Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Black Fairy

2018. szeptember 12.

Tavasszal végeztem az egyetemen - elég bonyolult volt, sok volt a kavarás, nem részletezem...aa lényeg, hogy a diplomaosztómra a homlokom kicsit felcsúszott (egy elég látványos kopasz foltom lett a stressztől - és több helyen megritkult a hajam, ami eleve nem volt sok)...
Szóval előkaptam ezt a sampont, és heti egy használat mellett - mert a fejbőrömet szárítja, a többi hajmosásomat másféle samponnal szoktam - nagyon szépen egy hónap alatt benőtte a szőr a foltomat...mármint...eleve gyorsan nő a hajam, de három hónapig egy foltban semmi nem nőtt, viszont egy hónap alatt (négy használat) ezzel már nagyon szép kis fél centis-centis hajszálacskáim lettek...tudom, ez annyira nem tűnik "nagy" változásnak...de elég látványos is, és már nincs kopasz foltom. :D

Innentől csodaszer, és nem érdekel, hogy gusztustalanul néz ki (számomra), nem tetszik az illata, és szárítja a fejbőrömet...visszanőtt hajam, öt csillag...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

poisonvert

2018. augusztus 27.

Imádom az illatát; olyan, mint a fahéjas cukorka. A hajam ezen a nyáron a szokásosnál is gyorsabban kezdett el zsírosodni. Eleinte segített rajta és csikorgósra tisztította a hajamat, de nem irritálta, szárazabbnak sem éreztem tőle a hajamat.
Azonban a múltkori hajmosásom alkalmával másnapra olyan zsíros lett a hajam, mint aki egy hétig nem mosta meg. Ez volt talána samponkorong ötödik használata. Nem tudom, hogy ez okozta-e, de egy darabig visszatérek a Jason and the argain oil-hoz, aztán updatelek, hogy ha kiderült, hogy a zsírosodást a New okozta.
Addig is megelőlegezem neki a négy csillagot.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Addig is megelőlegezem neki a négy csillagot.

rowan

2018. augusztus 17.

Sok minden történt most egyszerre, ami miatt kevésbé hullhat a hajam, de... Biztos vagyok benne, hogy miatta is!
Fantasztikus!
Kezdem ott, hogy ez az első bolti termék, amitől nem viszket a fejbőröm. Azért vettem, mert egy ismerősöm javasolta hajzsírosodás, hajhullás ellen, és most kb 4 hét használat után úgy érzem, hozza is, amit ígér. Már kb egy hét után észleltem, hogy kevesebb hajszál landol a kádban, azóta meg még kevesebb. Vannak babahajaim. :) És valóban kevésbé zsírosodik! Míg korábban kétnaponta meg kellett mosnom a hajam, mert már elviselhetetlen volt, addig most elég 3 naponta, de van, hogy 4 naponta (ha mondjuk nem megyek társaságba, ki merem hagyni). Nálam ez fantasztikus előrelépés! Az illatát imádom, engem valamiért a Vietnámi balzsamra emlékeztet :D de azt is szeretem. Friss, vérpezsdítő. Szó szerint! Én úgy mosom a hajam vele, hogy első körben csak nagyjából átdörgölöm a fejem, és lemosom. Ezután muszáj egy kis balzsamot felraknom, ezt is lemosom, majd jön a második kör a Lush-sal. Bedörgölöm, fent hagyom. Pár másodperc, és érezni lehet, ahogy bizsergeti kezdi a fejbőrt. :) Addig hagyom fent, amíg viszonylag élénken bizserget, imádom! (Ezt is egyébként az ismerősöm javasolta, köszi, Zs.!) Én a kezemen szoktam felhabosítani, és úgy kenem a hajamra, de ott még intenzívebb habzásba kezd, tökéletes.
A hajam ugyan nem olyan puha és fényes tőle, mint más samponoktól, de ez a legkevesebb. Azért nem is matt, csak szárazabb a megszokottnál, de ezzel simán ki tudok békülni.

rowan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Fantasztikus!

blossom

2018. augusztus 15.

Sokáig kitart és hajmosás után finom illat és tiszta érzést hagy maga után.
Újravevős!

blossom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Sokáig kitart és hajmosás után finom illat és tiszta érzést hagy maga után.
Újravevős!

mona82

2018. augusztus 8.

Nemrég észrevettem hogy hajmosáskor sokkal több haj marad a tusolóban, mint eddig. Amúgy is vékony szálú, és nem túl sok hajam van, megijedtem, hogy még ez a kevés is kihullik. Nem akartam semmi kemikáliás cuccot rákenni, így találtam rá erre a szilárd samponra. Eddig is ilyenekkel mostam hajat, ezer éve leszoktam a klasszikus samponokról, és ez messze a legjobb habzású, nagyon kevés kell belőle, isteni az illata is. A hajpakolásával együtt használom, kétszer mostam vele hajat, és már kevesebb a hullás!! Magam sem számítottam erre, de szerintem maximálisan megérte megvenni, egy próbát mindenképpen megér!

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

szanett8901

2018. július 24.

Amikor először megláttam, nevettem magamban - nem szeretem a szilárd samponokat. Majd elcsábított az illata. Végül pedig beleszerettem az eredménybe.
Igaz kicsi a korong, nekem elég volt majdnem fél évig! Nagyon tartós illata van, és iszonyat puha lesz a hajam tőle!
Ami negatív, hogy a végén a kis darabkákat nagyon nehéz felhabosítani és ráerőszakolni a hajamra.

szanett8901
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

bujdosobetti

2018. július 10.

A legeslegjobb sampon a világon! Ne tántorítson el senkit sem a húzós ára, legalább fél évig elég ez a kis korong úgy, hogy többször használom egy hajmosás alkalmával. 2017 áprilisában vettem egyet a londoni Oxford Streeti üzletben, az azt követő héten már használtam is és azt vettem észre, hogy egyre jobban ki tudom tolni a hajmosást. Nyáron már csak hetente kellett, míg idén tavasszal volt, hogy másfél hétig bírta (az utolsó napokban összefogva, de nem tocsogott a zsírtól). Jelenleg a harmadikat használom, de mindenképpen újra fogom venni, remélem, sosem vonják ki a forgalomból. :) Elég nehéz jó, ráadásul cruelty-free és vegán sampont találni.
(Az még plusz, hogy nincsen csomagolása, így a környezetnek is jó.)

bujdosobetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

(Az még plusz, hogy nincsen csomagolása, így a környezetnek is jó.)

morvaieszter

2018. július 9.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam (minden nap mosom) ezért egy ideje már vegyszermentes samponokat használok, ezt azért szereztem be mert így még a műanyag flakon miatt sem kell aggódnom. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire egyszerű használni és milyen kevés kell belőle, az illatát is szeretem és én semmi olyasmit nem tapasztaltam, hogy nehéz lenne kimosni. Viszont sajnos a zsírosodáson nem sokat segített egyenlőre, igaz nem vártam csodákat mert eddig sem igazán segített semmi de hozzá kell tennem hogy csak 1-2 hete használom. Szóval összességében nekem a formátumot leszámítva nem sokban különbözik más samponoktól ahhoz képest meg azért elég borsos az ára, de kíváncsi vagyok mennyi ideig lesz elég.

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

andi91

2018. május 31.

Hááát vegyes érzéseim vannak. Még csak nem régóta használom, szóval nem szeretnék messzemenő következtetéseket levonni, de le tudom írni, hogy elsőre miket figyeltem meg. Először is hajmosás után akármennyit öblítem is, marad egy nagyon fura ragacsos érzés a hajamon, amitől az amúgy tök egyenes hajam elég rendesen hullámos lesz, már-már begöndörödik, és ettől viszont sokkal dúsabbnak tűnik (még ha kivasalom akkor is). Emiatt a fura ragacsos érzés miatt egyáltalán nem tudom kitolni a hajmosást, sőt, másnapra már olyan a hajam, mintha olajjal lenne átitatva az egész. Plusz a hajvégeimet tényleg eléggé szárítja. Nem tudom, én használom rosszul? Pedig tényleg szerettem volna a sok vegyszeres hülyeség helyett valami természetesebbet használni...

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

bujdosokyra

2018. május 14.

Nagyon tetszik a formája, jól habzik, jó az illata és sokáig elég. DE. Borzasztóan szárít, szárazra, akadósra, "ropogósra" mossa a hajam. Olajos hajpakolás lemosására tökéletesen alkalmas, mindent eltávolít(lehet a pakolás hatását is),ám ezzel a zsíroldó képességével csak tényleg nagyon zsíros hajúkaknak tudom ajánlani,lehet nekik még két hajmosás között ad is plusz 1-2 napot. Mialatt megmosom a hajam, a kezemet is úgy kiszárítja hogy utána az első dolgom kézkrémezni. A fejbőrből olyan természetes olajokat is kimos amit nem kéne,ezáltal azt is teljesen kiszárítja. Nem vonom kétségbe a hajhullás-megálltó hatását, de sajnos nem tudom a előbb említett okok miatt annyit használni, hogy azt megtapasztalhassam.

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.