KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szandika12

2018. november 30.

Update: A legjobb testápoló, amit valaha használtam, nagyon szeretem az állagát, a hatását, azt hogy hűsít, nyugtatja a bőrt szerintem, nagyon ápolt bőrérzetem van utána, és nagyon kellemes az illata, nagyon bejött, biztos mindig örök darab lesz, ezzel nagyon szeretek testápolózni, régen ez nem volt rám jellemző. :)

Legújabb felfedezettjeim a Neutrogena testápolói. Miután kipróbáltam őket az a véleményem, hogy legalább testápolón ne spóroljunk :D és hogy megtaláltam a tökéletes testápolókat. Hidratál és puhává teszi a bőrt több napig, és nagyon könnyen felszívódik én még nem is láttam ilyen testápolót, egy pillanat alatt beszívódott :). Nagyon kellemes az illata imádom hogy szedres :).Használat után egy csodás frisseség, tisztaság érzet van, a kezemet is közben kenem és a kézmosásokkal sem szárad ki,mert hidratálja a testápoló :). Biztos hogy újraveszem, egy szó jut róla eszembe igényesség. Ja és imádom hogy pumpás :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

jusztina78

2018. november 12.

Nagyon rossz ez a testápoló, órák múlva sem szívódik be a bőrbe ,már alig nyomok ki belőle és jól bedörzsölöm de még így sem működik ,szerencsére úgy kaptam ,nem adtam ki érte pénzt ,mert nem jó semmire

jusztina78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

sssniki

2018. október 5.

Igazáb nem rossz. Az illata nagyon jó, kellemes. Tényleg hamar beszívódik, ami szuper jó. Viszont az én szuper száraz bőrömnek ez is kevés (pedig száraz bőrre való), így csak 4*

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

stripedpanda

2018. augusztus 12.

Hamar beszívódik, jól is hidratál és nagyon finom illata van. Az állaga pont jó, nem folyik, de könnyű elkenni és nem is egy nehéz krém, a bőröm sem hagy vissza semmilyen ragacsos réteget. Ez a pumpás csomagolás pedig nagyon jó megoldás :D

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Nagyon jól hidratál, finom és egyáltalán nem erős az illata, hamar beszívódik. Ráadásul szuper ez a pumpás csomagolás :)

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Vanylia

2018. július 29.

Igazándiból egy testápolót se szív be a bőröm teljesen, de ezt szinte majdnem. Ez nem a testápolók hibája. Nagyon jó illatú, jó állagú termék. Kellemesen puha lesz tőle a bőröm. Sajnos a kipattogzás ellen nem segít teljesen, de nem olyan száraz a bőröm mint a használata nélkül.

Vanylia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nairam

2018. július 24.

Nem volt vele problèmám, de csodákat sem művelt. A kiszerelèse nagyon tetszik, a pumpás fej is, viszont, ha elfogy, szivesen kísèrleteznèk mással, így nem biztos, hogy visszatèrek hozzá, meglátjuk.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. június 29.

Az utóbbi időben már a fejemben motoszkált a gondolat,hogy mi lenne ha kipróbálnék egy Neutrogena terméket.. Arra a döntésre jutottam,hogy végülis nem vesztek vele semmit,ha adok neki egy esélyt. Hosszas nézelődés,keresgélés és mérlegelés után ezt vettem le a polcról. Mivel nem tudtam megszagolni ott helyben a Rossmannban,így kíváncsi voltam milyen is az illata pontosan.. De úgy voltam vele,ha már szedres,akkor annyira rossz csak nem lehet.
És tényleg nem volt annyira rossz,sőt. Kifejezetten finom,üdítő illata van. Azonnal megszerettem,ahogy a hatását is,kellőképp hidratál,nem szárítja ki a bőrőröm és nem is húzódik utána,hanem inkább puha és hidratált lesz. Érezni leet hogy a bőröm hidratált. Továbbá nem pattogtam ki és kezdtem el viszketni,kivörösödni tőle (más terméknél volt az utóbbi kettőre példa,sajnos :c ) . Abszolút nem nehéz,könnyű kis krém. Tetszik a pumpás kiszerelés,nagyon praktikus.Egy rossz szavam nincs rá,jár (egyenlőre) az öt csillag. Előbb-utóbb jövök updatelni^^

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 29.

sz10

2018. június 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Tényleg remekül hibratál, bár én krémeket csak ritkán használok. Az illata nem fogott meg, valószínűleg azért, mert szeretm az erősebb illatokat. Tetszik a pumpás kiszerelése.

sz10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Gina19

2018. június 7.

Általában nem szeretem a testápolókat, de ezt rám nem jellemző módon többször is újravettem, mert amellett, hogy tökéletesen hidratál, még feszesíti is a bőröm (vagy legalábbis ad egy ilyen illúziót :D), úgyhogy maximálisan elégedettt vagyok vele. Nem hagy kellemetlen filmréteget a bőrön, amire háklis vagyok, szóval ez is nagy pozitívum. Az illata nekem teljesen semleges. Az összetevőlistáján kicsit meglepődtem, azt hittem, hogy natúrabb, a szilikont igazán kihagyhatták volna. Ha már a pumpával nem jön több testápi, akkor érdemes lecsavarni, és kiönteni, még egy csomó szokott lenni a flakon alján. Amúgy az ajakápolója is nagyon bevált.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.