KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. május 3.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szilárd állagú korrektor a bőrhibák eltűntetésére. 5 színben kapható: ebből 3 bőrszín (light, medium, neutral), illetve sárga és zöld színben. A sárga a szem alatti karikákra való, míg a zöld a piros foltokat és a pattanásokat rejti el.

Krémmánia Kedvencek a -től
lilibeck

2016. február 11.

Nekem a light van meg. Mindennek nevezném, csak korrektornak nem...

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

Nekem a light van meg. Mindennek nevezném, csak korrektornak nem...

aniita

2015. november 24.

A színe kicsit túl zöld talán, de jól fed. A zöld színe miatt vettem meg, mivel kellett egy zöld korrektor. Büdös az illata. Se nem jó se nem rossz. Elmegy, de többet nem venném újra.

aniita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

anna21

2015. július 23.

Számomra pénzkidobás volt ez a termék.Az állaga darabos volt és nagyon csúnyán kiemelte a száraz részeket.Senkinek sem ajánlom!

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

helgus96

2015. július 23.

A zöld színűt birtoklom, megvettem mert hallottam hogy a zöld szín tökéletes a pirosság eltüntetésére, gondoltam pattanásra ideális. El is tünteti a pirosságot és helyette egy zöld paca keletkezik amit nem tudok rendesen eldolgozni. Semmire nem jó, pénzkidobás az egész..

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

Nikonik

2015. április 20.

Akciós volt és tetszett a felirat,hogy "A sárga a szem alatti karikákra való" és gondoltam,hogy ez mennyire jó lesz nekem a hétköznapi reggeleken mint a karikás szemeim megmentője....örültem volna ha inkább a vásárlástól ment meg ugyanis számtalan próbálkozás és trükk után is ha felviszem akkor olyan mint aki beteg és azért sárga a szeme alatt(nem egy szép látvány). Az állagával nem lenne probléma és még az is elképzelhető,hogy a hagyományos korrektor árnyalatok jól teljesítenek,de ha a sajátomat nézem akkor ez sajnos használhatatlan és a teljes pénzkidobás kategóriába esik.

Nikonik
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Zs.Dorika

Korcsoport: < 18
2015. április 11.

Én a 785 A Green árnyalatot vettem meg. Nekem nagyon jól bevélt a piros pattanásokat tökéletesen fedi,tartós is.Egy kicsi is elég mer elég erősen zöld.Talán annyi a hátrány és az is csak kicsit ki kell tapasztalni hogy elég nehéz elfedni a már említett erős zöld-sége miatt.De egy kicsi eldolgozás egy kis púder után már nem lehet látni.De mielőtt utcára megyek természetes fényben még egyszer ellenőrzöm.

Zs.Dorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 11.

redheadvrouw

2014. november 5.

Nekem az egyik kedvenc korrektorom. Jó pár éve használtam először, aztán valahogy elfelejtődött, de most újra rátaláltam.A Light árnyalatot használom mivel hófehér a bőröm, így ha semmi más nincs az arcomon, csak ez, akkor sem sárga foltok virítanak a fejemen. Valamelyik nap éjszakára is fent hagytam egy-két pöttyre, és nagyon szépen leszárította a csúnyaságokat.Szerintem jól fed, nem zsíros, nem csúszik, talán csak annyi kifogásom van vele szemben, hogy elég gyorsan fogy, de most akciósan betáraztam belőle.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

szederke

2014. október 25.

A zöld árnyalatot sikerült megvennem... egy szóval: pénzkidobás. A hűtőben tartottam egy ideig, mert annyira fura olvadt állaga volt, és nem lehetett rendesen felvinni. Miután kicsit normalizálódott az állaga, nem hogy halványította volna a pirosságot de még jobban kiemelte és ahogy többen írtátok rátapadt egyes részekre és olyan nehezen lehet levakarni aztán.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

kkata

2014. szeptember 28.

A színét sikerült nagyon eltalálnom, a pirosságokat is elfedi, viszont emellett semmi pozitívumot nem találtam benne. Valaki írta korábban, hogy rátapad a pattanásokra, megkeményedik ott, és csak még jobban látszódik, olyan, mintha seb lenne a helyén. Ezt én is tapasztaltam, nagyon nem szeretem. Emellett a legkisebb ráncokba is beleül, kihangsúlyozza őket. Szemhéjalapozásra használom ma már csak, de nagyon gyorsan fogy, ami talán nem is olyan nagy baj, mert mindenképpen szeretnék egy sokkal jobbat beszerezni.

kkata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

shadow06

2014. szeptember 9.

szörnyű! fedése semmi, tartósságra is nulla. színben passzol, és árban jó, de azt a pénzt is kár volt kiadni érte. majd elpasszolom valakinek, hátha..

shadow06
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.