KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

evelin389

2018. december 6.

Az összes Neutrogena kézkrém csillagos 5-ös. Én már nem is próbálkozok mással télen, csak ez a márka! Szinte mindegyik változatát kedveltem eddig.

evelin389
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

bernadettu

2018. október 5.

Nekem nem tetszik az illata. Most többféle kézkrémet felváltva használok és úgy érzem az ápoló hatása is elég átlagos. Egynek elmegy, de a koncentrált krém a márkától sokkal jobban bevált. Ezt akciósan vettem, egy ideig nem venném újra.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Sokáig használtam, remekül működött. Nem zsírosított, a kezemen az apró ráncokat simává varázsolta.... Nem használtam vagy két hónapig. Kiütéseket okozott. Összecsomósodott. Zsíros érzetet keltett...Landolt a kukába.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nairam

2018. július 24.

Az illatát szeretem, vastagabban kenve, egy nehèz, testes krèm, ilyenkor nehezen szívódik be, igaz nincs sebesre száradt kezem, általában tèlen veszem elő, összessègèben teszi a dolgát.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

sheol

2018. május 29.

Elég jó, de picit néha irritál. Nem sebesedik ki tőle, csak picit enyhe viszketést érzek. A visibly renew nálam jobban bevált.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

csajreni

2018. május 25.

A LEGJOBB kézkrém! Nekem télen iszonyatosan száraz a kezem és ez az egyetlen kézkrém, ami segít rajta. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég,
Ha valaki nem szereti napközben kenegetni a kezét, akkor minden este kenje be lefekvés előtt és tökéletes lesz másnap!

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Banszky

2018. május 6.

Túl zsíros,nehezen beszívódó krém. Hiába masszírozgatom utána még percekig semmihez nem tudok nyúlni,mert kicsúszik minden a kezemből.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

hrrr

2018. április 29.

Véletlenszerűen választottam ezt a krémet, épp kézkrémre volt szükségem és ez meg kinn állt az akciós polcon. De nem bántam meg, hogy megvettem. Ez a legjobb az általam eddig használt kézkrémek közül. Hamar beszívódik, és a hidegtől kirepedezett kezemet (amivel egész télen át szoktam szenvedni) pár nap alatt rendbe hozta és nem is repedetett újra ki. Használat után nincs az a ragacsos, zsíros érzet a kezemen, és hamar be is szívodik. Csak ajánlani tudom :)

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

hamamelis

2018. április 26.

A legjobb kézkrém. Nagyjából ötven kézkrémem van itthon, másból nem gyűjtök be ennyit, de tény, hogy hat éve minden nap pelenkázok, popsit törlök, tehát rengetegszer mosok kezet, van hogy fertőtlenítős valamivel, és ez (plusz takarítás, kerti munka stb.) kissé jobban kikészítette a bőröm, mint a munkahelyi munkám. Emiatt kézkrémek hadát próbáltam már ki az utóbbi években. Télen, amikor a sok kézmosás mellett még a hideg is kikészíti, szoktam elkezdeni vásárolni újakat. Idén vettem meg ezt, csak úgy, ötvenegyediknek, és hihetetlen, de megtaláltam a legjobbat. (Mit csináljak a többi ötvennel? :) Nagyon jók a Neutrogena zsírosabb krémjei is, de van, amikor vizesebbre szomjazik a bőröm, na és akkor találtam ezt, ami zsírosít ÉS hidratál, ami nekem nagyon kell. Utána is érzem a kezemen sokáig a hidratáltságot, de nem csúszik, nem zsíros, nem tocsog, nem vizes, nem szívódik be túlságosan (ilyen is van), nem zavar, hanem egyszerűen csodálatosan jó érzés.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

horanett92

2018. március 18.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. A téli hidegben cserepesre száradt bőrömet szépen rendbe hozta. Az állaga könnyű, jól felszívódik. Az illata kellemes. Nemsokára elfogy, de a következő téli szezonban újra meg fogom venni.

horanett92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2