KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kivike

2017. október 17.

Nagyon szeretem az illatát meg azt, hogy jól habzik, egy szappan több mint fél évre elég. Jól tisztít, de nekem gubancolja a hajam, még balzsammal is nehéz utána kifésülni.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

BettinaPinter

2017. október 5.

Nagyon érzékeny a fejbőröm,emiatt gondoltam,hogy kipróbálok valami újat.
Nagyon könnyen habzik, az illatát imádom, alig várom,hogy hajat moshassak vele.
Gyönyörűen tisztítja és ápolja a fejbőrömet, az irritáció már az első használat után megszűnt, valamint ez az első sampon,amivel heti egyszeri hajmosással is simán kibírom.
Picit szárítja a hajtöveimet, de nekem ami a nagy mínusz pont,hogy borzasztóan fakítja a hajszínemet. Hajszínezőt használok, és csak úgy ömlik a lila a hajamból mosáskor.
A többi samponnál nem tapasztaltam ilyen durva fakulást.
Ezt leszámítva nagyon jó kis dolog ez a sampon korong, barátommal ketten használjuk, ő is oda-vissza van érte.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Nagyon érzékeny a fejbőröm,emiatt gondoltam,hogy kipróbálok valami újat.
Nagyon könnyen habzik, az illatát imádom, alig várom,hogy hajat moshassak vele.
A többi samponnál nem tapasztaltam ilyen durva fakulást.

norinori27

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem ezt a sampont, csak a hajtövekre használom, bár nyilván bármelyik sampont csak ott érdemes használni, és tökéletesen tisztít, nem korpásít engem, sőt, szerintem kevésbé hajlamos korpásodni a fejbőröm most, mint mielőtt ezt használtam volna. Hetente kétszer mosok hajat és más majd 4 hónapja megvan ugyanaz a korong, úgy, hogy más sampont sose használok. Természetesen vigyázni kell rá, én pl. hajmosás után mindig beállítom a kis dobozába, majd miután megszáradt elrakom, de sose tartom a fürdőben, nehogy a nedves körülmények miatt szétmálljon, vagy ilyesmi. Biztosan újra megveszem, ha elfogyott, más sampont nem is akarok használni már.

norinori27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

kkamilla

2017. szeptember 15.

Nagyon jó, ez az első szilárd sampon amit próbáltam, és jobban megszerettem mint a folyékonyakat. Màr nagyon kevés van belőle, de szerintem ezek utàn kipróbálom a zsíros hajra valót, mert ez után mintha egy leheletnyivel hamarabb zsírosodott volna a hajam. Viszont hajhullásra vettem és azon szerintem javított.

kkamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

babuu

2017. szeptember 11.

Imádoom! És nem csak az illatát, hanem a pirosas habját, és azt hogy mennyire szép tiszta lesz a fejbőröm. A hajhullásomon is segített. Egyetlen hátránya van, a korpás fejbőrről a korpát nem igazán akarja eltávolítani. Ezért én olykor felváltva használom egy másik samponnal, és így tökéletes :) 5*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

orsssi

2017. szeptember 6.

Abszolút CSODASZER! Mindig visszatérek hozzá, mert zseniálisan tisztít és fényes lesz tőle a hajam. Valóban hozza amit ígér: sok sok kis babahajat, de tény, hogy ez csak hónapok múlva tűnik fel. Legyetek türelmesek! :) Hozzátenném a hajhullást nyilván nem állítja meg (ne is várjuk, főleg ha belső okai vannak)...

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

deezsina

2017. szeptember 4.

Már 1-2 hónapja tutira megvan, eddig ez a második szilárd sampon, amit kipróbáltam, egyre jobban kedvelem ezt a formátumot!
Magában a termékben a tisztító hatása tényleg szuper, a vékonyszálú, zsíros hajam 3 napig teljesen jól elvan. Emellett a csípős fahéj illat is szuper, mindig magamhoz térek tőle. Egyedül a hajhullást csökkentő hatást nem érzékeltem eddig, remélem hosszabb távon ez is megjelenik, akkor tényleg kiváló termék lesz. Az érzékeny fejbőrömre is jó hatással van, nem viszket, nincs látványos korpásodás sem.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

eiola

2017. augusztus 16.

Nem rossz sampon. Én inkább zsírosabb hajúaknak ajánlanám első sorban. Szép fényes lett tőle a hajam, de lassan a végére érek és nem érzem, hogy kevésbé hullik a hajam :/ Az illata elsőre büdös volt de mostanra nagyon megszerettem. Márciusban vettem és most fog elfogyni. Szóval jónak jó de nem csodaszer.

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

aidanne

2017. augusztus 13.

Nekem egyenlore ez a kedvenc szilard samponom a Lustol, es asszem' nem csak nekem, hanem a ferjem is nagyon szereti. Nem a hajhullas miatt vettem meg, mert hala isten ilyen problemam nincs, de az uzletben a lanyok azt mondtak, a hajhagymak stimulalasa reven hajnoveszto hatasa is van, ergo jobban no a haj. Ez meginkabb meginditott:)
Nagyon jo az illata, en szeretem ezt a fajta fuszeres fahejas csodat. A hatasa valoban nem maradt el, nem zsirosit, es nekem meg apolja is hajamat pedig szegenykem anno igen csak igenybe lett veve. De ezzel a samponnal nincs azzal gondom hogy nem habzik vagy nehez kimosni. Kivalo a habzasa, keves kell belole, igazan termeszetes, es a ferjem gyulladt fejboret is szepen rendbehozta :)
Mi mast adhatnek ha nem 5 csillagot? :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Mi mast adhatnek ha nem 5 csillagot? :)

Lettih

2017. augusztus 6.

Finom az illata és sokáig elég

Lettih
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Finom az illata és sokáig elég

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.