KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Összetétele a Clear Defend technológiával az első naptól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb legyen a pattanásokkal szemben. Hámlasztó formulája elősegíti a bőr természetes megújulási folyamatát, az egyenletesebb, puhább és simább érzetű bőrért. Szalicilsavat tartalmaz. Olajmentes. Érzékeny bőrre is alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Colette221

2018. április 9.

Kicsit drágább, mint a zöld tesója, de annak egy év után nagyon megutáltam az illatát és erre esett a választásom. Az állaga nyúlós, nem habos, mint a zöldnek, de nem bánom, teszi a dolgát. A hegeket halványítja, plusz pattanásokat nem okoz, ami számomra nagyon pozitív. Szerintem újraveszem, mert az illata sokkal jobban tetszik. Pár nap múlva Glamour-napok, lehet be is tárazok belőle. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Czezso

2018. április 6.

Sajnos , nagy reményekkel vasaroltam meg, de ketto nap mulva allergias reakciok jelentkeztek! Hiaba erzekeny borre van, sajnos nekem nem jott be! Sot azota mar a kukaban van, es elotte mindenki probalja ki egy kis helyen! (Elotte soha semmilyen kremre nem jott elo az allergia)!

Czezso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

vanesszam

2018. február 20.

Mindenkinek ajánlom!! Az én bőröm nagyon szereti, pedig régen csupa pattanás voltam, így nem mertem semmit rákenni már. A bio cuccok sem segítettek rajtam, de ez a csoda ez megmentett. Egy próbát szeirntem mindenkinek megér, én tuti, hogy újra fogom venni!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

bova

2018. január 30.

A Nivea Anti-Blemish termékcsaládot használtam reggeli arcápolási rutinomban nagyon sokáig. Teljesen elégedett voltam, azonban nem tudom, hogy más is tapasztalt-e ilyesmi, de ha sokáig ugyanazt a terméket használom, nekem egy idő utána hatástalanná válik (dezodorral ugyanígy vagyok). Szóval amikor kezdtem ezt érzeni, illetve egy stresszes időszaknak köszönhetően a bőröm állaga jelentősen leromlott, akkor elkezdtem kutatni egy másik arclemosó után. Végül bőrradír "mivolta" ellenére erre esett a választásom, és nem bántam meg! Nagyon szeretem. Jó az állag, az illat, a hatás. Teljesen korrekt kis termék, akár napi használatra. Pont most fog elfogyni, de most a zöld verziót vettem meg belőle. Majd eldöntöm, hogy melyik is lesz valójában az enyém. :)

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Mesterséges színezék. Piros.