KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2013. február 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali és hosszantartó enyhülés a száraz és kicserepesedett ajkakra. Hidratálókban gazdag összetevői révén megnyugtatja és puhává varázsolja az ajkakat, míg 20-as fényvédő faktora hosszantartó védelmet biztosít még szélsőséges időjárási viszinyok között is.

Használja rendszeresen az azonnali nyugtató hatás és ajkai védelme érdekében.

Bőrgyógyászok által kifejlesztve

kattja

Korcsoport: < 18
2017. április 16.

Eddigi kedvenc ajakápolóm, jó vastag, nem tűnik el a szájról, ha éjszaka felkenem reggelre nem lesz cserepes a szám. :) Amúgy sincs extrém száraz szám, de ez nagyon ott van!

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 16.

Banszky

2017. február 17.

Nem rossz de a neve és az ára miatt jobbra számítottam. Elhasználom ugyan de újravenni nem fogom. Nem igazán hidratál,folyton kenegetnem kell vele magam.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

SzSofi

2017. február 3.

A nagy téli hidegben jó szolgálatot tett!!! Folyamatosan használok ajakápoló termékeke töménytelen mennyiségben, de ebben a nagy hidegben semmi nem segített, így keresnem kellett valami erősebbet. Néhány nap alatt rendbe hozta a szám és meg is tartotta a puhaságát. Most, hogy enyhül az idő már egy kicsit soknak érzem, lehet férre teszem. Azoknak tudom ajánlani akiknek extrémen kiszáradtak az ajkaik csodákat művel :)

SzSofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

gabcsyyii

2017. január 23.

Kellett a kedvencem helyett valami.Ez pont akciós volt ,ezért vettem meg.Nem vártam tőle semmi extrát.A kedvencemet és ezt fogom ezentúl váltogatni.Semmi fura illat,se fura viaszos érzet. Egyszerű ,de mégis nagyon hatásos termék.Csak ajánlani tudom.

gabcsyyii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

NewEngland

2017. január 22.

Télen a kedvencem, igaz ha már kicserepesedett a szám, 3-4 nap és sok víz kell, míg ez is akár helyreállítja, de még mindig ez a legjobb drogériás, amit használtam. Megpróbálkozok a drágább Neutrogena ajakápolókkal is, hátha megérik az árukat. :)

NewEngland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Kremcica

2017. január 17.

Karácsonyra kaptam, mert jól tudta a család hogy télen mindig kenem a számat. :) Helyrehozta a mostani hidegben kicserepesedett, fájó, érzékeny számat egy éjszaka alatt. Nekem bevált. Íze, illata majdnem hogy semleges. Kicsit fényesíti a számat és rúzst felrakni rá se a legjobb, de éjszakára, otthon mikor érzem kiszáradt a szám nagyon jó. Ár/érték arányban nem olcsó mert találtam már hasonló hatású terméket olcsóbban, viszont a fényvédő külön plusz így nem vonok le emiatt csillagot.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kati94

2017. január 12.

Nagyon szeretem, mindig nálam van, télen is, nyáron is. Sokáig ki is tart nekem, hiszen jól hidratál, ezért nem kell óránként használnom.

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

bezso

2016. december 23.

Az egyik legjobb ajakápoló, amivel eddig találkoztam. Este radírozott ajkakra kenem fel és reggelre finom puha lesz a szám, ami egész nap tart. Rúzs alá nem ajánlom, mert könnyen maszatolódik, de amúgy szuper!

bezso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

anoncsi

Korcsoport: < 18
2016. július 20.

Szeretem. Igaz nekem csak télen nagyon száraz a szám,de a napokban utaztam nyaralni és a klíma ami az autóban ment, úgy kiszárította a szám hogy egyértelműen ezért a termékért nyúltam a boltban. Nem bántam
meg ;)

anoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 20.

meg ;)

ftmea13

2016. július 10.

Nagyon szeretem télen-nyáron. Remekül hidratál, és hála Isten nincs semmi furcsa illata, se íze. Így tökéletes számomra:) Alapjában szeretem a Neutrogena termékeket, így muszáj volt ezt is kipróbálnom, szerencsére pozitívan, kellemesen csalódtam. A termék, ami mindig ott lapul nálam, akárhol is legyek. Szerintem az ára is elfogadható, mert nagyon megéri. Plusz pont, hogy fényvédős:)

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol