KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2013. február 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnali és hosszantartó enyhülés a száraz és kicserepesedett ajkakra. Hidratálókban gazdag összetevői révén megnyugtatja és puhává varázsolja az ajkakat, míg 20-as fényvédő faktora hosszantartó védelmet biztosít még szélsőséges időjárási viszinyok között is.

Használja rendszeresen az azonnali nyugtató hatás és ajkai védelme érdekében.

Bőrgyógyászok által kifejlesztve

Mamamacica

2018. május 7.

Nekem nem vált be. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy hidratálná az ajkaimat, az illatával sem lehet dicsekedni. A sarki szedres testvére sokkal jobban teljesít.

Mamamacica
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

JMiko

2018. március 26.

Nagyon szuper ajakápoló, 1 nap alatt elmúlik a szárazság.

JMiko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Nagyon szuper ajakápoló, 1 nap alatt elmúlik a szárazság.

Lory

2018. március 21.

Nagyon jól hidratál,remek ajakápoló.Nekem az külön tetszik,hogy alig érezni,ha felkentem a számra,nem viaszos érzés,inkább vizes állagú.Nem színez,illatra is csak gyengén illatosított,valóban azt hozza amire kitalálták.Van benne fényvédő amit ki is lehet használni,mert állaga miatt nyárra sem sok.Nagy kedvenc lenne de nem veszem újra(ami van azt is kaptam) és 5 csillagot sem adok rá,mert állat tesztes termék.Őszintén sajnálom :(

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

kicsikocsi

2018. március 21.

Általában nem annyira száraz a szám, de nem olyan régen borzasztóan ki volt száradva napokig, szinte már fájt az egész és hiába használtam labellot, isana ajakápolót, bármit ,így hát gondoltam bepróbálok valami drágábbat, hátha és rá esett a választás. Nagyon jó döntés volt, délután bekentem és már estére sokkal jobb lett, másnapra pedig szinte puha volt a szám!

kicsikocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

zsaliz

2017. december 18.

Imádom! kb egy nap alatt rendbe tette a kicserepesedett számat

zsaliz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Imádom! kb egy nap alatt rendbe tette a kicserepesedett számat

luccsoka2

2017. október 29.

Nagyon szeretem.Az ajkaim minden alkalommal extra szárazak,ő a tökéletes!

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nagyon szeretem.Az ajkaim minden alkalommal extra szárazak,ő a tökéletes!

FanniGirl

2017. október 20.

Tökéletes választás, amint bejön a hidegebb idö. Zsíros állaga van és szépen helyreteszi a kiszáradt, cserepes ajkakat. Nem irritál, ekcémás börüként nem okozott gondot. Többször újravettem és maradok is nála.

FanniGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

mirabell

2017. október 5.

Bár nem olyan veszesen szárazak az ajkaim, de amikor elegge ki van száradva nagyon jó szolgálatot tesz. 1 ejszaka alatt puha lesz tőle az ajkam. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

mirabell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

sprefectesse

2017. szeptember 13.

Kellett valami kicsit zsírosabb ajakápoló, úgyhogy megvettem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Éjjelre nagyon sokat teszek fel belőle, nappalra meg elég, ha egyszer reggel bekenem. Remélem, akkor is ilyen jól fog szuperálni, amikor beköszönt a matt rúzs idény. :)

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 5.

Ennél jobbat még nem használtam. A fényvédelem pedig külön pluszpont. Kár, hogy nincs 6 csillag.

delijozsefcsaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol