Neutrogena

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal frissíti és folyamatosan hidratálja a kezeket. Klinikailag bizonyított, hogy 24 órán keresztül hidratál, a kézfejet kissé lágyabbá és simábbá teszi.

Dermatológiailag tesztelt.

Debreczeni

2019. február 4.

Az arckrémjei nagyon beváltak, ezért vettem meg, de nem tetszik. Csúszik, ragad, nem szívódik be. Zavaró.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Csillszemillo

2019. január 27.

Kaptam és nagyon örültem neki, mert az arcápoló családjából 2 terméket is használtam és szerettem, de mostanra már nem szeretem az illatukat. Pont most a legnagyobb hidegben és hóban kezdtem használni, minden nap van hogy 2x is használom és van olcsóbb, natúrabb krém amit kevesebbet kellett kennem, szóval ilyen áron, ettől a márkától többet vártam hidratálásban. Gyorsan beszívódik viszonylag, kicsit kékes színű a krém és utána pár percig nagyon selymes tapintást hagy maga után. A szaga viszont nagyon erős és kellemetlen.

Csillszemillo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

manocska81

2019. január 12.

Ebből a termékcsaládból az arclemosókat és arckrémeket már használtam. Kíváncsi voltam erre is. Kevés kell belőle és akkor nem hagy ragacsos érzetet maga után, de ezt mindenkinek ki kell tesztelni, hogy mennyi lesz elég. Nekem előtte Nivea kézkrémem volt. Kb. fele annyi kell ebből a kezemre, mint abból. Nekem bejött. :)

manocska81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

lovecreams

2019. január 3.

A könnyed állaga ellenére nem szívódik be teljesen, ragacsos érzetet hagy, amit mindig le kell mosnom, mert nem tudom elviselni..Az illata sem tetszik, indokolatlanul erős. Ki nem dobom, éjszakára jó lesz, de az árát nem éri meg.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Lina14

2018. december 28.

nem olyan zsíros, nehéz, mint a többi krémem, de érzem hogy hidratál. elég gyorsan beszívóódik, kellemes az illata és ügyes a csomagolása. kevés kell belőle, így sokáig elég. alapvető irodai kellékké vált

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

lixia168

2018. december 8.

1 hete hasznalom,azert vettem mert az arcelmosoja, arckremje nagyon bejott es a kezkremben sem csalodtam. Iszonyat kiszaritja ez a kezeimet ez a teli hideg. Van ahol be volt az ujjamnal mar repedve a borom is. Nagyon szepen helyrehozta es gyorsan beszivodik.

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

anikaa96

2018. december 1.

Nem csalódtam ebben a Neutrogena krémben sem.
Kellemes az illata, olyan tipikus Neutrogena krém illat plusz még van benne valami amitől még jobb lesz. :)
Nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem marad utána semmi nyom csak az érzés, hogy puhábbak lettek a kezeim.
Nagyon elégedett vagyok vele és biztos, hogy újra fogom még venni. :)

anikaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Nem csalódtam ebben a Neutrogena krémben sem.
Nagyon elégedett vagyok vele és biztos, hogy újra fogom még venni. :)

Spvirgi

2018. november 17.

Nagyon jól hidratálja a kezemet, de télre nekem sem lesz elég sajnos. De attól még jó a termék. És az illata 💕 💕 igazán finom.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

lilla28

2018. november 13.

A neutrogenának több termékét használom maximális elégedettséggel így bátran próbáltam ki. Nagyon száraz a kezem és vagy rövid időre vagy nem tudták az eddigi termékek helyrehozni a kezem. Kipróbáltam őt és nem csalódtam. Nem ragad tőle a kezem (reggel sem) szuper. Ajánlani tudom. Ára mindenképp megéri. Negatívum lehet hogy a kiszerelés kicsi.

lilla28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

mmzpfk

2018. november 3.

A kezeimen könnyen megjelenik az ekcéma, így a megelőzés érdekében évszaktól függetlenül folyamatosan krémeznem kell őket. Ez a krém kísérte az idei nyaramat, és jól vizsgázott. Könnyű, kissé vizes állagú, gyorsan beszívódó, kellemes kézkrém, nyárra tökéletesen megfelelt. A szelesebb, hidegebb időszakokra nekem kevés, de jövő nyáron biztosan ismét előkerül.

mmzpfk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak