KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Demonshadow

2018. április 21.

Az itteni vélemények alapján mertem megvásárolni, mert bár korábban nagyon sokáig használtam az olajos változatát, féltem, hogy a többi nem fog működni. Örömmel mondhatom, hogy nagyon kellemesen csalódtam benne.
Az utóbbi időben próbáltam saját márkás termékeket, olcsóbb kencéket kipróbálni, hátha azok is hatásosak, de meg kell mondanom, némelyik kifejezetten szárította(!) a bőrömet, mást pedig hiába kentem magamra, mintha semmit se használt volna. Odáig fajult a helyzet, hogy foltokban nagyon durván hámlott a bőröm, folyton viszketett, húzódott annak ellenére, hogy napjában többször kentem. Nem túlzok, de 2-3 napi használat után úgy rendbe tett ez a fajta Neutrogena testápoló, hogy magam se akarok hinni a szememnek. Azóta is minden nap rendszeresen kenem vele magam, mert ennek tényleg érzem a hatását.
A pumpás kiszerelését szeretem, viszont, ahogy az előttem szólók is írták, nekem is mindig azzal van a bajom, hogy a negyede már nem jön fel az aljából, ezért szét kell vágnom a flakont, és úgy elég körülmények lesz használni. Mindazonáltal az előbbi mellett nem igazán tudok negatívumot mondani. Az illata édeskés, nyilván, aki ezeket nem szereti, ezt se szívesen használja majd, nekem viszont kellemes. A kiszerelése nagy, könnyen eloszlatható a bőrön, viszont az én száraz, vízhiányos bőrömnek köszönhetően elég sokat kell nyomni a napi használathoz. De nem bánom, amíg látom, hogy használ. Felvitel után hamar beszívódik, nem ragad, nincs filmszerű réteg a bőrön, reggelre pedig nem fehéredik, cserepesedik ki a bőr, tehát tényleg hidratál. Allergiás reakcióba még nem futottam bele. Megérdemli az öt pontot.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

thewildone

2018. április 16.

A boltban nem tudtam megillatozni, igy izgultam, hogy tetszeni fog-e. Rogton rakattantam. Remekul hidratal, az illata kellemes, hamar beszivodik... nekem nem kell tobb.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

tittus

2018. március 28.

Nekem ez a semmi extra kategóriába tartozó testápoló, igazából már várom, hogy elfogyjon. Nem tetszik az illata, de azt mondjuk meg lehet szokni. Kicsit sűrűbb, de hamar beszívódó krém, de a télen kiszáradt bőrömmel nem kezdett semmit, rendszeres használat mellett sem. Még most tavasszal elhasználgatom, de nem venném újra. Plusz pont a pumpás kiszerelésért.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Turdusmerula

2018. március 21.

A tetoválásom gyógyulása után kerestem egy olyan testápolót, ami az érzékennyé és szárazzá vált bőrt tökéletsen hidratálja. Ez a krém csodásan bevált. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet maga után, a hatása pedig akár egyész nap is tart! És még az illata is finom! :-)

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Vivien90

2018. március 18.

Most kezdtem használni, eddig jónak tűnik, gyorsan beszívódik, az illata is jó.

Vivien90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Most kezdtem használni, eddig jónak tűnik, gyorsan beszívódik, az illata is jó.

kittialetta

2018. március 13.

Kellemes az illata és hamar beszívódik, de az extra száraz hőrre semmit nem ér !

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

tantos.szabina

2018. március 4.

Akciosan vettem, szoval nagy volt a boldogsag. Egy csillagot azert vonok le mert ugyan praktikus ez a pumpas dolog, de az elozo ilyen tipusu testapolom is szetkellett vagni mert, a negyede bent marad az aljan. Egyenlore teszi a dolgat, viszont van 2 szarazabb pont a testemen azt eddig meg nem hozta helyre de kitartoan kenegetem. Az illata nem tolakodo. Ha akciosan ratalalok akkor ujraveszem :)

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

vivien88

2018. február 28.

nem rég vettem, szinte mindennapos használat mellett teljesen puha, hidratált bőröm lett tőle. előtte a hideg eléggé betett a bőrömnek. az illata számomra tökéletes, nagyon finom de nem túl tolakodó. a pumpás kiszereléseket amúgy is preferálom így nagyon örültem mikor őt megláttam. most már biztos, ő lesz a téli testápolóm!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

CeCeDrake

2018. február 27.

2017. 02. 27.
Visszatérek ehhez folyamatosan. Most az Uriage helyett vettem, ami ebben a hidegben nem sokat ért. Nagyon jó testápoló, finom puha a bőröm tőle.

2015. 12. 05.
Tényleg kísérleteztem mindennel, hogy télre találjak egy tökéletes testápolót. Drogériás viszonylatban próbáltam a Baleától a Doveig mindent, de ez az egyetlen, amiről a legtöbb pozitívat tudok mondani. Ilyen kézkrémet használok, az illat nem volt újdonság.
- nem ragad
- nem hagy maga után fura réteget
- gyorsan beszívódik (lehet utána egyből öltözni)
- az illata kellemes
- száraz bőrre valóban használ és nem csak ideig óráig nyújt megoldást

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

2017. 02. 27.

2015. 12. 05.
- nem ragad
- nem hagy maga után fura réteget
- gyorsan beszívódik (lehet utána egyből öltözni)
- az illata kellemes
- száraz bőrre valóban használ és nem csak ideig óráig nyújt megoldást

GoldTree

2018. február 27.

Az egyetlen krém, ami orvosolni tudta a felkaromon lévő száraz foltokat. Ha kihagyok pár napot, akkor is érzem a hatását. Ahol a bőröm száraz, érdes, piros foltos volt, most szép, selymes, puha. :) És az illata is nagyon jó, könnyen beszívódik.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.