KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nesti Dante

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   bioboltok, Douglas
Kategória:   Szappanok

Az aranyfüstöt tartalmazó luxusszappant a Nesti Dante szappanfőző műhely fennállásának 60-ik évfordulójára készítették. A 24 karátos arany fémes eleganciáját Firenze város jelképe, a nemes írisz illata emeli ki. Arany tartalmánál fogva nyugtatja, fertőtleníti az irritált bőrt.

Noncsikaaa

2018. augusztus 8.

Úúúú, emlékszem erre a szappanra!!! Nem csodaszer, de az árát és értékét, mennyiségét tekintve még mindig ez a verhetetlen! Valóban nagyon finom, púderes illata van, a szappanokhoz képest egyáltalán nem szárít, szerettem használni arcra, testre, mindenhová! :) Közepesen habzik, és bár nem szoktam egy kozmetikumot külsősége alapján megítélni, de ez olyan szép, luxushatású, hogy már csak ezért is érdemes kipróbálni! :) Újraveszem!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nyuszo

2018. május 16.

Sok Nesti Dante szappant kipróbáltam már (nem tudok ellenállni a csomagolásuknak és az illatuknak :)), de ennek az illata tetszik a legjobban! Csodás, púderes illat, ami belengi az egész fürdőszobát... gyönyörű halvány arany színe van, pont annyira habzik, amennyire kell, tartós, nagyon sokáig elég. Finom, elegáns, jó érzés használni. Egyre ritkábban csábulok el egy-egy újdonság miatt, és mindig visszatérek hozzá.....

ui: már otthon a polcon vettem észre, hogy VEGAN-friendly, amitől még nagyobbat nőtt a szememben! Ő a tökéletes szappan.....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

Reni666

2018. március 29.

nekem annyira nem vált be !!!
illatát nem éreztem ..
arcra borzaszto volt . vegul kézmosonak elhasználtam

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem annyira nem vált be !!!
illatát nem éreztem ..
arcra borzaszto volt . vegul kézmosonak elhasználtam

Luiselotte

2017. január 22.

Évek óta alapdarab a fürdőszobámban. A Lush szappanjait cseréltem le erre. Az illata zseniális, nőies, tartós. Az arany szemcsék nem maradnak meg a bőrön ( nekem nem igényem) . Közepesen habzik, mindennapi tisztálkodáshoz tökéletes és nem szárít.
Egyetlen negatívuma: nyáron nyaralás közben nekem kevés, de azt a naptej + napolaj+ barnito folyadek + kokuszolaj meg mittudomén kombinációt amivel ilyenkor kenem magam azt nehéz leszedni .:) De ez nem a szappan hibája , nem erre lett kitalálva.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Beni1234

2016. december 18.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Pont náthás voltam, és nem éreztem az illatát, de bíztam a lelkes értékelésekben. Hát, ne haragudjatok, de nekem egy nagy nulla ez az illat. Szappanillat. Szerencsére nem marad meg a bőrömön.
Az igaz, hogy nem szárít, és kiadós, ezért 4-est kap, de én már alig várom, hogy elfogyjon.

Beni1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Kodi

2016. május 2.

Ennek olyan jó krémes, luxusillata van, hogy esküszöm sajnálom használni, így ő is a szekrénybe illatozik.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Pdrea

2016. április 25.

Régóta szemeztem vele. Amikor megláttam, mindig megszagolgattam és imádtam az illatát. Megvenni nem mertem, mert féltem, hogy szárít. Az itt olvasott vélemények után végre vettem a bátorságot, és a kosaramba landolt. De jó döntés volt! Két hete csak ezt használom, mindenre. Arctisztításhoz, zuhanyzáshoz, kézmosáshoz. Ez egy csoda, de tényleg! Soha, soha többé nem hiányozhat a fürdőszobámból!

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

szilviakiralyno

2016. április 3.

Hàt ez a szappan... Ó istenem, ez valami fenomenális. Nem is értem, hogy maradhatott ki eddig az életemből. Még húsvét előtt bóklásztam egy bevásárlóközpontban, szokásos beszerzőkörutam jártam, amikor megláttam ezt a márkát. Soha ezelőtt nem is hallottam róla, pedig imádom a különlegességeket. Több illat volt, ez a legfelső polcon, és mivel elég alacsony vagyok, felnyúltam és kikaptam egyet a dobozból, hogy lássam mi van benne. Utána megszagoltam, és azt hiszem valami szívritmuszavar tört rám, mint amikor valami régi elfeledett szép emlék tör fel, ami miatt eláll a lélegzet egy pillanatra..
Nem tudom, mi ez, nem tudom mit jelent, csak azt, hogy valahonnan a lelkem mélyéről valamire emlékeztetett az illat, sőt alighanem hasonlót érezhettem, de hogy pontosan mire, honnan és mikor, nem tudnám megmondani. Szerelem lett első illatolásra, és azt pedig csak itthon láttam már, hogy aranyfüstöt tartalmaz, stb. Egyszerüen csak landolt a kosárban ez a negyed kilós termék, de amikor ki is próbáltam, az maga volt az álom... Selymes, finom, csodálatos. Remélem egyszer csak rájövök, mire emlékeztet, de azt tudom, hogy boldog pillanatokra. Addig pedig élvezem és minden fürdést valami rituális csodaként élek meg vele.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Szyszyyke

2015. december 1.

Imádom :) Nem szárít, nem irritál, nagyon sokáig elég, és az illata fantasztikus :) Ő mindíg megtalálható a polcomon :)

Szyszyyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Csillxy

2015. november 19.

Ugyan nem egy olcsó termék, de maximálisan megéri az árát. Én eddig csak Auchanban láttam, és mindig veszek, ha arra járok.
Nem szárít (ez az egy szappan) nyáron abszolút nem is kell testápolót használnom emellé. télen rosszabb a bőröm.
És az illata....hmmm 👍

Csillxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

És az illata....hmmm 👍