítésű exkluziv természetes összetevőjü tusfürdő. Szulfátmentes, olivaolajban és vörösszőlőben gazdag. Érzékenybőrüek is használhatják.

kataveronika

2018. június 13.

Hát szerelem ez is. Edzés utáni villámzuhanyzásra használom rendszeresen. Miután az első flakont elhasználtam, felvásároltam a helyi hiperben az összeset - szerencsére senkinek sem kellett. Nagyon kellemes illata van, de ami igazán tetszik benne, az az, hogy ez egy igazi folyékony szappan. Pont ugyanolyan érzést hagy a bőrömön, mint a Nesti szappanok, csak nem kell össze-vissza forgatni-szerencsétlenkedni vele. Épp olyan könnyű lemosni, mint a szappant (a konditerem átkos zuhanyzójában ez igen nagy előny!!) Biztos, hogy ha elfogy a készlet, kipróbálok más illatokat is - bár azok már rendelősek lesznek.

kataveronika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

szeliger

2015. november 10.

Kb. két éve vettem, azóta ha ötször használtam, csak álldogált a kád szélén. Szó, mi szó, jól mutatott, a flakon grafikája vidám és valahányszor csak rápillantottam, jó kedvem lett tőle. Mellette sajnos rögtön megjelent a lelkiismeretfurdalás is és a komoly elhatározás, hogy majd holnap, holnap igazán ezzel fogok zuhanyozni. Aztán mégsem, mindig valami mást választottam inkább. Ennek leginkább az az oka, hogy rettenetesen szárít és az illatélmény sem olyan elbűvölő. Szép flakon ide vagy oda, ma mennie kell, kuka, totális pénzkidobás volt.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 10.

Mildi

2014. január 21.

Ami azt illeti, semmiféle olajat nem érzek benne. Meglehetősen szárít, és lekvár szaga van. Szép a flakonja, ez az egyetlen pozitívuma.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Carolin

2012. augusztus 2.

Nagyon kellemes az illata. Nincs erős habja. A márka szappanjai is nagyon jók!

Carolin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Nagyon kellemes az illata. Nincs erős habja. A márka szappanjai is nagyon jók!