KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. február 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ár: 800 Ft , Eladó: macskusz
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 800 Ft , Eladó: PetraM
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges/Foxpost-al postázok.
TUN1988

2016. szeptember 30.

Régóta használom,nagyon jól tisztít,bár a szemem környéke annyira nem szereti....pirosra szárítja...:D De a többi arctonik nem ilyen hatásos.....

TUN1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

stefiniki

2016. április 7.

Veletlenul lattam meg a szalicil savat tartalmazo termekek listajan most a kepet es rogton szinte ereztem a rettenetesen eros szagat az orromban es eszembe jutott, hogy mennyire UTALTAM hasznalni! Sajnos sokan ugy vannak vele, hogy minel erosebb, szaritobb hatasu, annal jobb a problemas bornek, persze en is igy voltam ezzel, ezert hasznaltam regen, de mar akkor is kinszenvedes volt az egesz, a szaga, az a rettenetes muanyag erzet, amit maga utan hagy, de persze gondoltam, kibirom a javulas erdekeben. Hat nem, azota mar rajottem, hogy a kimeletesebb sokkal jobb, hisz a felesleges szaritas csak ront a helyzeten. Meg egy Cien erzekeny borre tonik is jobb (szerintem)

stefiniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

zsofiacskm

2016. január 22.

A baratomnak vettem, illetve alkalomszeruen pattanasokra, fertotleniteni. Engem elborzaszt ez a rettenetesen eros illat, miatta is ment el a kedvem a tonizalastol. A hatasa szamomra maro es nagyon szarito, a baratom szerint "hat...jobb, mint a palinka" :D
Sajnos nagyon termeszetellenes, de biztosan van benne rengeteg hatoanyag. A masik narancssarga Neutrogena tonikkal meg teszunk egy probat, ez nem ujravevos.

zsofiacskm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Zsakov

2015. november 8.

Nagyon szerettem volna, ha ő a tökéletes. Imádtam az illatát és nagyon jól tisztított, de sajnos egyben nagyon szárította a bőrömet, így rövid úton megváltunk egymástól :(

Zsakov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

timikee7

2015. szeptember 11.

Nekem sajnos allergiás rá a bőröm. Már az első használat után kipirosodott, viszketett es piros foltok lettek rajta. Párszor még használtam utána, de sajnos újra és újra megtörtént, de hamar elmúlt. Kár érte, mert szépen tisztít. Viszont tovább adtam és az új tulajdonos nagyon meg van vele elégedve :)

timikee7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

ravasssz

2015. augusztus 1.

az itteni vélemények alapján vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg. általában nem sok pattanás van az arcomon de nyár elején eléggé tele voltam most valamiért, ezért kellett valami erősebb. eddig ez az egyetlen tonik ami tényleg jó, és egy db pattanás nincs nálam mióta ezt használom, nálam 5*.

ravasssz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

aivil

2015. május 22.

Ez az a termék amiben teljesen megbízom, hiszen az arctisztítás után meglepően sötét vatta marad a kezemben. Minden szennyeződéstől megtisztítja arcomat és a nyakamat. Kicsit erős az illata, no meg szemkörnyékre óvatosan, mert kicsípheti.

aivil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 22.

scene14

2015. március 20.

Imádom,csak kár hogy van benne alkohol...

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

Imádom,csak kár hogy van benne alkohol...

KlauCica

2015. február 1.

Egy ideje újra megkelentek pattanások a homlokomon, néha az arcomon így gondoltam beszerzek valami "márkásabb" tonikot, hát hiba volt. 3x használtam mindössze, ezután pedig észrevettem hogy az arcomtól egészen az államig pici apró piros pöttyök jelentek meg, valamiféle allergiás reakció léphetett fel, vagy apró pattanások én nem tudom de inkább azonnal abbahagytam a használatát, a piros pöttyöket jegeltem így másnapra eltűntek. drága is, úgy hogy számomra rettentő nagy pénzkidobás:(

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

kvitta.girl

2014. október 1.

Nekem semmi ragacsosság nem maradt utána,sőt nagyon puha lett a bőröm tőle, nem kellett rohannom rögtön hidratáló krém után. Viszont marhára csíp,nagyon erős egy kotyvalék ez, de segít is mert leszárítja amit le kell és a maradék koszt és sminkmaradványt is szépen leszedi ami arclemosás után marad. Tehát használni használ ,de ez a reklámszöveg mint egy googlefordítós maszlag, "eltávolítja a pattanásokat ezáltal a stresszt is",mivan? :D

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.