Neutrogena

Ár:   895 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 23.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A stressz és a külső hatások kiszáríthatják a bőrt és korlátozhatják a bőr természetes védekezőképességét. A bőr érdes lesz és elveszíti egészséges kinézetét. A gyengéd tisztítókendők frissítő arclemosóval vannak átitatva, amely hyaluronsavat és glycerint is tartalmaz. A vízálló szemsminkek és más szennyeződések sem jelentenek problémát a kendőnek és azonnal eltávolítja őket. Nedvességgel látja el a bőrt. A friss és tiszta bőrért.

Érzékeny bőrre is alkalmas.

missmomsen

2019. február 13.

Nagyon jo, a sminket eltavolitja es nem irritalja a boromet.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon jo, a sminket eltavolitja es nem irritalja a boromet.

dorkaszabo14

2019. február 11.

Alapvetően nem szeretem az arctisztító kendőket, nagyon ritkán is használom őket. Utazásokon (amikor nem akarom magammal cipelni az oil + foam cleansert..) viszont tökéletesen működik. Nagyon jól hidratál, az illatát is szeretem. Többször újravettem már, nagyon bevált!

dorkaszabo14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

honeymoon

2019. január 7.

Nagyon jó! Sok sok éve használok sminklemosót. Sokáig lemosó tejet használtam,de útáltam,hogy a szemembe mindig jutott belőle. Aztán sminklemosó korongokat használtam,több kevesebb sikerrel hozta le a sminket....inkább kevesebb. Aztán jött a kendő, először Nîvea. Hagyott a szemem körül mindig maradványt,egyéb bajom nem volt vele. Aztán kipróbáltam a Hélia Dt. Na az illatára is és céleszköznek is rossz, enyhén fogalmaztam....büdös,dörzsöl....brrrr. Majd olvastam valahol,hogy a Neutrog-nak is van kendője......vettem is egyet a Müllerben. Nem dràga,800-900 Ft. Első használatnál a wow effektus: illata miatt beleharapnék, nekem gyümölcs illatú. Aztán úgy lehozza a sminket, hogy nincs fekete maszat karika a szemem alatt és közben nem szárít ki! Na,ezt kell tudnia egy sminklemosó kendőnek. Ez tudja! Újra veszem. Amit még nem tudok, hogy mikor a vége felé érek, nedvesen maradnak e az utolsók,mert ez mèg egy probléma szokott lenni. Ez a jellemzése a Hydra Boostra vonatkozik. A fehér érzékeny bőrre valót még nem hasznàltam.

honeymoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

zalla

2018. május 12.

Kellemesen puha, megfelelően leszedi a sminket. Az illata kellemes, nem erős. Kicsit ragad közvetlenül használat után a bőröm, de ez néhány percen belül megszűnik. Talán kicsit hidratál is, de nem egy sminklemosó kendőtől várom ilyen téren a csodát :). Ár-érték arányban szerintem jó vétel.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

flora880912

2018. május 8.

Nagyon szeretem, leszed bármilyen sminket, nem ragad utána az arcom és az illata is szuper!

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

bkrisztinab

2017. november 17.

Csodaszer!

Elég sokat sminkelek és a smink alapos eltávolítása mindig nagy mizéria volt. Valami biztosan mindig hátramaradt bőrproblémákat okozva. Más acrtisztítókendőkkel nem volt még pozitív tapasztalatom, úgyhogy egy kis szkeptikussággal emeltem le a polcról a terméket.
Az illata nagyon kellemes. Semmi tolakodó. Bármyilen sminket nagyon kőnnyen eltávolít, nem ragad az arcodra, nem nehéz vele dolgozni más korábban használt kendőkkel ellentétben.
Nagyon szépen leszedi a vízálló sminket is.
Az ára szerintem nagyon megéri.

bkrisztinab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Csodaszer!

Nagyon szépen leszedi a vízálló sminket is.
Az ára szerintem nagyon megéri.

nagyheni92

2017. július 7.

Imádom! Alapból a nyaralásunkra vettem ezt, leégett az arcom, de minden este áttöröltem ezzel az arcomat, hogy azért a szennyeződéseket leszedje és azért nem teljesen, de azért sokat segített a leégett arcomon. Feltöltötte nedvességgel! Ok, after sunt is használtam, de biztos, hogy ez is sokat segített rajta. Amúgy nagyon jól leszedi az erős make-upot, még ha nagyon füstös- feketés sminket is csinálok, meg a napi szennyeződéseket is. Jól hidratál ráadásul! És az ára sem vészes, kb 1000.- a Müllerben

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Fezs

2017. április 29.

Nagyon jó! Ideáig csak ezt és egy Nivea érzékeny bőrre való arctisztítókendőt próbáltam. Hát a Nivea nagyon nem jött be (szárította a bőrömet és egy húzódó érzést keltett a szemem körül), de ez fantasztikus. Tegnap vagyis ma hajnalba próbáltam ki először, buliból jöttem haza és valami gyors megoldás kellett, hogy leszedjem a sminkem. A micellás vízzel nem akartam bajlódni ezért felbontottam ezt és imádtam. Hűsített, nagyon könnyen eltávolította a sminket és olyan puha lett az arcom mint még egyik smink lemosás után se. Csak ajánlani tudom.

Fezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

rekki

2017. március 5.

IMÁDOM! Teljesen véletlenül, sietve kaptam le a polcról a Müllerben, de nagyon ráhibáztam! Az illata fincsi, és miután áttörlöm vele az arcom, olyan pihe-puha lesz, mint még soha, de komolyan! :D A sminket is szépen lehozza, talán csak a szempillaspirállal nem boldogul jól.

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak