Neutrogena

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal frissíti és folyamatosan hidratálja a kezeket. Klinikailag bizonyított, hogy 24 órán keresztül hidratál, a kézfejet kissé lágyabbá és simábbá teszi.

Dermatológiailag tesztelt.

namneman

Korcsoport: >54
2018. július 9.

Eddig ez a legjobb krém a kezemre, pedig mindent próbáltam már. Lehet, hogy télen kevés lesz, de most csodaszer

namneman
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 9.

gyulzsuzsi

2018. július 8.

Up: a négy csillagot biztosan megérdemli, mert lábra-karra kiváló a nyári melegben!

Egy gyenge pillanatomban megvettem, tetszett a csomagolás. Elég vékonyka krém, mármint a hatása, mert egy-két óra múlva ugyanolyan száraz a kezem, mint előtte. Hozzáteszem, hogy extrém sokat mosok kezet, lehet hogy a hideg időben használatos kézkrémeimmel jobban rendben tudnám tartani a kezeim, de azok használatára ilyen melegben nem visz rá a lélek.

Egy szó mint száz: a hatása halovány de nem pontozom le nagyon, mert jól beszívódik, nyárra elviselhető. Tényleg hagy egy réteget, de az is gyorsan eltűnik.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

csicsi86

2018. július 2.

Nyárra ideális, könnyű, gyorsan beszívódik, jó az illata is. Télen azért nem ezt fogom használni.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

viragi

2018. június 13.

Jól beszívódik, jól hidratál, bár egy nagyon kicsi filmréteget érzek a kezemen utána, az illata sem erős. Tetszik, de nem tudom télen hogy teljesít, azért továbbra is használom a piros illatmentes kézkrémet a neutrogenatól estére, de nappalra így nyáron nekem jó.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak