KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nazsnalya, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

A New színének, az életet adó főzetek keverékének és a fűszeres illóolajoknak köszönhetően a fejbőröd ismét fiatalos lesz. A borsmenta stimulálja a szőrtüszőket, és kiegyensúlyozottá teszi a fejbőrt. Azoknak ajánljuk, akiknek folyamatosan hullik a haja a stressz vagy hormoneredetű problémák miatt. A rozmaring és csalán főzetek fűszeres illatot kölcsönöznek a hajnak, és egyben fényessé varázsolják azt. Használd, ha másképp szeretnél kinézni és merőben új érzésekre vágysz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eiola

2017. augusztus 16.

Nem rossz sampon. Én inkább zsírosabb hajúaknak ajánlanám első sorban. Szép fényes lett tőle a hajam, de lassan a végére érek és nem érzem, hogy kevésbé hullik a hajam :/ Az illata elsőre büdös volt de mostanra nagyon megszerettem. Márciusban vettem és most fog elfogyni. Szóval jónak jó de nem csodaszer.

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

aidanne

2017. augusztus 13.

Nekem egyenlore ez a kedvenc szilard samponom a Lustol, es asszem' nem csak nekem, hanem a ferjem is nagyon szereti. Nem a hajhullas miatt vettem meg, mert hala isten ilyen problemam nincs, de az uzletben a lanyok azt mondtak, a hajhagymak stimulalasa reven hajnoveszto hatasa is van, ergo jobban no a haj. Ez meginkabb meginditott:)
Nagyon jo az illata, en szeretem ezt a fajta fuszeres fahejas csodat. A hatasa valoban nem maradt el, nem zsirosit, es nekem meg apolja is hajamat pedig szegenykem anno igen csak igenybe lett veve. De ezzel a samponnal nincs azzal gondom hogy nem habzik vagy nehez kimosni. Kivalo a habzasa, keves kell belole, igazan termeszetes, es a ferjem gyulladt fejboret is szepen rendbehozta :)
Mi mast adhatnek ha nem 5 csillagot? :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Mi mast adhatnek ha nem 5 csillagot? :)

Lettih

2017. augusztus 6.

Finom az illata és sokáig elég

Lettih
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Finom az illata és sokáig elég

manitia

2017. július 18.

Egyszerűen imádom! Nagyon érzékeny fejbőröm van. A legtöbb sampontól, balzsamtól gennyező kiütéseim lesznek. Na ettől nem! Kell hozzá balzsam rendesen, lévén ez egy samponszappan, de ez nem zavar. Egy sebamed-es balzsamot használok hozzá. Úgy érzem hosszú ideig barátok leszünk. (az sem hátrány, hogy utazáskor nem számít folyadéknak ;) ) Plusz ha ezt használom lassabban zsírosodik a hajam is. :)

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Dhewilgirl

2017. július 18.

Lehet, hogy korai négy hajmosás után véleményt nyilvánítani, de: annyira imádom! Minimálisan kevesebb hajam hullik, de ez tényleg még csak egy leheletnyi - remélem, idővel még kevesebb lesz :) De ami teljesen hihetetlen: 4-5 napot bír a hajam két mosás közt. Úgy, hogy eddig 3 volt a max. Már ezért is megérte :) Az illata nagyon erőteljes, viszont a hajon már nem érződik szerencsére, csak tiszta, friss érzetet hagy maga után. Ha bármi változás van, update-elek, de eddig 10000%-os a szerelem.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

BlindedByLipstick

2017. június 28.

Szeptemberben vettem meg, még mindig van belőle pár hajmosásra elegendő. Nem szeretem a fahéj illatát, de erőt vettem magamon, és milyen jól tettem! Hajmosás után egyáltalán nem érződik a hajamon, a fürdőszobában is csak addig, amíg meg nem szárad. Megfelelő tárolással kizártnak tartom, hogy szétmálljon, én estére a nyitott dobozában hagyom, reggelre megszárad, csak ilyenkor teszem rá a doboz tetejét. Segített a hajhullásomon, megjelentek az apró babahajak is. Szárítani sem szárította a hajam, számomra csodaszer, újra fogom venni, ha elfogy. :)
UP: Harmadjára vettem újra idén januárban (szerk.: a 3 korong 1,5 évig tart), és van egy olyan érzésem, hogy változott a formula, vagy valamelyik összetevő (szerk.: szerintem a színezék miatt, észrevettem, hogy furcsán piros a hab, ami az első 2 korongnál nem volt jellemző). Furcsán zselés állagú lesz a legfelső rétege hajmosás után, emiatt beleragad a dobozba, ami eddig nem fordult elő, és szárítani is elkezdte a fejbőrömet és a hajamat. Váltogatni szoktam egy másik samponnal, de most már azon gondolkodom, hogy egy időre szüneteltetem a használatát. Le kell vonnom egy csillagot, sajnos. :/

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

ninahf

2017. június 1.

Nagyon sokat segített a hajam állapotán, sokat is nőtt a használata közben. 3 hónapig elég volt, pedig 2 naponta mosom + a párom is ezzel mosta a haját (neki is segített, kevésbé hullott neki és töredezett el, pedig vállig érő haja van és festi is) :) az illatát pedig imádom! Hamarosan újra fogom venni, nem árt némi ápolás :)

ninahf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 1.

dorqaap

2017. május 23.

Az illata nekem is kicsit szokatlan volt (nekem ilyen gyümölcsleves vagy valami sütihez illene), de megszoktam, sőt szeretem ahogy a fürdőt is belengi, és szerintem a fejfájásaimat is elmulasztja. :) Felváltva használom a seanikkel. Nekem nagyon hulló hajam van betegség miatt, de azt látom, hogy tényleg jótékony hatással van rá, nagyon friss utána a hajam. Praktikus, gyorsan felhabzik (persze tudom sls miatt, sajnos), a natúr samponszappanok után nekem ez felüdülés - azok sajnos iszonyúan kiszárították a hajam. Biztosan újraveszem!

dorqaap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Szamocka

2017. május 4.

Nem kellene véleményt írnom egyetlen használat után, de nem bírom megállni! Elképzelni sem tudom, hogy erre a fantasztikus illatra hogy lehet azt mondani, hogy büdös?! Én elájulok tőle! Ezelőtt nem használtam még Lush szilárd sampont, de más samponszappanokat igen, mind a kukába került, mert ecetes vízben való áztatással sem tudtam belőle kiszedni a ragacsot sehogy! De ez... Ecetes öblítés sem kell és mégis fantasztikus! Nagyon könnyen felhabzik, egy valóságos élmény vele a hajmosás! Nekem nem lett tőle seprűszáraz a hajam, bár balzsamot használtam utána, de azt mindenféle sampon után szoktam, hatástól függetlenül. Az az illat, ami utána a fürdőben maradt mmm! Nem győztem szagolgatni a kezemet sem, azon is sokáig éreztem. Zsírosodásról nem tudok beszámolni, mert még csak éppen megszáradt a hajam az első mosás után, de valami olyan eszméletlen könnyednek éreztem a fejbőröm, mintha felszabadították volna valami kényelmetlen rablánc alól! Nagyon jó érzés! Kíváncsi leszek, meddig bírom hajmosás nélkül, eddig kétnaponta kellett mosnom, olyan extrém módon zsírosodott, remélem ki tudom vele tolni legalább 3 napra. Megelőlegezem neki az 5 csillagot, később majd jövök frissíteni.

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

camouflage

2017. április 25.

Sajnos amire megvettem,azon nem segített :( Nem mondom,hogy a fejbőrömnek nem lett jobb,de nem hullott kevésbé a hajam sajna. Viszont az elején egyszerűen csodálatos volt. Imádtam az illatát,nagyon puhává tette a hajam, és 2 nap után is olyan volt,mintha most mostam volna hajat,ami nálam nagyon-nagy szó. Eltudtam vele tolni a hajmosást,sőt valamikor egy héten egyszer mostam csak hajat.Itt még meg kell jegyeznem,hogy néha balzsamozni kellett utána,kicsit szárít,de nem vészes. Aztán ahogy telt az idő,valahogy elvesztette a varázsát, és ezeket a dolgokat már nem tapasztalom,mintha csak egy sima samponnal mostam volna meg. Talán hozzászoktam? Nem tudom,minden esetre a napokban döntöttem úgy,minek után lassan elfogy( egyébként rettentően tartós,szerintem fél évig simán elég kell,hogy legyen),hogy újravásárolom:) Nem veszítek semmit, még azt se mondhatnám,hogy drága ,mivel rettentően sok ideig elég :)

camouflage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 25.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Fahéjrúd. Paula Begoun szerint a fahéjnak a kozmetikumokban antimikróbiális és antioxidáns hatása van, azonban potenciális bőrirritáló is egyben. A fahéjat illata miatt is használják.