KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kittleranna

2017. május 17.

Nekem ez A kézkrém. Borzasztó száraz a kezem, mert rengeteget mosom... Télen meg pláne. Elég sűrű, nem éppen könnyen szívódik be de az én kezeimnek pont ilyen kell. Sok mindennel próbálkoztam már de szinte csak ez hozta helyre. Az illatát is nagyon szeretem.

kittleranna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Macska27

2017. május 15.

Az illatmentes változatát imádom, az ekcémára hajlamos kezeimnek tökéletesen bevált. Sokszor újra vásároltam már. Gondoltam, ezt is kipróbálom. Az illata kellemes, a hidratálásával is elégedett vagyok. De ragad tőle a kezem, ami számomra nagyon zavaró. Így csak éjszakára használom. Nem vásárolnám újra.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

googles

2017. május 13.

Nem értem a felhajtást a Neutrogena kézkrém körül. Nekem egyáltalán nem ápolta a kezem, mintha vazelinnel vagy szilikonnal kentem volna be, nem szívódik be, nem zsíroz, nem hidratál.

Amit nagyon imadok, illetve batran ajanlom mindenkinek, az a Secalia Balm, a megjegyzesben is kifejtettem.

Vicces, hogy nem olvastam ujra a regi velemenyem es megis majdnem szorol-szora ugyanazt panaszkodtam a neutrogenaval kapcsolatban :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

kneva

2017. április 29.

Számomra ez a kézkrémek legje. Kórházban dolgozom, ahol fertőtlenítő kézmosóval mosunk kezet, mégis ez a krém napi egyszeri használattal rendbe teszi a bőrömet. Kizárólag elalvás előtt használom, mivel sűrű, ragadós, nehezen szívódik be.
Kár a parabénért a végén, de a mentes testvére nem hozza ugyanezt a hatást.
Sokszor voltam már hűtlen, de mindig visszatérek hozzá. Az ára drága, de sokáig kitart, mivel kevés kell belőle.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Kár a parabénért a végén, de a mentes testvére nem hozza ugyanezt a hatást.

Rchl

2017. április 23.

Szuper termék! Enyhe szellőtől is elefántbőr nő a kezemen, régebben többször annyira berepedezett, hogy vérzett is. Az a legjobb ebben a krémben, hogy egy használat után 80%-ban helyreállítja a bőröm. #1

Rchl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Tundee

2017. április 21.

A legjobb kézkrém a világon...1-nap alatt rendbe tette a kiszáradt repedezett fájjó kézfejemet... Egyetlen egy krém nem volt rá képes minden pénzt megér...

Tundee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Picc14

2017. április 6.

Tökéletes! Este bekenem a kezem és reggelre teljesen helyrehozza. Semelyik krém nem képes így hidratálni a télen kiszáradt bőrt a kezemen, mint ez a krém és van belőle illatmentes is. :)

Picc14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

pomme

2017. március 19.

Ha norvég halász lennék, biztos nagyon értékelném ezt a fullasztó tömörségú, bőrlégzést leállító gépzsírt, ha éppen nincs egy döglött fóka a közelben, mert még az is jobb lehet ennél. Ragad, túl sűrű, az életben be nem fog szívódni, de valószínűleg nem is akar.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

HReka

2017. február 21.

Azonnal megnyugtatja a kiszáradt bőrt, már az első használatnál csodát művel, abszolút kedvenc:)

HReka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

anett0422

2017. február 18.

lassan szívódik, ragad utána a kezem viszont tény, hogy szépen hidratál

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

lassan szívódik, ragad utána a kezem viszont tény, hogy szépen hidratál

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate