KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

dettusbettus

2018. június 9.

Az én kezemen ugyanazt tudja, mint az olcsóbb kategóriások. Igazán akkor hidratál jól, ha estére (mert lassan szívódik be) nagy mennyiségben kenek a kezemre, így viszont hamar elfogy.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Tmika

2018. június 8.

Hatásos, de nagyon nehezen szívódik be, és az illatát sem nagyon szeretem. Este használom, ha nem kell rohanni, és elmasszírozgatom a kezemen.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Scylla

2018. május 29.

Ez a kézkrém a legjobb, amit valaha próbáltam, pedig nagyon sok mindent használtam, beleértve gyógyszertári, receptre írt készítményeket is. Télen nagyon száraz a kezem, gyakran kisebesedik, időnként be is repedezik, amíg erre rá nem találtam, semmi nem használt. Zsíros krém, a beszívódása sem gyors, de megéri megvárni, mert tartósan és megfelelően hidratál. Nyáron többnyire könnyebb krémet használok, de a táskámban mindig van belőle, hogy bármikor kéznél legyen, ha szükségem lenne erre a "csodaszerre". :) Az illatanyagmentes változatot szeretem jobban.

Scylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

clover12

2018. április 21.

Télen mindig van a táskámban. Néha elfelejtem bekenni, és csak arra leszek figyelmes, hogy annyira száraz a bőröm, hogy már szinte töredezik. Bekenem és pár használat után teljesen rendbe hozza.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Rekaki

2018. április 12.

Nekem télre ez a Nr.1 kézkrémem :) Más nem tartja kordában a száraz bőrömet, ezzel nyertem csatát a pikkelyek ellen :)

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

hamamelis

2018. április 10.

Nagyon jó a mindig száraz kezeimre. Engem az állaga nem zavar, mert nem kell sok, jól el lehet oszlatni a keveset is, és nem marad zsír a bőrömön, csak épp egy vékony réteg, ami meg nekem kell (ezt azért írom, mert volt olyan kézkrém, ami olyan jól beszívódott, hogy utána szárazabbnak éreztem, mint előtte). Imádom, hogy vékony lyukon tekereg ki a krém, (sajnos a kislányaim is, meg is eszik), ami egyrészt segíti, hogy keveset nyomjak (tényleg elég), emellett hozzájárul a kézkenés "élményéhez", tehát használom, szeretem használni, nagyon ritkán érzem azt, hogy vizesebb állagúra szomjazik a kezem, akkor meg ugyanennek a márkának a szedres változatát használom. Az illatát imádom, pedig abszolút az illatmentes krémek híve vagyok, nemcsak az esetleges irritáció miatt, hanem utálom a sok illatot magamon. Helyre is hoz, véd is, sokáig. nagyjából ötven kézkrémet próbáltam már, amik közül 4 jött be, ez az egyik.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Colormonkey

2018. március 22.

Nekem túl sűrű, és mintha soha nem akarna beszívódni. Éjszakára jó, de annyira nem tápláló, mint pl a klasszikus tégelyes Nivea, amit használok.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

dorabeata

2018. március 21.

Nagyon jó kézkrém, nehéz textúrája éppen megfelelő a zord téli napokon.

dorabeata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Nagyon jó kézkrém, nehéz textúrája éppen megfelelő a zord téli napokon.

Stella1993

2018. március 1.

Ha kézkrém, akkor nálam csak a neutrogena jöhet szóba. Gyorsan beissza a bőröm, jó az illata és a kezeimet is pihepuhává varázsolja.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

vanesszam

2018. február 21.

Télen a legjobb választás, gyorsan beissza a bőröm és utána jó puha és selymes lesz a kezem. Csak ajánlani tudom!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate