KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

LoRs

2017. augusztus 22.

Sajnos ősz végén, tél elején mindig rettenetesen kiszárad a kézfejem, hiába a kesztyű, a minden kézmosást követő krémezés. Sok bőrgyógyásznál jártam már, mindenféle ekcéma elleni, és gyógyszertári kevert krémet felírtak már, kipróbáltam a Bioderma és az Eucerin kézkrémjét is, de semmi nem használt. Már kezdtem feladni a reményt, mikor tavaly karácsonykor betévedtem az egyik drogériába, és megláttam a limitált téli kiadását, gondoltam egy próbát megér. És annyira rendbe hozta a kézfejem, hogy még azon a héten vettem egy másik tubussal is. Tényleg csodaszer, az illatát is imádom, a tökéletes téli kézkrém 5*.

LoRs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

noirie

2017. augusztus 20.

Napközben nem használom, mert nem szívódik be teljesen. Este bekenem vele a kezem és reggelre rendbe hozza.
Ha nagyon száraz, sajnos ez sem tökéletes, de jobbat még nem találtam.

noirie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ha nagyon száraz, sajnos ez sem tökéletes, de jobbat még nem találtam.

tolgyesvera

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 14.

Azert 4*, mert ragacsos marad tole a kezem .

tolgyesvera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Azert 4*, mert ragacsos marad tole a kezem .

tenagi

2017. július 30.

Télen szoktam inkább használni, mert könnyen kiszárad a kezem és akkor, ha nem kenem be gyorsan tele lesz repedésekkel. Ez az a kézkrém, amivel ha este bekenem gyorssegélyként, másnap sokkal jobb állapotú lesz a bőröm.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

MedicineDerm

2017. június 19.

Nagyon sűrű esszencia, kicsit ragadós, de éjszakára kiváló. Puhít, hidratál, nagyon jól ápolja a repedezettre száradt és pikkelyesre fertőtlenítőzött kezeimet :) Mivel nagyon sűrű, napközben inkább a nem-concentrated verzióját használom. És mellesleg finom szolid illata van.
Most láttam csak meg hogy parabén is van benne, aminek nem örülök, viszont nincs benne szilikon, amit nagyon is lehet érezni! Nem olyan csigásan csúszós-selymes-nyálkás...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

kittleranna

2017. május 17.

Nekem ez A kézkrém. Borzasztó száraz a kezem, mert rengeteget mosom... Télen meg pláne. Elég sűrű, nem éppen könnyen szívódik be de az én kezeimnek pont ilyen kell. Sok mindennel próbálkoztam már de szinte csak ez hozta helyre. Az illatát is nagyon szeretem.

kittleranna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Macska27

2017. május 15.

Az illatmentes változatát imádom, az ekcémára hajlamos kezeimnek tökéletesen bevált. Sokszor újra vásároltam már. Gondoltam, ezt is kipróbálom. Az illata kellemes, a hidratálásával is elégedett vagyok. De ragad tőle a kezem, ami számomra nagyon zavaró. Így csak éjszakára használom. Nem vásárolnám újra.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

googles

2017. május 13.

Nem értem a felhajtást a Neutrogena kézkrém körül. Nekem egyáltalán nem ápolta a kezem, mintha vazelinnel vagy szilikonnal kentem volna be, nem szívódik be, nem zsíroz, nem hidratál.

Amit nagyon imadok, illetve batran ajanlom mindenkinek, az a Secalia Balm, a megjegyzesben is kifejtettem.

Vicces, hogy nem olvastam ujra a regi velemenyem es megis majdnem szorol-szora ugyanazt panaszkodtam a neutrogenaval kapcsolatban :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

kneva

2017. április 29.

Számomra ez a kézkrémek legje. Kórházban dolgozom, ahol fertőtlenítő kézmosóval mosunk kezet, mégis ez a krém napi egyszeri használattal rendbe teszi a bőrömet. Kizárólag elalvás előtt használom, mivel sűrű, ragadós, nehezen szívódik be.
Kár a parabénért a végén, de a mentes testvére nem hozza ugyanezt a hatást.
Sokszor voltam már hűtlen, de mindig visszatérek hozzá. Az ára drága, de sokáig kitart, mivel kevés kell belőle.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Kár a parabénért a végén, de a mentes testvére nem hozza ugyanezt a hatást.

Rchl

2017. április 23.

Szuper termék! Enyhe szellőtől is elefántbőr nő a kezemen, régebben többször annyira berepedezett, hogy vérzett is. Az a legjobb ebben a krémben, hogy egy használat után 80%-ban helyreállítja a bőröm. #1

Rchl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate