KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: maycily, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Fényvédők

Dermatológiailag tesztelt, teljes spektrumú védelem az UVA/UVB sugarak ellen helioplex technológiával. SPF 55. Vízálló 80 percig, nem tömíti el a pórusokat, olajmentes könnyű krém, ami gyorsan felszívódik.

blckrainbow

2017. július 1.

A 45 faktorosat használom kb. 1,5 hónapja, nagyon meg vagyok elégedve vele. Annyit olvastam arról, hogy télen-nyáron kell az UV védelem, hogy úgy döntöttem, minden nap használni fogom, nem csak strandoláskor. gyorsan felszívódik, az én bőröm nagyon jól bírja, nem lesz tőle pattanásal teleszórt arcom, és nekem fehér foltokat sem hagy. a legtöbb ilyen krémmel az a bajom, hogy olajos, csillogós marad tőlük az arcbőröm, nekem pedig nem kell a plusz zsír - ez pedig szépen mattít, csak púdert dobok rá. Nekem is az az egyetlen bajom vele, hogy itthon nem kapható, én az amazonról rendeltem dupla kiszerelésben, átszámolva kb. 6500 forint volt és ingyen szállítás, ráadásul mivel nem csak 50ml-s mint általában az arcra szánt termékek, hanem 88ml, szerintem jó sokáig kitart majd - az első tubusom kb 1/3-a fogyott eddig, pedig nem spórolok vele.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Lola21

2015. április 18.

Nekem ez a krém maga egy áldás! Áprilistól októberig kötelező sminkalap nálam, mióta ezt használom nyoma sincs pigmentfoltoknak. Nem tömíti el a pórusokat, nem fénylik át, klasszul lehet rá sminkelni(én a clinique stay matt-ot használom nyáron, azzal kompatibilis) Egyetlen gondom vele, hogy sajnos idehaza nem lehet kapni :(

Lola21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

svalentina

2014. július 4.

Hello, nekem ez a krèm az elsö hasznàlat utàn ùgy kiszàrította a böröm, hogy megijedtem a tükörbe nèzve. Vàsàrlàskor nem is regisztràltam a fejemben, mire utalhat a dry touch kifejezès. Szòval zsírosbörüeknek bizton ajànlhatom. Hozzàteszem èn zsírosabb krèmeket szoktam hasznàlni a börömre, mert szàraz a felszíne, de nyàron hihetetlen böralattik jönnek ki nèha, csuda egy böröm van, meg kell hagyni. :)

svalentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

jibjab

2013. augusztus 5.

Nagyon sok jót hallottam róla és pár évvel ezelőtt vettem is ilyet Amerikában. Sajnos azonban bármilyen jó is volt az illata meg hogy nem zsírosított borzasztó pattanások jöttek ki az arcomon tőle, ahogy a naptejek többségétől. Akinek viszont nem hajlamos ilyesmire a bőre, annak jó lehet.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

maycily

2013. július 26.

Szuper! Nem zsíros egyáltalán, könnyű krém, gyorsan beszívódik, izzadást állja, én az arcomra használom csak. Jól el kell dolgozni, mert fehér foltot hagyhat, de nálam ez semmit nem von le, mert nem pörköl meg a nap. Strand illata van, igazi naptej :)

maycily
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Trideceth-6, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Trideceth-6, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Methylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Propylparaben, Ethylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.