KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. június 29.

Az utóbbi időben már a fejemben motoszkált a gondolat,hogy mi lenne ha kipróbálnék egy Neutrogena terméket.. Arra a döntésre jutottam,hogy végülis nem vesztek vele semmit,ha adok neki egy esélyt. Hosszas nézelődés,keresgélés és mérlegelés után ezt vettem le a polcról. Mivel nem tudtam megszagolni ott helyben a Rossmannban,így kíváncsi voltam milyen is az illata pontosan.. De úgy voltam vele,ha már szedres,akkor annyira rossz csak nem lehet.
És tényleg nem volt annyira rossz,sőt. Kifejezetten finom,üdítő illata van. Azonnal megszerettem,ahogy a hatását is,kellőképp hidratál,nem szárítja ki a bőrőröm és nem is húzódik utána,hanem inkább puha és hidratált lesz. Érezni leet hogy a bőröm hidratált. Továbbá nem pattogtam ki és kezdtem el viszketni,kivörösödni tőle (más terméknél volt az utóbbi kettőre példa,sajnos :c ) . Abszolút nem nehéz,könnyű kis krém. Tetszik a pumpás kiszerelés,nagyon praktikus.Egy rossz szavam nincs rá,jár (egyenlőre) az öt csillag. Előbb-utóbb jövök updatelni^^

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 29.

sz10

2018. június 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Tényleg remekül hibratál, bár én krémeket csak ritkán használok. Az illata nem fogott meg, valószínűleg azért, mert szeretm az erősebb illatokat. Tetszik a pumpás kiszerelése.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Gina19

2018. június 7.

Általában nem szeretem a testápolókat, de ezt rám nem jellemző módon többször is újravettem, mert amellett, hogy tökéletesen hidratál, még feszesíti is a bőröm (vagy legalábbis ad egy ilyen illúziót :D), úgyhogy maximálisan elégedettt vagyok vele. Nem hagy kellemetlen filmréteget a bőrön, amire háklis vagyok, szóval ez is nagy pozitívum. Az illata nekem teljesen semleges. Az összetevőlistáján kicsit meglepődtem, azt hittem, hogy natúrabb, a szilikont igazán kihagyhatták volna. Ha már a pumpával nem jön több testápi, akkor érdemes lecsavarni, és kiönteni, még egy csomó szokott lenni a flakon alján. Amúgy az ajakápolója is nagyon bevált.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Yummy

2018. május 28.

Szuper az illata, nekem valamiért a tél jut eszembe róla. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, jól hidratál. A pumpás kiszerelés tetszik, de ami az alján van azt csak a flakon szétvágásával lehet kiszedni.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Zsolt8912

2018. május 27.

Számomra is megfelelő a termék, nem csak télen és ősszel jó, hanem nyáron is pl napozás után. Szeretem az illatát s könnyen felszívódik, így elég egy pumpálás belőle.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Mamamacica

2018. május 7.

Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, könnyen beszívódik, isteni az illata, nem irritál. Télen és nyáron is tökéletesen teljesít.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Demonshadow

2018. április 21.

Az itteni vélemények alapján mertem megvásárolni, mert bár korábban nagyon sokáig használtam az olajos változatát, féltem, hogy a többi nem fog működni. Örömmel mondhatom, hogy nagyon kellemesen csalódtam benne.
Az utóbbi időben próbáltam saját márkás termékeket, olcsóbb kencéket kipróbálni, hátha azok is hatásosak, de meg kell mondanom, némelyik kifejezetten szárította(!) a bőrömet, mást pedig hiába kentem magamra, mintha semmit se használt volna. Odáig fajult a helyzet, hogy foltokban nagyon durván hámlott a bőröm, folyton viszketett, húzódott annak ellenére, hogy napjában többször kentem. Nem túlzok, de 2-3 napi használat után úgy rendbe tett ez a fajta Neutrogena testápoló, hogy magam se akarok hinni a szememnek. Azóta is minden nap rendszeresen kenem vele magam, mert ennek tényleg érzem a hatását.
A pumpás kiszerelését szeretem, viszont, ahogy az előttem szólók is írták, nekem is mindig azzal van a bajom, hogy a negyede már nem jön fel az aljából, ezért szét kell vágnom a flakont, és úgy elég körülmények lesz használni. Mindazonáltal az előbbi mellett nem igazán tudok negatívumot mondani. Az illata édeskés, nyilván, aki ezeket nem szereti, ezt se szívesen használja majd, nekem viszont kellemes. A kiszerelése nagy, könnyen eloszlatható a bőrön, viszont az én száraz, vízhiányos bőrömnek köszönhetően elég sokat kell nyomni a napi használathoz. De nem bánom, amíg látom, hogy használ. Felvitel után hamar beszívódik, nem ragad, nincs filmszerű réteg a bőrön, reggelre pedig nem fehéredik, cserepesedik ki a bőr, tehát tényleg hidratál. Allergiás reakcióba még nem futottam bele. Megérdemli az öt pontot.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

thewildone

2018. április 16.

A boltban nem tudtam megillatozni, igy izgultam, hogy tetszeni fog-e. Rogton rakattantam. Remekul hidratal, az illata kellemes, hamar beszivodik... nekem nem kell tobb.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

tittus

2018. március 28.

Nekem ez a semmi extra kategóriába tartozó testápoló, igazából már várom, hogy elfogyjon. Nem tetszik az illata, de azt mondjuk meg lehet szokni. Kicsit sűrűbb, de hamar beszívódó krém, de a télen kiszáradt bőrömmel nem kezdett semmit, rendszeres használat mellett sem. Még most tavasszal elhasználgatom, de nem venném újra. Plusz pont a pumpás kiszerelésért.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Turdusmerula

2018. március 21.

A tetoválásom gyógyulása után kerestem egy olyan testápolót, ami az érzékennyé és szárazzá vált bőrt tökéletsen hidratálja. Ez a krém csodásan bevált. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet maga után, a hatása pedig akár egyész nap is tart! És még az illata is finom! :-)

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.