KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Bőrgyógyászok által kifejlesztett termék, mindennapos használatra. UV- és vegyszermentes. A kék fény az aknét okozó baktériumok ellen küzd, a piros fény pedig csökkenti a gyulladást. Otthoni használata egyszerű és kényelmes: helyezzük fel a maszkot a megtisztított bőrre. Nyomjuk meg a gombot és hagyjuk a 10 percig az arcunkon. A készülék automatikusan kikapcsol. Rendszeres használat mellett az eredmény tisztább és egészségesebb bőr.