KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anci11

2017. november 13.

Csodálatos nagy CS-vel! Nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés, igazán megkönnyíti a mindennapi használatot. Gyorsan beszívódik es a pihe-puha hatás egészen a következő zuhanyzásig kitart. Már vagy 3x újra vettem, de sosem csalódok benne. Erősen hidratál, ezért csak télen szoktam használni. Unokahugom extrémen száraz ekcémás bőrével is csodákat tett, szóval bátran ajánlom problémás bőrre is :)

Anci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Evaaaa

2017. október 31.

viszonylag gyorsan beszívódik, nekem a normál bőrömet egy-két napra egész jól hidratálja. sajnos az összetevői nem a legszebbek. kicsit sok az illata, de nem vészes, egész kellemes. csomagolása praktikus és higénikus.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Birkin22

2017. október 26.

Párszor próbálkoztam vele, de nem bírom az illatát. Hidratáló hatását mivel tényleg nagyon nem bírtam és így nem használtam hosszabb távon nem tudom megállapítani.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Kingucii

2017. október 23.

Először a deep testápolóját akartam megvenni, de annak az illata nem tetszett, hiába volt olcsóbb, végül ez a sarki szedres jött velem haza.
Tetszik ez a pumpás adagolója, gyorsan beszívódik és nagyon szépen,látványosan hidratál. Nekem segített, bátran ajánlom másnak is!:)
1300-1500 Ft között van.

Update:Azóta már újra is vettem és amit tapasztaltam, hogy a nagyon brutál, smirgli könyökömet nagyon puhává varázsolta! Azóta nincs vele gondom, pedig igencsak száraz szokott lenni.
Arcápoló helyett az orcákra is kitűnő választás.
Pihepuha lesz a bőröm, nem zsíros, könnyen beszívódik.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

1300-1500 Ft között van.

Arcápoló helyett az orcákra is kitűnő választás.
Pihepuha lesz a bőröm, nem zsíros, könnyen beszívódik.

sziszoka

2017. október 20.

Imádom.Nagyon sokféle testápolót kipróbáltam már,de ez az igazi.nem kísérletezem tovább.Kellemes illata van,nem zsírosít,hamar beszívja a bőröm.A nagy kiszerelés nagyon megéri az árát.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

kisko

2017. augusztus 24.

Csodálatos testápoló! Könnyen eloszlik száraz bőrön is, azonnal beszívódik, de nem kell belőle sok, nem hagy csúszós réteget. Este használom, másnap estig ugyanolyan puha a bőröm. Konkrétan a Body Shop testvajait megszégyeníti, mind teljesítményben, mind kényelmességben, ráadásul jóval olcsóbb is. Azoknak ajánlom, akiknek a bőre jobban szereti a gyógyszertári-ásványi olajos irányt, mint a növényi olajosat.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Lourdes

2017. július 17.

Sokféle testápolót használtam már, de ez a legjobb. Kellemes állagú, hidratáló hatású krém, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem ragad. Vetekszik bármelyik csúcsmárkás nagyon drága kencével.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Nikolato

2017. július 17.

Jó kis testápoló, kellemes az illata, és a pumpás kiszerelés is szuper. Egy picit nehezen szívódik be, ezért inkább csak este lefekvés előtt használom, de reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm. Viszont nem biztos, hogy újraveszem, mert az ára picit magas és ennél olcsóbban is lehet hasonlóan hatásos testápolót kapni.

Nikolato
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Ladybugx

2017. július 2.

Nagyon szeretem, nagyon jó illata van, sokáig elég, imádom,hogy pumpás és nagyon jól hidratál!

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

PaNel95

2017. április 28.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. A legjobbak között van a számomra. Amiket eddig próbáltam, azokat mindet kenterbe veri.
Szerencsére nem száraz a bőröm, de vannak száraz foltok itt-ott, amiket ha nem hidratálok eléggé, nagyon húzódnak és fájnak. De eddig sajnos semmi nem volt jó rá, hiába vettem extra száraz bőrre való testápolót vagy nagyon sűrű, zsíros állagút, ami meg egy örökkévalóság volt, mire végre beszívódott valamelyest.
Szeretem, hogy nem sűrű, hanem közepesen folyékony, könnyű állaga van, és tényleg gyorsan beszívódik zsíros érzet nélkül. Emellett egy pumpálásnyi kis túlzással elég az egész lábszáramra. Nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés is, praktikus szerintem, és elég adagot nyom. Az illata pedig mennyei!
A hatásától én le vagyok nyűgözve! Nagyon szépen rendbe tette a vállaim és a lábszáram szárazságát már 2-3 nap után.
Én a kisebbik kiszereléssel vettem meg, de nagyon sokáig elég lesz. Szerintem még a nyarat is ki fogja bírni.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.