KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lourdes

2017. július 17.

Sokféle testápolót használtam már, de ez a legjobb. Kellemes állagú, hidratáló hatású krém, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem ragad. Vetekszik bármelyik csúcsmárkás nagyon drága kencével.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Nikolato

2017. július 17.

Jó kis testápoló, kellemes az illata, és a pumpás kiszerelés is szuper. Egy picit nehezen szívódik be, ezért inkább csak este lefekvés előtt használom, de reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm. Viszont nem biztos, hogy újraveszem, mert az ára picit magas és ennél olcsóbban is lehet hasonlóan hatásos testápolót kapni.

Nikolato
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Ladybugx

2017. július 2.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van, sokáig elég, imádom,hogy pumpás és nagyon jól hidratál!

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

PaNel95

2017. április 28.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. A legjobbak között van a számomra. Amiket eddig próbáltam, azokat mindet kenterbe veri.
Szerencsére nem száraz a bőröm, de vannak száraz foltok itt-ott, amiket ha nem hidratálok eléggé, nagyon húzódnak és fájnak. De eddig sajnos semmi nem volt jó rá, hiába vettem extra száraz bőrre való testápolót vagy nagyon sűrű, zsíros állagút, ami meg egy örökkévalóság volt, mire végre beszívódott valamelyest.
Szeretem, hogy nem sűrű, hanem közepesen folyékony, könnyű állaga van, és tényleg gyorsan beszívódik zsíros érzet nélkül. Emellett egy pumpálásnyi kis túlzással elég az egész lábszáramra. Nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés is, praktikus szerintem, és elég adagot nyom. Az illata pedig mennyei!
A hatásától én le vagyok nyűgözve! Nagyon szépen rendbe tette a vállaim és a lábszáram szárazságát már 2-3 nap után.
Én a kisebbik kiszereléssel vettem meg, de nagyon sokáig elég lesz. Szerintem még a nyarat is ki fogja bírni.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Nikita85

2017. április 24.

A legjobb testápoló:) Nem ragad, hamar beszívódik,isteni az illata.
Megéri az árát!

Nikita85
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

A legjobb testápoló:) Nem ragad, hamar beszívódik,isteni az illata.
Megéri az árát!

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Nagyon hatásos, szépen hidratálja az extra száraz bőröm, persze rendszeres használattal. Nekem elég egy kevéske is a bőrömre. Nehezen szívódik be, szóval napközben ha sietni kell valahova nem ajánlom, inkább estére lefekvés előtt.
Az illata isteni! :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Az illata isteni! :)

CKNYL

2017. március 8.

Nagyon jó testápoló, elképesztően finom illattal. Könnyen beszívódik, nem ragad, mégis nagyon jól hidratál. A pumpás megoldás pedig tökéletes, kényelmes és higiénikus. Egyetlen baja az ára, de figyelve az akciókat, ez is megoldható. Jár az összes csillag.:-)

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

Ettike

2017. január 30.

Miután a kézkrémem is ugyanez a fajta, gondoltam kipróbálom a testápolóját is. Nem csalódtam, ugyanolyan szuperül hat, mint amit a kezemre vettem.
A pumpás adagolója megkönnyíti a használatát, nem kell a kupakkal bajlódni, vagy tekergetni, egyszerű és praktikus.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

DobribanDora

2017. január 8.

Az egyik kedvenc testápolóm!
A száraz bőrömet, rendszeres használat mellett hamar rendbe teszi. Az illata csodálatos! Ez az enyén édes illat az első perctől kezdve a kedvencem lett.
Találtam belőle 15 ml-s változatot is, azt használom ha gyors segítségre van szüksége a kezeimnek.
A pumpás kiszerrelés a kedvencem, még akkor is ha nehéz a végén az összes krémet felhasználni.

DobribanDora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Az egyik kedvenc testápolóm!

bea0425

2017. január 2.

Tetszik az illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál, és amit a legjobban szeretek benne, használat után nincs az a kellemetlen zsíros, ragadós érzés.

bea0425
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.