KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1034 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1034 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1034 Ft

Azonnali és tartós enyhülés még a legszárazabb kezeken is. Egy csepp is elég ebből a glicerinben gazdag formulából, hogy azonnal enyhítse és védje az erősen száraz és kirepedezett kezeid. Még a szélsőséges körülményeknek kitett kezet is láthatóan puhábbá és lágyabbá varázsolja. Bőrgyógyászok által kifejlesztve. Koncentrált összetételének köszönhetően akár 200 alkalomra is elegendő.

Ár: 1034 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1 050 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

breku

2018. január 21.

Szerintem mindig ez lesz a kedvenc kézkrémem. Csodaszer, ha nagyon ki van száradva akkor pikkpakk rendbe teszi. Plusz mostanában sajnos a stresszesebb időszakokban kijön a kezemen ekcéma, és azzal is nagyon jól bánik, megnyugtatja, és pár óra múlva már alig látni és érezni. Az árát sokallom néha, de igyekszem akciósan lecsapni rá!

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Rure90

2018. január 15.

Kicsit furcsa állagú, nehéz krém, de hatásos, így jár az 5 csillag még akkor is, ha nem kedvelem a márkát.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

dunaimano

2018. január 7.

Régen használtam már ezt a terméket, de nagyon szerettem. Nagyon kis mennyiséget elég használni, és mégis jól hidratál. Az ára viszont ennek megfelelően elég magas.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

pita

2018. január 7.

Nagyon jól bevált nekem, télen ezt és a bordó "tesóját" használom, akármilyen kicserepesedett is legyen a kezem, csodálatosan rendberakja!

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

felhasznaloinev

2017. december 23.

Ekcémás foltokra szteroid helyett a Perilla krém mellett ez a legjobb termék. A kialakult rutinom szerint este kétszer-háromszor perillát kenek a foltokra (az illata/szaga miatt jobb szeretem este használni), napközben pedig ezt a Neutrogena koncentrátum-krémet használom. Eleinte egyébként nem tetszett az állaga, de A 15 milis nekem simán kibírja így a telet, de ha nem, az sem baj, szerzek újat. Nekem ez egy must have cucc, nem bírnám nélküle a telet.

felhasznaloinev
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

SunnySide

2017. december 11.

Nekem bevállt, nagyon száraz, sebes kézre megéri. Akinek csak simán száraz a keze az tud találni olcsóbb opciót is ennél. Bár szeretem legszivesebben 3mast adnék neki, de megkapja a 4et, hiszen kicsi kiszerelés, mindenhol elfér és sokáig kitart. :)

SunnySide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Vikk

2017. december 1.

Nekem nagyon bevált amikor a legérdekesebb a kezem akkor este mindig ezzel kenem és reggelre már javulás érhető el.

Vikk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Wivaxia

2017. november 27.

Sajnos nekem semmit nem ért. Még szárazabb és sebesebb lett tőle a bőröm. Egy 400Ft-os testápolót használok helyette,ami sokkal többet ér,mert azóta nem száraz a kezem.

Wivaxia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. november 9.

A legjobb kézkrém amit valaha próbáltam. Télen is puha, hidratált marad a kezem. Naponta használom, főleg éjszakára. Kicsit változtattak újabban az összetételén, ettől krémesebb lett, hamarabb beszívódik, de több is kell belőle.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 9.

LillaTNagy

2017. november 8.

Télen csodát művel az ember kezével

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Télen csodát művel az ember kezével

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate