KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Havu

2018. december 1.

Nagyon jó az illata :) Csak azért adok neki 4 csillagot, mert a hajam ugyanúgy hullott, mint mielőtt elkezdtem használni.

Havu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Babika20

2018. november 28.

Amilyen szkeptikus voltam az egész termékcsaláddal kapcsolatban, annyira meg is szerettem. A párom választotta de azóta én többet használom, mint ő. Amúgy már nem így néz ki, egy helyes kis picike fatáblácska van belenyomva #becrueltyfree felirattal. Illata erős, parfümös de hajban már sokkal kellemesebb, és az egyéb termékek amiket utána használok el is nyomják, vagy inkább egy jó kis egyveleget alkotnak így együtt. Én csak a hajam száli részére használom, a tövekre nem, oda más kell a fejbőröm kényes. Vizes kézzel nyúlok érte, felhabosítom a kezemben és megy a hajra. Sokkal jobban habzik, mint képzeltem. Átlag 4 naponta mosok hajat, de ezzel a cuccal simán rá tudok verni 1 napot még.. szóval ajánlom! Kellemes csalódás.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

dinus85

2018. november 27.

Most vetem másodszor újra. Hajhullás ellen kerestem sampont és igaz, hogy mellette szedem a dm-es gyógyszert is, de így együtt használtak. Rengeteg baba hajam lett, és a hullás is csökkent. Én imádom az illatát, nekem egy két napig érezni és a két hajmosás közti időt is minimum egy nappal kitolta. Hosszú hajam van, de balzsam/ kondicionáló nélkül használom és teljesen elégedett vagyok vele. A korábbi ilyen szilárd samponokkal ellentétben nagyon jól habzik, nálam nagyon bejött.

dinus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Wee

2018. november 25.

A fahéj illat sajnos nem tartós. Mosás közben mennyei, de utána nem marad meg a hajon.
Dobozban nagyon erős az illata, de mosás után semmi nem érezhető velőle a hajon.

Nem olyan jó, mint a Honey I washed my hair társa, jobban bírja a hajam, mint egy átlagos drogériás samopnnal.
Tiszta érzést ad, se nem marad olyan sokáig friss a hajam, mint a másikkal.

Nem rossz, de akkor már inkább visszaveszem ugyanennyi pénzért a Honey...-t .
Viszonylag sokba kerül, és igen tartós, sokáig bírja, de van ennél jobb szilárd sampon a Lush-ban :)

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Tiszta érzést ad, se nem marad olyan sokáig friss a hajam, mint a másikkal.

Nem rossz, de akkor már inkább visszaveszem ugyanennyi pénzért a Honey...-t .

wnikol

2018. november 20.

Imádom! Én hajhullás,de leginkább növesztés miatt kezdtem el használni. Egy éven keresztül használtam szinte minden hajmosásnál ezzel mostam hajat (3x vettem újra). Az én hajammal csodát tett,gyorsan és sokat nőtt tőle és nem ártott neki hogy szinte csak ugyan azt használtam. Puha és fényes volt tőle a hajam. igaz a végekre mindig használtam valamilyen olajat.

wnikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

timcsu166

2018. november 15.

Nem adok 5 pontot, mert nem vettem észre, akkora változást, mint amilyenre számítottam, a hajam továbbra is hullott, de talán nem akkora mennyiségben, közben újravettem, mert nagyon megszerettem a samponkorongokat, akár 3 hónapig is kihúzom velük.

timcsu166
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

andi91

2018. november 12.

Hááát vegyes érzéseim vannak. Még csak nem régóta használom, szóval nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de le tudom írni, hogy elsőre miket figyeltem meg. Először is hajmosás után akármennyit öblítem is, marad egy nagyon fura ragacsos érzés a hajamon, amitől az amúgy tök egyenes hajam elég rendesen hullámos lesz, már-már begöndörödik, és ettől viszont sokkal dúsabbnak tűnik (még ha kivasalom akkor is). Emiatt a fura ragacsos érzés miatt egyáltalán nem tudom kitolni a hajmosást, sőt, másnapra már olyan a hajam, mintha olajjal lenne átitatva az egész. Plusz a hajvégeimet tényleg eléggé szárítja. Nem tudom, én használom rosszul? Pedig tényleg szerettem volna a sok vegyszeres hülyeség helyett valami természetesebbet használni...

update: Adtam neki még egy esélyt és a múltkori csalódás után újra elővettem és elkezdtem újra használni. A ragacsos hatás eltűnt,nem zsírosítja a hajamat, nem szárítja a hajvéget, ráadásul szépen dúsít. Nem igazán értem, hogy mi változott, de ha valaki megfejti és tudja mi lehet az oka, ne tartsa magában :D Így már teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, nagyon megszerettem, és szinte biztos, hogy újra fogom venni!

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Lanie

2018. október 21.

Ahogy már írtam más Lush termékekhez, számomra ezek a fűszeres illatok a nyerők. Nagyon könnyen habzik, jól tisztít és a kis dobozába rakva könnyen hordozható is. Az a helyzet hogy engem meggyőzött, szívesen kipróbálnék már szilárd samponokat is,

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2018. október 7.

Korpás lettem, 0tartása lett a hajamnak,ráadásul hiába használtam balzsamot,látszik,hogy picit megtört a hajam vége.. kellemes vele hajat mosni,de ennyit nem ér meg.

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 7.

Black Fairy

2018. szeptember 12.

Tavasszal végeztem az egyetemen - elég bonyolult volt, sok volt a kavarás, nem részletezem...aa lényeg, hogy a diplomaosztómra a homlokom kicsit felcsúszott (egy elég látványos kopasz foltom lett a stressztől - és több helyen megritkult a hajam, ami eleve nem volt sok)...
Szóval előkaptam ezt a sampont, és heti egy használat mellett - mert a fejbőrömet szárítja, a többi hajmosásomat másféle samponnal szoktam - nagyon szépen egy hónap alatt benőtte a szőr a foltomat...mármint...eleve gyorsan nő a hajam, de három hónapig egy foltban semmi nem nőtt, viszont egy hónap alatt (négy használat) ezzel már nagyon szép kis fél centis-centis hajszálacskáim lettek...tudom, ez annyira nem tűnik "nagy" változásnak...de elég látványos is, és már nincs kopasz foltom. :D

Innentől csodaszer, és nem érdekel, hogy gusztustalanul néz ki (számomra), nem tetszik az illata, és szárítja a fejbőrömet...visszanőtt hajam, öt csillag...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.