KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 050 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
HReka

2017. február 21.

Azonnal megnyugtatja a kiszáradt bőrt, már az első használatnál csodát művel, abszolút kedvenc:)

HReka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

anett0422

2017. február 18.

lassan szívódik, ragad utána a kezem viszont tény, hogy szépen hidratál

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

lassan szívódik, ragad utána a kezem viszont tény, hogy szépen hidratál

rtoth98

2017. február 5.

Rendkívül ragad, nehezen szívódik be és csak azt érzem, hogy egyre többet kell használnom, mert nem elég. Valamiért borzalmasan elkezd tőle viszketni a kezem, és foltos lesz. Valószínűleg érzékeny bőröm megint allergiás valamelyik összetevőjére. Nagyon ritkán használom ha nem találom a másik kézkrémem.

rtoth98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

kerteszke

2017. január 26.

Szép reményeket fűztem ehhez a termékhez, ám csalódnom kellett: ez aztán nem egy csodaszer! Szeretett kis Baleámat cseréltem le rá, gondolva, flancos norvég formula kell az én tápos magyar kezemnek, ami 0 fokos hőmérsékleten már atomjaira hullik, hát még ebben a kutya hidegben! Már a boltban felvontam a szemöldökömet az "egy csepp" és "200 alkalom" részletek láttán, hogy hát ez a termék meg milyen alternatív univerzumból érkezett, aztán használni kezdtem az egy cseppeket naponta többször és sajnos fokozatosan romlani kezdett a helyzet. A cseppekből kis diók lettek, aztán ki tudja, mi történik még...

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

rammy717

2017. január 25.

Nagyon ki volt már száradva, repedezve a kezem, és erre esett a választásom. Kellemes, enyhe illata van, szerintem nagyon jó, végre nem egy tolakodó illat, ami egy idő után zavaró lesz a kezeimen (pl. Avon). Azért a nagyon száraz kezekre több kell belőle, mint egy csepp ( a hátulján van írva). Én úgy szoktam használni, hogy kézmosás után nedvesen hagyom a kezeim, és úgy könnyebb elkenni ezt a sűrű koncentrátumot. Nekem maradéktalanul beszívódik, és utána rögtön pihe-puha hatást hagy maga után. Szerintem nagyon jó kézkrém, és tényleg sokáig elég a mérete ellenére.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Adora

2017. január 23.

Nem mondom, működik, de csak , mint bármelyik jobb hidratáló krém. Fele ennyiért is simán lehet legalább ilyen jót kapni, ráadásul nagyobb kiszerelésben és kellemesebb illattal. Nekem nem is szívódik be tökéletesen, ragacsos marad utána sokáig a kezem. A tartósítószerekről nem is beszélve...

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

r3gina

2017. január 21.

Nagyobb a füstje, mint a lángja. Valóban hasznos, de olcsóbban is lehet kapni ilyen kencét.

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Szandesz0606

2017. január 17.

Állagra nem a legjobb, tényleg ragad nagyon...de éjszakai krémként használva pár nap alatt csodát tett a nagyon nagyon száraz kezemmel! :) Mivel éjszaka meg a kutyát nem zavarja, hogy mennyire ragad, nekem az állaga ellenére is 5 csillagos :)

Szandesz0606
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Jó, jó teszi a dolgát, de nem teszik az állaga: nehezen kenhető, nehéz eloszlatni és picit ragad...nem veszem újra. Örülök, hogy csak leértékelve vettem.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

unicat

2017. január 12.

Kiszáradt, kirepedezett kezeimet pillanatok alatt rendbe teszi, és az illata is tetszik. Szeretem. :)

unicat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate