KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Szappan fekete cseresznye és piros bogyós gyümölcsök illatával.

Odil

2017. április 10.

Krémesen habzó, tartós, nem szárító hatású csoda, tisztán lédús fekete cseresznye és fehér pézsmás, alap szappanillattal. Ő most a tavaszi szerelmem.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.