KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neulii

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gél típusú szérum, mely segít helyreállítani a durva tapintású, érzékeny bőrt. Természetes BHA-t (fehér fűzfakéreg) és aloe verát tartalmaz, kiváló a bőr megnyugtatására.

pH 7.7

im

2017. május 13.

Egy minta használata alapján véleményezek.
A nyugtató hatásban bízva akkor próbáltam ki, amikor volt három, gyógyulófélben lévő pattanásom. Nem lepett meg a géles-tapadós állag. Tonikra kentem, más nem került rá. Nagyon könnyű érzetű volt a bőrömön, mégsem szívódik be gyorsan, inkább csak csúszkált ide-oda. Sokkal ragacsosabb is maradt, mint a másik két szérum. Reggelre a pórusaimmal nem történt csoda, a bőröm hidratáltságával viszont egészen elégedett voltam, soha rosszabbat. A három pattanásom közül kettő szépen begyógyult, majdnem teljesen elhalványodott. Nagyon meglepődtem, hogy ennyire jól működött a bőrömön ez a kis minta. Így azt mondom, hogy a wow-faktor ebben megvolt, a COSRX BHA-hámlasztója ugyanis nekem nem szokott ennyire jól működni gyulladáscsökkentőként. Persze az is lehet, hogy az aloe verának örült ennyire a bőröm, ezt nem tudom megítélni egy minta alapján. Mindenesetre szívesen kísérleteznék még ezzel a szérummal.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Egy minta használata alapján véleményezek.

jirka

2016. december 16.

4 hete használom, használnám. Színtelen, szagtalan, géles folyadék, melyet közvetlenül arctisztítás után kell alkalmazni, tonik, lotion stb. előtt. Érzékeny arcbőröm van, de ez a termék pont arra van a leírása szerint. Külföldi bloggerek jókat írtak róla. Nem hámlasztás miatt vettem meg, mert azt szerintem nem tudja (BHA 0,05 %, a ph-ja magas, lásd fent). Napi szinten apró puklikat okozott. Egy hét kihagyás után, szintén. Érzékeny bőrre csak óvatosan!

jirka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.