Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stripedpanda

2018. augusztus 12.

Hamar beszívódik, jól is hidratál és nagyon finom illata van. Az állaga pont jó, nem folyik, de könnyű elkenni és nem is egy nehéz krém, a bőröm sem hagy vissza semmilyen ragacsos réteget. Ez a pumpás csomagolás pedig nagyon jó megoldás :D

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Nagyon jól hidratál, finom és egyáltalán nem erős az illata, hamar beszívódik. Ráadásul szuper ez a pumpás csomagolás :)

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Vanylia

2018. július 29.

Igazándiból egy testápolót se szív be a bőröm teljesen, de ezt szinte majdnem. Ez nem a testápolók hibája. Nagyon jó illatú, jó állagú termék. Kellemesen puha lesz tőle a bőröm. Sajnos a kipattogzás ellen nem segít teljesen, de nem olyan száraz a bőröm mint a használata nélkül.

Vanylia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nairam

2018. július 24.

Nem volt vele problèmám, de csodákat sem művelt. A kiszerelèse nagyon tetszik, a pumpás fej is, viszont, ha elfogy, szivesen kísèrleteznèk mással, így nem biztos, hogy visszatèrek hozzá, meglátjuk.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. június 29.

Az utóbbi időben már a fejemben motoszkált a gondolat,hogy mi lenne ha kipróbálnék egy Neutrogena terméket.. Arra a döntésre jutottam,hogy végülis nem vesztek vele semmit,ha adok neki egy esélyt. Hosszas nézelődés,keresgélés és mérlegelés után ezt vettem le a polcról. Mivel nem tudtam megszagolni ott helyben a Rossmannban,így kíváncsi voltam milyen is az illata pontosan.. De úgy voltam vele,ha már szedres,akkor annyira rossz csak nem lehet.
És tényleg nem volt annyira rossz,sőt. Kifejezetten finom,üdítő illata van. Azonnal megszerettem,ahogy a hatását is,kellőképp hidratál,nem szárítja ki a bőrőröm és nem is húzódik utána,hanem inkább puha és hidratált lesz. Érezni leet hogy a bőröm hidratált. Továbbá nem pattogtam ki és kezdtem el viszketni,kivörösödni tőle (más terméknél volt az utóbbi kettőre példa,sajnos :c ) . Abszolút nem nehéz,könnyű kis krém. Tetszik a pumpás kiszerelés,nagyon praktikus.Egy rossz szavam nincs rá,jár (egyenlőre) az öt csillag. Előbb-utóbb jövök updatelni^^

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 29.

sz10

2018. június 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Tényleg remekül hibratál, bár én krémeket csak ritkán használok. Az illata nem fogott meg, valószínűleg azért, mert szeretm az erősebb illatokat. Tetszik a pumpás kiszerelése.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Gina19

2018. június 7.

Általában nem szeretem a testápolókat, de ezt rám nem jellemző módon többször is újravettem, mert amellett, hogy tökéletesen hidratál, még feszesíti is a bőröm (vagy legalábbis ad egy ilyen illúziót :D), úgyhogy maximálisan elégedettt vagyok vele. Nem hagy kellemetlen filmréteget a bőrön, amire háklis vagyok, szóval ez is nagy pozitívum. Az illata nekem teljesen semleges. Az összetevőlistáján kicsit meglepődtem, azt hittem, hogy natúrabb, a szilikont igazán kihagyhatták volna. Ha már a pumpával nem jön több testápi, akkor érdemes lecsavarni, és kiönteni, még egy csomó szokott lenni a flakon alján. Amúgy az ajakápolója is nagyon bevált.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Yummy

2018. május 28.

Szuper az illata, nekem valamiért a tél jut eszembe róla. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, jól hidratál. A pumpás kiszerelés tetszik, de ami az alján van azt csak a flakon szétvágásával lehet kiszedni.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Zsolt8912

2018. május 27.

Számomra is megfelelő a termék, nem csak télen és ősszel jó, hanem nyáron is pl napozás után. Szeretem az illatát s könnyen felszívódik, így elég egy pumpálás belőle.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Mamamacica

2018. május 7.

Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, könnyen beszívódik, isteni az illata, nem irritál. Télen és nyáron is tökéletesen teljesít.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.