KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Netamin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: AliceWonderland, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Multivitamin tabletta kifejezetten nőknek kifejlesztve 40 különböző, aktív hatóanyaggal. Vitaminok, ásványi anyagok, gyógynövény kivonatok, kollagén és hialuronsav tartalommal. Az egészséges szépséget több összetevője is támogatja:

• A biotin, a cink és a szelén, hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához.
  • A cink és a szelén hozzájárulnak a köröm normál állapotának fenntartásához.
  • Az A-vitamin, a cink, a biotin és a B2-vitamin (riboflavin) hozzájárulnak a bőr normál állapotának fenntartásához.
  • A hidrolizált kollagén és a hialuronsav tudományos kísérletek alapján javíthatják a bőr feszességét, rugalmasságát, segítik a bőr hidratációját és így enyhíthetik a ráncokat.
  • A C-vitamin hozzájárul a kollagénképződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotának fenntartásához.

Hatóanyagai: C-vitamin, B1-vitamin (Tiamin), B2-vitamin (Riboflavin), B6-vitamin, Pantoténsav, B3-vitamin (Niacin), E-vitamin, A-vitamin , Folsav, Biotin, K1-vitamin, B12-vitamin, D-vitamin, Kalcium, Vas, Cink, Réz, Mangán, Króm, Szelén, Jód, Molibdén, Hidrolizált kollagén, Hialuronsav, Panax ginzeng gyökér kivonat (10:1), Ginkgo biloba levél kivonat (24:6), Zöld tea levél kivonat (10:1), L-Valin, L-leucin, L-izoleucin, MSM, Kolin, Inozitol, Tőzegáfonya-kivonat (12:1), Béta-karotin, Szilícium, Lutein, Likopin, Zeaxanthin, Astaxanthin.

ArcosKata

2018. augusztus 19.

Régóta kerestem ilyesmi multivitamint,de sajnos nem vált be.
Több féle módon próbáltam beszedni,de nagyon fájt töle a gyomrom.
Keresek tovább...

ArcosKata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Régóta kerestem ilyesmi multivitamint,de sajnos nem vált be.
Több féle módon próbáltam beszedni,de nagyon fájt töle a gyomrom.
Keresek tovább...