KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1356 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. december 8.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Azonnal megnyugtatja még a legszárazabb lábak bőrét is. Klinikailag igazolt, hogy akár 17 órán át, hosszútávon hidratálja a bőrt és segít megakadályozni a bőrkeményedések kialakulását. A bőr megnyugszik, megkönnyebbül és észrevehetőbben puhábbá válik. Nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Krémmánia Kedvencek a -től
v.alexandra27

2017. május 3.

Szerintem is nagyon jól teszi a dolgát, pedig az én sarkamon nagyon kemény a bőr, de ez a krém mégis sokat puhít rajta, nem kell belőle sok, jó az illata, és már az első pár használatnál láttam változást. Az ára tényleg húzós, de megéri.

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Trillian

2017. január 12.

Ez tényleg csodaszer. Nyáron borzasztóan csúnyán kiszáradt a lábam, de ez a krém kevesebb mint egy hét alatt hejre hozta. Viszonylag gyorsan beszívódik, és kellemes illata van. Most a minuszokban a kezem is ezzel kenem, mielőtt kimegyek a hidegbe és így egyáltalán nem szárad ki. Ha majd egyszer elfogy, tuti újraveszem.

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

eperturmix

2017. január 10.

Nagyon szupi,tetszik.Előtte a balea urás lábkrémjét használtam,ami szintén tökéletes,ennek húzósabb azért az ára.Amikor kinyomtam olyan volt mint a folyékony zsír,na gondoltam erre kiváncsi leszek,de szerintem annyira nem testes,a baleás sűrűbb.Jól ellehet oszlatni,gazdaságos mert vastagon jut belőle a lábamra(főleg sarokra),mégse nyomok ki olyan rengeteget.Nekem egyébként gyorsan beszívja a bőröm,nem csúszós,simán lehetnék zokni nélkül is,de ilyenkor télen felveszek egy vastagot,legalább még tovább hidratálja.Ami tetszik,hogy nagyon sima lesz tőle a lábfejem is.A talpamat abszolút puhítja,nagyon jó érzés,és finom az illata..engem az orgonára emlékeztet.
A bőrkeményedés sem annyira durva mint szokott,krémezéssel,reszelővel,heti egy sósvizes lábáztatással,szépen kordában lehet tartani,szinte nincs is.
Örülök,hogy ezt választottam,még szeretném a piros tubusosat kipróbálni,csak nem láttam sehol.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Dettir

2017. január 2.

Sokféle krémet használtam lábápolásra, de ez az egyetlen ami tökéletesen bevált. Nagyon régóta használom, igaz az ára nem éppen baráti, de abszolúte megéri. Este használom,pici is bőven elég , fürdés után és zoknit húzok a lábamra, nagyon puha, hidratált a lában tőle.Egy flakon nekem három hónapig elég úgy,hogy minden este használom.

Dettir
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

vikóca69

2016. augusztus 13.

Tökéletes! Ennél jobb lábkrémmel nem találkoztam. Évek óta használom, és azóta egyetlen egyszer sem kellett reszelni a sarkamat. Gyönyörű sima a bőröm, holott nyaranta csúnyán be szokott repedezni. Ha eszembe jut, akkor akár minden este bekenem a sarkamat. Mivel zsíros érzetű a krém, ezért én csak egy ujjal szoktam felkenni egy méretes adagot lefekvés előtt és mire elfekszem már annyira beissza a bőr, hogy az ágyneműn semmi nyomot nem hagy. Szóval az állaga nekem nem nagyon tetszik, de ez nem is számít, mivel a hatása felülmúlhatatlan.

vikóca69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

rtunde

2016. augusztus 2.

A legjobb lábápoló, folyamatosan újravásárolom. /Rendszeresen akciózzák ilyenkor bevásárolok belőle, így az ára is elfogadható./ Esténként használom, természetesen zokni használata e termék mellett kötelező, cserébe a lábaim nagyon puhák, még a körmeim is hidratáltak.
Az év 365 napján használva elmondhatom, hogy bőrkeményedésem nincs. Amíg gyártják újraveszem, ha lehetne 6 csillagot adnék.

rtunde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

mooo

2016. július 9.

Mióta kipróbáltam csak ezt használom. Este célszerű jól bekenni a száraz sarkat, jöhet rá a pamut zokni egy órára, mert nem könnyen szívódik fel, elég zsíros érzetet ad , DE a hatása mindenért kárpótol! Borzalmasan problémás sarkamat tökéletesen helyrehozta, sem repedés, sem szárazság, csodaszer! Az ára ne rémisszen meg senkit, jóval gazdaságosabb mint az olcsó , semmit nem érő kencék.

mooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

mikkamakka75

2016. július 1.

Nagyon jo làbàpolo krèm, tökéletes kiegèszitöje az otthoni làbàpolàsnak, pedikürnek. Nem szivodik fel maradéktalanul ezért én csak este hasznàlom. És hiàba dràgàbb, nekem sokkal jobb is mint bàrmelyik màsik drogèriàs sajàt màrkàs termék.

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

flamingo-80

2016. június 1.

Évek óta csak ezt használom a lábamra, már egyszeri használattal is óriásit javít a száraz talp/sarokbőr állapotán. Este fürdés után használom, és zoknit húzok rá, így hat a legintenzívebben. Mivel nagyon tápláló, sűrű textúrájú krémről van szó, valóban nem szívódik fel maradéktalanul, de ezt a problémát a zoknival tökéletesen át lehet hidalni :-)

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

andi90

2016. január 23.

Nekem pattintós kupakos van, száraz sarokra vettem, nem hagy zsíros nyomot, de vmit azért érezni, viszont nem zavart nagy melegben sem szandálban. Láthatatlan, az első kenéssel sokat javít, és már felvehetem a szandált a száradt sarkaim ellenére. Nagyon sokáig elég, alig használtam, hiszen csak nyáron foglalkozom a száraz sarkammal :D Egyébként kevés is elég belőle, szóval szerintem mindenképp gazdaságos.

andi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate, Dilauryl Thiodipropionate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin