KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Chrissy

2018. április 22.

Az első benyomásomat szeretném megosztani, aztán később majd a hosszabb távú tapasztalataimat is.
Én már használtam korábban szappan-sampont, a Mannától, és nagyon nem jött be. Tiszta ragacs volt tőle a hajam, nem tudtam rendesen adagolni, kényelmetlen volt, macerás és nekem sehogy sem sikerült kiöblítenem a hajamból, a javasolt ecetes megoldásokkal sem. Fel is adtam és megfogadtam, maradok a flakonos, normál samponoknál.
Aztán sokat olvastam erről a New szikárd samponról és úgy gondoltam ennek majd egyszer valamikor adok egy esélyt. Aztán meg is vettem, fém dobozkát is hozzá, felkerült a polcra, és valahogy nem akaródzott használnom...Máig. Elfogyott a samponom és elfelejtettem bekészíteni másikat a fürdőszobába és csak ez volt ott.
Arra még emlékeztem, hogy az eladó azt mondta vagy a vizes hajamat simogassam vele, vagy a kezemben habosítsam fel és úgy vigyem fel a hajamra. Kipróbáltam mindkét módszert és mindegyik tökéletes. Meglepett ez a cucc. Először is semmi, de semmi köze a Mannás szappan-samponhoz, teljesen más feeling. Ennek egyébként intenzív, számomra keleties, leginkább indiai jellegű, kardamomos az illata. Illetve, ahogyan az az összetevőkből is kiderül, mentolos-fahéjas. :) Nem marad meg egyébként, csak hajmosás közben lehet érezni. Én nem bánom, nekem annyira nem jön be, hogy tartósan viseljem, de így nincs gondom vele. Állagra selymes, sikamlós. Lehet érezni, hogy mennyit visz fel az ember - eléggé meglepő módon. Kifejezetten kellemes használni. Nagyon szépen felhabosodik, a habja pedig kemény és dús. Alig használtam belőle, pedig derékig érő hajam van, amit szeretek alaposan megmosni.
Amitől a legjobban féltem, az a lemosás volt, de alaptalan volt a félelmem, ez szépen kijött a hajamból, erőlködés nélkül. Kicsit utána merevnek, ropogósan tisztának éreztem a hajam, ezért alaposan balzsamoztam. Az eredménnyel elégedett vagyok. Semmi extra különben, egy mosás után nyilván nem nőtt több hajam, meg nem tapasztaltam semmi hűha dolgot. Viszont összességében meglepő ez a termék, tényleg kényelmes, egyszerű használni, iszonyat kevés kell belőle...a hagyományos samponokból nagyon sokat használtam, és sokszor kétszer mostam hajat, mert úgy éreztem teljesnek a tisztítást. Ezzel elég volt egyszer. Frissítő élmény volt. A szárító hatást aláírom, hajszárítás után jó sok olajat felvettek a hajvégeim. Lehet, hogy a zsírosodó hajtöveimnek jó lesz...meglátjuk. Mindenesetre ez egy új élmény volt nekem és mivel nem erre számítottam, egyben kellemes csalódás is. Eddig tehát 5 csillag, a szárító hatás miatt egyelőre nem vonok le csillagot, mert még csak 1x használtam...

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Ilcsiii

2018. április 17.

Én nem a hajhullás miatt próbáltam ki ezt a terméket mivel elég gyorsan nő a hajam szerencsére. Viszont nagyon gyorsan zsírosodik és ezért majdnem minden nap mosok hajat , ezért gondoltam arra, hogy kipróbálnék valami természetesebb sampont, illetve mert nagyon izgatott az, hogy milyen lehet egy szilárd sampon :D. Az illata nekem nagyon ízlik, bár nem nagyon marad meg hajmosás után, de olyan friss illatot ad azért. Az állaga, hogy szilárd , nekem nagyon tetszik , és egész könnyen kezelhető, mivel nagyon jól habzik ezért sokat sem kell használni belőle. Én szoktam a hajamon is habosítani vagy pedig a kezemben mint egy normális szappant, majd úgy a hajamra felvinni, és mindkettővel nagyon jól működik. Azért is szerettem meg nagyon mert úgy vettem észre, hogy talán kicsit a hajam zsírosodását mérsékelte , igaz nem minden hajmosáshoz ezt használom mert akkor nagyon hamar elfogyna, és inkább tartalékolom, hogy tovább tudjam élvezni. :)

Ilcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

lumpursky

2018. április 17.

Páromnak vettem, aki először nagyon nem örült ennek az "új kiszerelésnek", de néhány használat után megszokta sőt már azt mondta szereti is! :) A hajhullás elleni hatására még nem tudunk konkrétumokat írni de szerintem újra fogom venni, az ára ellenére is.

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

syrin

2018. április 5.

A tetején nekem nem fadarab van, hanem egy spatula szerű fa lapocska hashtagekkel. Kb. Egy hete használom. Mivel nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, már 3-4 hajmosáson túl vagyok. Először megpróbáltam a kezemben fölhabosítani, hogy ne legyen a korong vizesebb, mint amennyire feltétlenül muszáj, aztán rájöttem, hogy a hajamon sokkal könnyebb. Az utolsó előtti hajmosás után valamiért viszketett a fejbőröm, de amúgy minden rendben, balzsamot használok utána. Azt azért hozzá kell tennem, hogy az eddigi samponjaimhoz képest kevésbé találom gyengédnek, valószínűleg ezért is tisztít jobban. Vettem neki egy szappantartót (kifejezetten bordás aljút, nehogy vízben tocsogjon - ha már ilyen drága volt, igyekszem vigyázni rá), azóta abban lakik.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

CsiccaG

2018. március 19.

Régóta ezt használom, kénes samponnal felváltva. Szépen tisztít és nagyon sokáig elég. A hullámos hajam kicsit szárítja, ezért utána mindig használok valamilyen balzsamot, de ez majd' mindegyik samponra igaz. Továbbra is maradok nála. Az illatát pedig imádom!

CsiccaG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Horo

2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

Horo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

elve

2018. február 13.

Meg vagyok vele elégedve, szuperül habzik és jól tisztít. Kicsit szárítja a hajvégeket, ezért balzsamot mindig használok de nagyon szép fényes lett tőle a hajam. Hajhullás ellen nem csodaszer, de én nagyon megszerettem.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

korni

2018. január 19.

Eeleinte jó volt, bár hajmosás után kicsit sprőd, kezelhetetlen textúrát adott a hajamnak. Nem tapasztaltam, hogy kevésbé hullana tőle a hajam, vagy erősebb lenne, bár biztos huzamosabb ideig kellett volna használnom. Sűrűn mosom a hajam, de így is elég sokáig kitartott a korong. Újra nem venném, de egy próbát megért. Különleges az illata.

korni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Hubert

2018. január 17.

Életem 32 éve alatt rengeteg sampont kipróbáltam már a zsíros hajamra, de eddig ez viszi a pálmát. Könnyen habosodik, a zsíros hajamat szuperül tisztítja, az illata pedig mennyei, imádom.
Kéthetente egyszer a meleg olajos hajpakolásását használom hajmosás előtt (alkalmanként egy felet olvasztok fel) és ez a kombó csodákat művelt a hajammal. Dúsabb lett a hajam, ráadásul úgy nő mint a gomba, az ismerőseim nem győznek rácsodálkozni.
Hajmosás után hagyom megszáradni a nappaliban egy kistányéron, csak utána teszem vissza a tartójába, így nem ragad bele.
Ps: Olyannyira odáig voltam a samponért hogy a barátom is kipróbálta és azóta ő is ezt használja. :D

Hubert
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

potimano

2018. január 10.

Én is engedtem a csábításnak, és tavaly vettem egy ilyet. Magáról a termékról és a hatásáról sok rosszat nem nagyon tudok mondani, én hatalmas változásokat nem vettem észre, DE.

Direkt kiengedett hajjal mentem be a boltba, hogy az eladók tudják mivel van dolgunk, és a lány nagyon aranyosan mondta, hogy az én hosszú hajamra is jó lesz, ugyanúgy fog habzani, nem fog elvenni több időt mint egy normális sampon... Hát, ezt meg kell hogy cáfoljam. Amúgy sem egy rövid esemény nálam a hajmosás fenékig érő hajjal, de ezzel csakis úgy tudtam normálisan hajat mosni, hogy fürdővize engedtem, kb 10 pecen keresztül dörzsöltem a hajamba a szappant, ami nem habosodott csak összekócolta a hajam, majd le kellett öblítenem a fürdőbe engedett vízzel (zuhany alatt nem is érdemes hosszú hajjal próbálkozni, nem is vizezi be annyira a hajat, hogy a sampon elkezdjen habosodni, és később a sűrű habot se hozza ki), majd a második körben végre sikerült felhabosítani... Ez körülbelül 45 perc volt, és ez csak a hajmosás. Nem éri meg ennyi időt rááldozni azért, hogy utána ne legyen valami nagyon látványos különbség, és nekem nem volt. Anyukám is használta, neki a rövidre vágott hajára jobban bevált.

Szóval hosszú hajúaknak egyáltalán nem ajánlom, mert több stressz és macera, mint látványos eredmény, és mind emellett még ugye nem is olcsó... Nekem biztosan maradnak a folyékony samponok.

potimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.