KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bujdosobetti

2018. július 10.

A legeslegjobb sampon a világon! Ne tántorítson el senkit sem a húzós ára, legalább fél évig elég ez a kis korong úgy, hogy többször használom egy hajmosás alkalmával. 2017 áprilisában vettem egyet a londoni Oxford Streeti üzletben, az azt követő héten már használtam is és azt vettem észre, hogy egyre jobban ki tudom tolni a hajmosást. Nyáron már csak hetente kellett, míg idén tavasszal volt, hogy másfél hétig bírta (az utolsó napokban összefogva, de nem tocsogott a zsírtól). Jelenleg a harmadikat használom, de mindenképpen újra fogom venni, remélem, sosem vonják ki a forgalomból. :) Elég nehéz jó, ráadásul cruelty-free és vegán sampont találni.
(Az még plusz, hogy nincsen csomagolása, így a környezetnek is jó.)

bujdosobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

(Az még plusz, hogy nincsen csomagolása, így a környezetnek is jó.)

morvaieszter

2018. július 9.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam (minden nap mosom) ezért egy ideje már vegyszermentes samponokat használok, ezt azért szereztem be mert így még a műanyag flakon miatt sem kell aggódnom. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire egyszerű használni és milyen kevés kell belőle, az illatát is szeretem és én semmi olyasmit nem tapasztaltam, hogy nehéz lenne kimosni. Viszont sajnos a zsírosodáson nem sokat segített egyenlőre, igaz nem vártam csodákat mert eddig sem igazán segített semmi de hozzá kell tennem hogy csak 1-2 hete használom. Szóval összességében nekem a formátumot leszámítva nem sokban különbözik más samponoktól ahhoz képest meg azért elég borsos az ára, de kíváncsi vagyok mennyi ideig lesz elég.

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

andi91

2018. május 31.

Hááát vegyes érzéseim vannak. Még csak nem régóta használom, szóval nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de le tudom írni, hogy elsőre miket figyeltem meg. Először is hajmosás után akármennyit öblítem is, marad egy nagyon fura ragacsos érzés a hajamon, amitől az amúgy tök egyenes hajam elég rendesen hullámos lesz, már-már begöndörödik, és ettől viszont sokkal dúsabbnak tűnik (még ha kivasalom akkor is). Emiatt a fura ragacsos érzés miatt egyáltalán nem tudom kitolni a hajmosást, sőt, másnapra már olyan a hajam, mintha olajjal lenne átitatva az egész. Plusz a hajvégeimet tényleg eléggé szárítja. Nem tudom, én használom rosszul? Pedig tényleg szerettem volna a sok vegyszeres hülyeség helyett valami természetesebbet használni...

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

bujdosokyra

2018. május 14.

Nagyon tetszik a formája, jól habzik, jó az illata és sokáig elég. DE. Borzasztóan szárít, szárazra, akadósra, "ropogósra" mossa a hajam. Olajos hajpakolás lemosására tökéletesen alkalmas, mindent eltávolít(lehet a pakolás hatását is),ám ezzel a zsíroldó képességével csak tényleg nagyon zsíros hajúkaknak tudom ajánlani,lehet nekik még két hajmosás között ad is plusz 1-2 napot. Mialatt megmosom a hajam, a kezemet is úgy kiszárítja hogy utána az első dolgom kézkrémezni. A fejbőrből olyan természetes olajokat is kimos amit nem kéne,ezáltal azt is teljesen kiszárítja. Nem vonom kétségbe a hajhullás-megálltó hatását, de sajnos nem tudom a előbb említett okok miatt annyit használni, hogy azt megtapasztalhassam.

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Chrissy

2018. április 22.

