KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Horo

2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

Horo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagy kedvenc:) jobban nő tőle a hajam és hihetetlenül sokáig elég:D
az illata nem lesz a kedvencem, de ennyi belefér

elve

2018. február 13.

Meg vagyok vele elégedve, szuperül habzik és jól tisztít. Kicsit szárítja a hajvégeket, ezért balzsamot mindig használok de nagyon szép fényes lett tőle a hajam. Hajhullás ellen nem csodaszer, de én nagyon megszerettem.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

korni

2018. január 19.

Eeleinte jó volt, bár hajmosás után kicsit sprőd, kezelhetetlen textúrát adott a hajamnak. Nem tapasztaltam, hogy kevésbé hullana tőle a hajam, vagy erősebb lenne, bár biztos huzamosabb ideig kellett volna használnom. Sűrűn mosom a hajam, de így is elég sokáig kitartott a korong. Újra nem venném, de egy próbát megért. Különleges az illata.

korni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Hubert

2018. január 17.

Életem 32 éve alatt rengeteg sampont kipróbáltam már a zsíros hajamra, de eddig ez viszi a pálmát. Könnyen habosodik, a zsíros hajamat szuperül tisztítja, az illata pedig mennyei, imádom.
Kéthetente egyszer a meleg olajos hajpakolásását használom hajmosás előtt (alkalmanként egy felet olvasztok fel) és ez a kombó csodákat művelt a hajammal. Dúsabb lett a hajam, ráadásul úgy nő mint a gomba, az ismerőseim nem győznek rácsodálkozni.
Hajmosás után hagyom megszáradni a nappaliban egy kistányéron, csak utána teszem vissza a tartójába, így nem ragad bele.
Ps: Olyannyira odáig voltam a samponért hogy a barátom is kipróbálta és azóta ő is ezt használja. :D

Hubert
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

potimano

2018. január 10.

Én is engedtem a csábításnak, és tavaly vettem egy ilyet. Magáról a termékról és a hatásáról sok rosszat nem nagyon tudok mondani, én hatalmas változásokat nem vettem észre, DE.

Direkt kiengedett hajjal mentem be a boltba, hogy az eladók tudják mivel van dolgunk, és a lány nagyon aranyosan mondta, hogy az én hosszú hajamra is jó lesz, ugyanúgy fog habzani, nem fog elvenni több időt mint egy normális sampon... Hát, ezt meg kell hogy cáfoljam. Amúgy sem egy rövid esemény nálam a hajmosás fenékig érő hajjal, de ezzel csakis úgy tudtam normálisan hajat mosni, hogy fürdővize engedtem, kb 10 pecen keresztül dörzsöltem a hajamba a szappant, ami nem habosodott csak összekócolta a hajam, majd le kellett öblítenem a fürdőbe engedett vízzel (zuhany alatt nem is érdemes hosszú hajjal próbálkozni, nem is vizezi be annyira a hajat, hogy a sampon elkezdjen habosodni, és később a sűrű habot se hozza ki), majd a második körben végre sikerült felhabosítani... Ez körülbelül 45 perc volt, és ez csak a hajmosás. Nem éri meg ennyi időt rááldozni azért, hogy utána ne legyen valami nagyon látványos különbség, és nekem nem volt. Anyukám is használta, neki a rövidre vágott hajára jobban bevált.

Szóval hosszú hajúaknak egyáltalán nem ajánlom, mert több stressz és macera, mint látványos eredmény, és mind emellett még ugye nem is olcsó... Nekem biztosan maradnak a folyékony samponok.

potimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

csalogany18

2018. január 6.

Körülbelül egy hónapja használom rendszeresen, én is sajnos arra lettem figyelmes, hogy jobban hullik a hajam, és mivel amúgy is csökkenteni szeretném a műanyag szemét gyártását, gondoltam ezt kipróbálom. Azt még nem látom, hogy hogy lesz ez elég 80 hajmosásra, amit a boltban mondtak... de majd kiderül, nekem eléggé fogy :S és állandóan odaragad a tartójához, úgyhogy ezzel még küzdök, hogy hogyan tároljam.

Sajnos legutóbbi hajmosásom után bazira viszketett a fejbőröm és mintha korpás is lett volna, szóval most még most tesztelni fogom, hogy rendszeres használat mellett ez megmarad-e, mert ha igen, akkor váltanom kell sajnos. Kicsit szerintem túlzottan is tisztít, talán ezért száradt ki a buksim?

Az egyedüli pozitív hatása eddig az, hogy nagyon szép színű lesz a hajam, mintha fényesebb, világosabb lenne.

csalogany18
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

googles

2017. december 31.

Update: ujra hasznalom kis kihagyas utan. Mivel most korpas lett a hajam hajmosas utan, levonok egy pontot. Nem jellemzo ram, igy csak a kis korongot tudom hibaztatni. Ha elmulik, kap majd pontot, akkor nem az o hibaja.

Jól használható és rettentő sokáig elég.
Hajhullás miatt döntötte mellette. Mivel ebben nem látom egyértelmű hatását, de nem is érzem haszontalannak, egy négyeskét kap.
Az illata nekem csodás, fahéjas, fűszeres.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 31.

Jól használható és rettentő sokáig elég.
Az illata nekem csodás, fahéjas, fűszeres.

Nikolaj

2017. december 17.

Zsíros a hajam és erre kértem egy sampont az üzletben, ezt ajánlották. Azóta már 3x újravettem. Egyszerűen imádom. Akár 2 nappal is eltolja a hajmosás idejét ha ezt használom. Azt ajánlották, hogy felváltva használjam egy másik samponnal, úgyhogy a lushos rose argán szilárdsamponnal használom. Imádom mindkettőt és remekül kiegészítik egymást.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

bvera997

2017. december 6.

Egyetemi stressz miatt hullott a hajam, egy kis kutakodás után pedig erre a samponra esett a választásom. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Több mint fél éve használom és tele vagyok babahajakkal! A majdnem kopasz foltomat is rendbe hozta:D
Aki először próbálkozik vele és a boltban rábeszélik a kis fém tárolóra is, előre szólok, ne tegyétek bele vizesen a fém tárolóba mert bele ragad! Én vettem neki egy kis műanyag szappantartót, sokkal praktikusabb. A fém doboz inkább csak utazáshoz jó. Egyébként nekem kb. 3 hónapra elég egy korong úgy, hogy minden második nap használom, szóval ár-érték arányban teljesen megfelel szerintem.

bvera997
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Donna

2017. november 26.

Legalább háromszor annyi ideig tart mint folyékony társai, így az ára csak elsőre tűnik húzósnak. Plusz végre valamivel környzetbarát lehetek megalkuvás nélkül. Nekem a hajmosást nem tolja ki de más sem.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.