KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Oraculum

2014. július 10.

Nagyon imádtam, kár, hogy már nem találom...bár így visszanézve az összetevőket, lehet nem venném újra.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

P.Lilla

2013. november 5.

Szerintem ez kb. semmit sem ért. Tisztított oké,de semmi különösebb hatása nem volt. Pótolható egy szappanos arclemosással :'D Fölösleges volt még régebben megvetetnem a szüleimmel..

P.Lilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 5.

jubileum

2013. október 8.

Finom kellemes enyhén mentolos hatás, d ekis pattanásaim lettek tőle sajnos :( Amúgy szerintem a környezetvédők pont b***tak rá :D vagy amelyik ennyire ráér hogy lapocskákkal törődjön az ássa el magát...
Én is ajándékba kaptam de tényleg nem volt egy hasznos termék...

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 8.

Én is ajándékba kaptam de tényleg nem volt egy hasznos termék...

Ms.Cat

2013. július 21.

A heti arctisztító rutinomhoz hozzátartozott ez is. Eltüntetett egy pár apró patit, de a géppel már így nem tudok semmit sem tenni. Szerencs, hogy ajándékba kaptam.

Ms.Cat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

fdorottya

2013. június 16.

Nagyon macerás volt használni, ráadásul semmit nem ért! Nem csodálom, hogy nem gyártják már!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

CocoSunrise

2012. október 3.

Hú ez mekkora pénzkidobás volt tinikoromban. Az a rezgés semmire sem jó, csak ha hozzáképzelem. A bőröm állapotán semmit sem segített, szárított nagyon és még drága is volt vásárolni a lapocskákat. Nem csodálom, hogy abbahagyták a gyártását, csak a szemétdombok magasságát növelték ezekkel a nem újrahasznosítható lapocskákkal amiket folyton vásárolni kell meg a géppel .... gondolom jó sok környezetvédő támadta őket érte.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

vira.15

2012. szeptember 13.

Nagyon szerettem ezt a kis gépet és a párnákat :) Olyan jó friss volt az arcom. Kár, hogy már nem gyártják :( Mit kezdjek a géppel így? Ki kell találnom arra is valami okosságot.... :D

vira.15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

bibor009

2012. július 22.

nekem annyira jól eltüntette az apró kis patikat.. hihetelen jó.

bibor009
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

nekem annyira jól eltüntette az apró kis patikat.. hihetelen jó.

Orchid

2012. május 14.

Nagyon szuper és hatásos termék. Nagyon bevált! Szépen tisztít, nem szárít, a bőröm teljesen megújul a használata után. A gépet pedig nem adnám semmi pénzért (mellesleg hihetetlenül olcsón vettem és még ajándék testápoló is volt hozzá).

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

MademoiselleSumire

2012. március 26.

Én erre esküszöm,ha a pattanásokról van szó!

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 26.

Én erre esküszöm,ha a pattanásokról van szó!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.