KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 050 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

agnescz

Korcsoport: >54
2017. november 9.

A legjobb kézkrém amit valaha próbáltam. Télen is puha, hidratált marad a kezem. Naponta használom, főleg éjszakára. Kicsit változtattak újabban az összetételén, ettől krémesebb lett, hamarabb beszívódik, de több is kell belőle.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 9.

LillaTNagy

2017. november 8.

Télen csodát művel az ember kezével

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Télen csodát művel az ember kezével

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Nagyon jó krém, ha extra száraz a keze valakinek, nekem ez sok, túl sűrű, de a páromnak bevált. Nagyon kis mennyiség kell belőle így sokáig elég.

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

cukor22

2017. november 4.

A legjobb kézkrém az extra száraz kezűeknek, sokáig elég.

cukor22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

A legjobb kézkrém az extra száraz kezűeknek, sokáig elég.

AnnaAnyaralu

2017. november 2.

Nekem a 15ml-es van meg belole, ez is nagyon sokaig eleg. Szaraz/erzekeny borom van, telen kirepedezik. A krem gyorsan felszivodo, nem hagy ragacsos erzetet, szepen apol es ved. Ez a legjobb kezkrem amit eddig hasznaltam. Sot, amikor nathas vagyok a sok zsebkendo hasznalata soran kidorzsolt orromra is ezt hasznaltam es a pirossagot, szarazsagot masnapra eltuntette :) Nalam 5*-ot erdemel.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

nicolekitti

2017. november 1.

Szerintem ez magasan a legjobb kézkrém, de az ára nagyon borsos, ezért inkább az olcsóbb krémeket használom többször.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

bius4

2017. november 1.

Nekem nagyon száraz a bőröm, főleg így ahogy egyre hidegebb az idő. Eddig ez a legjobb krém amit kipróbáltam, pár használat után helyre rakja a kiszáradt bőrömet.

bius4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

RDTIMI

2017. november 1.

Csak télen használom, mert nagyon intenzíven ápol, tényleg kirepedezett, nagyon száraz bőrre való. Nagyon szeretem!!! Amikor a többi krém már kevés, akkor veszem ezt. Kevés kell belőle és nem kell sokszor újrakrémezni.

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

lhekszi

2017. október 17.

Nagyon szeretem! Iszonyat sokáig elég ez a kis tubus, nagyon kevés kell belőle egyszerre és a kicsike is nagyon jól hidratál. 2-3 kézmosást/mosogatást is kibír. Babával vagyok itthon, aki cumisüvegből eszik illetve nem rég kezdett püréket is enni, így várhatóan sokat mosogatok, sokat mosok kezet és sokat takarítok, így eléggé szárad a kezem is, de ez a krém nagy segítség rá. Esténként használom főleg, mert akkor nincs már az,hogy 5 perc múlva mosogatnom kell , hanem van ideje rendesen beszívódni. Elég nehéz krém, de nekem ennek ellenére könnyen beszívódik.

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Viktoria92

2017. október 11.

Hasznos kézkrém, de többet vártam tőle.

Viktoria92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Hasznos kézkrém, de többet vártam tőle.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate