KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bvera997

2017. december 6.

Egyetemi stressz miatt hullott a hajam, egy kis kutakodás után pedig erre a samponra esett a választásom. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Több mint fél éve használom és tele vagyok babahajakkal! A majdnem kopasz foltomat is rendbe hozta:D
Aki először próbálkozik vele és a boltban rábeszélik a kis fém tárolóra is, előre szólok, ne tegyétek bele vizesen a fém tárolóba mert bele ragad! Én vettem neki egy kis műanyag szappantartót, sokkal praktikusabb. A fém doboz inkább csak utazáshoz jó. Egyébként nekem kb. 3 hónapra elég egy korong úgy, hogy minden második nap használom, szóval ár-érték arányban teljesen megfelel szerintem.

bvera997
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Donna

2017. november 26.

Legalább háromszor annyi ideig tart mint folyékony társai, így az ára csak elsőre tűnik húzósnak. Plusz végre valamivel környzetbarát lehetek megalkuvás nélkül. Nekem a hajmosást nem tolja ki de más sem.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Nagyon jó bár nekem zsíros a hajam ugy hogy ... de egy száraz vagy normal hajal csódát tesz

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

Myamya

2017. november 9.

Szeptember vége felé vettem meg a New-t, előtte alaposan utána jártam, hogy vajon melyik Lush sampon lenne a legjobb a hajamra és erre esett a választásom. Igazából nem is értettem először sem, hogy hogyan fogja majd 5x annyi ideig bírni ez a cucc, mint a folyékony samponok és azóta sem értem, mivel heti 1-2 hajmosás után, egy hónap alatt a fele elfogyott, amit azért sajnálok nagyon, mert igazán megszerettem és biztosan újra meg fogom venni. A hajam sokkal tisztább és fényesebb, amióta a New-t használom . A gyors fogyás miatt négy csillag.

Myamya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

birdie

2017. november 4.

Évekkel ezelőtt volt egy nagy Lush korszakom, rengeteg mindent kipróbáltam tőlük. Aztán elmúlt a lelkesedés, és már alig emlékszem a kipróbált termékekre, kivéve erre. Így idén nyár végén újravettem, a szokásos őszi hajhullásom előtt. Nekem most is olyan remekül működik, mint évekkel ezelőtt. Kevesebb hajam maradt a lefolyó szűrőjében és növekedésnek indultak a babahajak is. Szóval nekem bejön ez a hatása és tetszik az is, amilyenné a hajam kinézetét, tapintását varázsolja...bár ezért meg kell dolgozni egy kicsit. Nálam balzsam nélkül nem működik. Kétszer szoktam megmosni a hajam vele. Mégpedig úgy, hogy az első samponozás után felteszem a hajbalzsamom a hajvégekre koncentrálva, de azért a kezemen lévő maradékot rákenem a fejem tetejére is. Majd hagyom állni addig, amíg lezuhanyzom, és ezután jön a második samponozás. A hajszárítás után az eredmény: dús, ruganyos, selymes és csillogó hajzuhatag. És ahogy mondtam, kevés kihullott szál a lefolyóban. És a zsírosodást is kordában tartja nálam (az enyhe szárító hatása miatt).

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Honeyreka

2017. október 27.

nagyon szeretem az illatát és hogy ilyen kompakt, én kétszer samponozok vele és főleg másodszorra nagyon jól habzik. kis negatívum, hogy kicsit szárítja a fejbőrömet, ezért egy másik samponnal felváltva használom.

Honeyreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Liliana1234

2017. október 25.

Két hónapig használtam, az illata nagyon a szívembe lopta magát, szépen csillogott tőle a hajam. De két hónap elteltével azt vettem észre hogy egyre jobban zsírosodott a hajam, és már két naponta kellett hajat mosnom, nem is beszélve a viszketésről, úgyhogy váltottam, és azóta minden jó. Nekem nem jött be ez a termék. Ennek ellenére 3 csillagot megért az a két hónap.

Liliana1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

googles

2017. október 25.

Jól használható és rettentő sokáig elég.
Hajhullás miatt döntötte mellette. Mivel ebben nem látom egyértelmű hatását, de nem is érzem haszontalannak, egy négyeskét kap.
Az illata nekem csodás, fahéjas, fűszeres.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Jól használható és rettentő sokáig elég.
Az illata nekem csodás, fahéjas, fűszeres.

kivike

2017. október 17.

Nagyon szeretem az illatát meg azt, hogy jól habzik, egy szappan több mint fél évre elég. Jól tisztít, de nekem gubancolja a hajam, még balzsammal is nehéz utána kifésülni.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

BettinaPinter

2017. október 5.

Nagyon érzékeny a fejbőröm,emiatt gondoltam,hogy kipróbálok valami újat.
Nagyon könnyen habzik, az illatát imádom, alig várom,hogy hajat moshassak vele.
Gyönyörűen tisztítja és ápolja a fejbőrömet, az irritáció már az első használat után megszűnt, valamint ez az első sampon,amivel heti egyszeri hajmosással is simán kibírom.
Picit szárítja a hajtöveimet, de nekem ami a nagy mínusz pont,hogy borzasztóan fakítja a hajszínemet. Hajszínezőt használok, és csak úgy ömlik a lila a hajamból mosáskor.
A többi samponnál nem tapasztaltam ilyen durva fakulást.
Ezt leszámítva nagyon jó kis dolog ez a sampon korong, barátommal ketten használjuk, ő is oda-vissza van érte.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Nagyon érzékeny a fejbőröm,emiatt gondoltam,hogy kipróbálok valami újat.
Nagyon könnyen habzik, az illatát imádom, alig várom,hogy hajat moshassak vele.
A többi samponnál nem tapasztaltam ilyen durva fakulást.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.