KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Netamin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AliceWonderland, Módosítva: 2017. július 6.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Komplex multivitamin a haj erősítésére, a haj egészségének támogatására, hajhullás mérséklésének természetes támogatására.

Hatóanyag-tartalom 1 tablettában: Kalcium: 237 mg, C-vitamin: 40 mg, Kolin: 25 mg, B9-vitamin (inozitol): 10 mg, Citrus bioflavonoidok: 8,3 mg, Betain: 8,3 mg, PABA: 8,3 mg, Niacin (B3-vitamin): 8,3 mg, Pantoténsav (B5-vitamin): 5 mg, Rutin: 4,2 mg, E-vitamin: 3,3 mg, Cink: 2,5 mg, Mangán: 1,7 mg, B1-vitamin (Tiamin): 1,7 mg, B2-vitamin (Riboflavin): 1,7 mg, B6-vitamin: 1,7 mg, Mezei zsurló: 1 mg, Biotin: 1000 mcg, A-vitamin: 500 mcg, Folsav: 66,7 mcg, Jód: 37,5 mcg, B12-vitamin: 2,7 mcg, D-vitamin: 0,8 mcg, Vas: 0,33 mg, Szelén: 0,17 mg

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BTLaura

2017. november 2.

Egy időben a hormonproblémám a hajamra is kihatott, ekkor találtam meg ezt a vitamint. Amellett, hogy szépen rendbetette a hajam, annyi sok jó dolog van benne! Magas a hatóanyagtartalma, nem csak mutatóban van benne a lényeg, mint néhány másik agyonreklámozott vitaminban. Az összes terméküket tudom ajánlani, még nem okozott családást egyik sem.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

AliceWonderland

2017. július 13.

Több hajvitamint is kipróbáltam már, de ez volt a legkomplexebb és amellett teljesen elfogadható az ára is. Már 1 hónapnyi szedést követően is több új hajszálkezdeményt láttam a fejemen, úgyhogy azóta is "hű társam" ez a vitamin.

AliceWonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.