Az első benyomásomat szeretném megosztani, aztán később majd a hosszabb távú tapasztalataimat is.
Én már használtam korábban szappan-sampont, a Mannától, és nagyon nem jött be. Tiszta ragacs volt tőle a hajam, nem tudtam rendesen adagolni, kényelmetlen volt, macerás és nekem sehogy sem sikerült kiöblítenem a hajamból, a javasolt ecetes megoldásokkal sem. Fel is adtam és megfogadtam, maradok a flakonos, normál samponoknál.
Aztán sokat olvastam erről a New szikárd samponról és úgy gondoltam ennek majd egyszer valamikor adok egy esélyt. Aztán meg is vettem, fém dobozkát is hozzá, felkerült a polcra, és valahogy nem akaródzott használnom...Máig. Elfogyott a samponom és elfelejtettem bekészíteni másikat a fürdőszobába és csak ez volt ott.
Arra még emlékeztem, hogy az eladó azt mondta vagy a vizes hajamat simogassam vele, vagy a kezemben habosítsam fel és úgy vigyem fel a hajamra. Kipróbáltam mindkét módszert és mindegyik tökéletes. Meglepett ez a cucc. Először is semmi, de semmi köze a Mannás szappan-samponhoz, teljesen más feeling. Ennek egyébként intenzív, számomra keleties, leginkább indiai jellegű, kardamomos az illata. Illetve, ahogyan az az összetevőkből is kiderül, mentolos-fahéjas. :) Nem marad meg egyébként, csak hajmosás közben lehet érezni. Én nem bánom, nekem annyira nem jön be, hogy tartósan viseljem, de így nincs gondom vele. Állagra selymes, sikamlós. Lehet érezni, hogy mennyit visz fel az ember - eléggé meglepő módon. Kifejezetten kellemes használni. Nagyon szépen felhabosodik, a habja pedig kemény és dús. Alig használtam belőle, pedig derékig érő hajam van, amit szeretek alaposan megmosni.
Amitől a legjobban féltem, az a lemosás volt, de alaptalan volt a félelmem, ez szépen kijött a hajamból, erőlködés nélkül. Kicsit utána merevnek, ropogósan tisztának éreztem a hajam, ezért alaposan balzsamoztam. Az eredménnyel elégedett vagyok. Semmi extra különben, egy mosás után nyilván nem nőtt több hajam, meg nem tapasztaltam semmi hűha dolgot. Viszont összességében meglepő ez a termék, tényleg kényelmes, egyszerű használni, iszonyat kevés kell belőle...a hagyományos samponokból nagyon sokat használtam, és sokszor kétszer mostam hajat, mert úgy éreztem teljesnek a tisztítást. Ezzel elég volt egyszer. Frissítő élmény volt. A szárító hatást aláírom, hajszárítás után jó sok olajat felvettek a hajvégeim. Lehet, hogy a zsírosodó hajtöveimnek jó lesz...meglátjuk. Mindenesetre ez egy új élmény volt nekem és mivel nem erre számítottam, egyben kellemes csalódás is. Eddig tehát 5 csillag, a szárító hatás miatt egyelőre nem vonok le csillagot, mert még csak 1x használtam...

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Ilcsiii

2018. április 17.

Én nem a hajhullás miatt próbáltam ki ezt a terméket mivel elég gyorsan nő a hajam szerencsére. Viszont nagyon gyorsan zsírosodik és ezért majdnem minden nap mosok hajat , ezért gondoltam arra, hogy kipróbálnék valami természetesebb sampont, illetve mert nagyon izgatott az, hogy milyen lehet egy szilárd sampon :D. Az illata nekem nagyon ízlik, bár nem nagyon marad meg hajmosás után, de olyan friss illatot ad azért. Az állaga, hogy szilárd , nekem nagyon tetszik , és egész könnyen kezelhető, mivel nagyon jól habzik ezért sokat sem kell használni belőle. Én szoktam a hajamon is habosítani vagy pedig a kezemben mint egy normális szappant, majd úgy a hajamra felvinni, és mindkettővel nagyon jól működik. Azért is szerettem meg nagyon mert úgy vettem észre, hogy talán kicsit a hajam zsírosodását mérsékelte , igaz nem minden hajmosáshoz ezt használom mert akkor nagyon hamar elfogyna, és inkább tartalékolom, hogy tovább tudjam élvezni. :)

Ilcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

lumpursky

2018. április 17.

Páromnak vettem, aki először nagyon nem örült ennek az "új kiszerelésnek", de néhány használat után megszokta sőt már azt mondta szereti is! :) A hajhullás elleni hatására még nem tudunk konkrétumokat írni de szerintem újra fogom venni, az ára ellenére is.

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

syrin

2018. április 5.

A tetején nekem nem fadarab van, hanem egy spatula szerű fa lapocska hashtagekkel. Kb. Egy hete használom. Mivel nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, már 3-4 hajmosáson túl vagyok. Először megpróbáltam a kezemben fölhabosítani, hogy ne legyen a korong vizesebb, mint amennyire feltétlenül muszáj, aztán rájöttem, hogy a hajamon sokkal könnyebb. Az utolsó előtti hajmosás után valamiért viszketett a fejbőröm, de amúgy minden rendben, balzsamot használok utána. Azt azért hozzá kell tennem, hogy az eddigi samponjaimhoz képest kevésbé találom gyengédnek, valószínűleg ezért is tisztít jobban. Vettem neki egy szappantartót (kifejezetten bordás aljút, nehogy vízben tocsogjon - ha már ilyen drága volt, igyekszem vigyázni rá), azóta abban lakik.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

CsiccaG

2018. március 19.

Régóta ezt használom, kénes samponnal felváltva. Szépen tisztít és nagyon sokáig elég. A hullámos hajam kicsit szárítja, ezért utána mindig használok valamilyen balzsamot, de ez majd' mindegyik samponra igaz. Továbbra is maradok nála. Az illatát pedig imádom!

CsiccaG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Horo

2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

Horo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.