KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   €49.99   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   €49.99
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Bőrgyógyászok által kifejlesztett termék, mindennapos használatra. UV- és vegyszermentes. A kék fény az aknét okozó baktériumok ellen küzd, a piros fény pedig csökkenti a gyulladást. Otthoni használata egyszerű és kényelmes: helyezzük fel a maszkot a megtisztított bőrre. Nyomjuk meg a gombot és hagyjuk a 10 percig az arcunkon. A készülék automatikusan kikapcsol. Rendszeres használat mellett az eredmény tisztább és egészségesebb bőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nixi92

2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! Régi harcom van a mitesszerekkel és a pattanásokkal! Amióta használom nincs pattanás az arcomon! Amit ígér azt beváltja! Már régebben is észrevettem, hogyha szolizok vagy napozok szépen letisztul az arcom. Ő is így működik csak káros sugarak nélkül

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.