KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 050 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Szandesz0606

2017. január 17.

Állagra nem a legjobb, tényleg ragad nagyon...de éjszakai krémként használva pár nap alatt csodát tett a nagyon nagyon száraz kezemmel! :) Mivel éjszaka meg a kutyát nem zavarja, hogy mennyire ragad, nekem az állaga ellenére is 5 csillagos :)

Szandesz0606
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Jó, jó teszi a dolgát, de nem teszik az állaga: nehezen kenhető, nehéz eloszlatni és picit ragad...nem veszem újra. Örülök, hogy csak leértékelve vettem.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

unicat

2017. január 12.

Kiszáradt, kirepedezett kezeimet pillanatok alatt rendbe teszi, és az illata is tetszik. Szeretem. :)

unicat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

googles

2017. január 8.

Nem értem a felhajtást a Neutrogena kézkrém körül. Nekem egyáltalán nem ápolta a kezem, mintha vazelinnel vagy szilikonnal kentem volna be, nem szívódik be, nem zsíroz, nem hidratál.

Amit nagyon imadok, illetve batran ajanlom mindenkinek, az a Secalia Balm, a megjegyzesben is kifejtettem.

Vicces, hogy nem olvastam ujra a regi velemenyem es megis majdnem szorol-szora ugyanazt panaszkodtam a neutrogenaval kapcsolatban :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Anne74

2016. december 29.

Szinte az egyik legjobb kézkrém.
Sógornőmnek veszem állandó jelleggel. Ő sokat "fogyaszt" belőle, s csak rá tudok hagyatkozni amikor látom, hogy szinte csodát tesz a kezeivel...
Nem ragad, könnyen beszívódik. Akinek dehidratált a kézbőre , bátran próbálja ki, nem fogja megbánni.... :)

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Szinte az egyik legjobb kézkrém.

derienart

2016. december 28.

Ez a krém nagyon zsíros. Egyáltalán nem zívja be a bőr, csak órák múlva, dolgozni nem lehet közben. Éjszakára felkenve csodaszer, de én nem bírom elviselni ezt a zsíros nehéz érzetet, amit maga után hagy. Napközbenre egyáltalán nem használható.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

csandi07

2016. december 20.

Nagyon bevált, még kirepedezett ajakra is nagyon hatékony. Télen sehova nem megyek nélküle.

csandi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Babadook

2016. december 18.

Télen hajlamos nagyon kirepedezni a kezem a hideg hatására (hideg-ekcémám van). Ez a krém nekem nagyon bejött. Elég napi egyszer (áltlában esténként) bekenni vele a kezem, és egész napra hidratált és puha lesz tőle. Ár - érték arányban szerintem azért is megfelelő, mert kevés is elég belőle, így sokáig tart.

Babadook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Vyvcsyke

2016. december 10.

A lehető legjobb krém! Sokáig elég, elég sűrűn akciózzák le a rossmanban, mindegyik táskában tökéletesen elfér, és nagyon de nagyon hatásos!!! :)) Az illata kellemes és hamar beszívódik, órák után is puha tőle a kezem.

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

krk

2016. december 4.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam.

krk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Az egyik legjobb kézkrém, amit valaha használtam.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate