KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használat mellett gyorsan meggyógyítja a cserepes ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Györgyusz

2017. november 14.

Nekem jobban bevált, mint akármelyik másik. A carmex olajos, lefolyik a számról.
Ezt lehet gyakrabban kell kenegetni, de jó az állaga. Komfortos viselni úgymond. Nincs tőle herpeszem, mint a carmextől...

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

kawaiichan

Korcsoport: < 18
2017. március 10.

Háát...a carmexes esti hidratálás után, akkor használom csak, ha nagyon fúj a szél, vagy hideg van és picit száraz a szám.
Magában egyáltalán nem teljesít, a carmexes hatást is maximum megtartja.
Hát, többször nem veszem újra, ha elhasználtam.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 10.

Magában egyáltalán nem teljesít, a carmexes hatást is maximum megtartja.
Hát, többször nem veszem újra, ha elhasználtam.

Macska27

2017. február 19.

Nekem nem vált be ez a termék. Rendszeres használat mellett sem javított a szárazságon. Adtam neki még egy esélyt, amikor hidratáltak voltak az ajkaim. De mivel csak szárított, sajnos kuka lett a vége. Pedig nagy reményeket fűztem a márkához.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

nayliey

2017. január 30.

Mostanában hónapok óta kivan száradva a szám, szinte ez az egyetlen termék ami valamennyire segít a helyzeten, nem csak akkor amikor épp rajta van a számon hanem utána is, de nem akar elmúlni teljesen, lehet ettől a -10 fokoktól van :(

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

dbetti93

2017. január 29.

Nekem nagyon bevált, kb 6 éve találtam rá, azóta pedig folyton újraveszem. Nagyon jól hidratál, az illata semleges. Nem ragad és ami a legjobb hogy színtelen.

dbetti93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

CzFru

2017. január 16.

Nem rossz. Leértékelve vettem, mert nehezen bírja a hideget a szám. Teszi is a dolgát, de nem kiemelkedő. Pedig a szüleimnél kb csodaszámba megy.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

lavender

2016. december 29.

Úgy emlékszem tavaly télen vettem, kb. 900 Ft volt, ezt ajánlották a gyógyszertárban. Sokat elmond róla, hogy nemrég találtam rá megavasodva itthon, nagyon utáltam... A szárazságon semmit sem segített, csak a fehérség ült meg a kis repedésekben. Inkább használjatok Carmexet, még teljes áron is veri ezt a terméket.

lavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

azanett

2016. december 28.

Abszolút kedvenc. Rendszeresen használva nem hagyja kicserepesedni, felszakadni a számat, nincs "idegen réteg" érzet, kellemes állag, semleges illat, és szín. Egyszerűen szuper!

azanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

bettina28

2016. december 28.

Nálam ez egy elmegy kategória. Anyukámtól kaptam mert nagyon kiszáradt a szám és neki bevált. A Labelloknál azért jobb egy fokkal de szerintem ez sem az igazi. Nálam ez is függőségek okoz akárcsak a Labellok, csak nem olyan mértékben. Labellot többet nem veszek, de ezt sem venném újra. Fényvédő pedig ha már van benne mehetett volna bele több is.
4 csillagot azért kap mert rosszat nem okozott, nem szárította tovább az ajkaimat (ami nálam nagy szó, a Labellok közül is csak a kék hydro care és zöld kamillás ami nem szárította tovább a már amúgy is cserepesre száradt, feszülő ajkaimat). Tehát 4* mert a Labelloknál jobb, de nem hibátlan.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Hobi

2016. december 18.

Szépen rendbe tartja az egyébként nagyon száraz és cserepes ajkaimat és az illata is kellemes :)

Hobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol