KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

NYC Show Time Szempillaspirál + Ajándék Bontatlan Szemceruza
Ár: 750 Ft , Eladó: victoriaa
Állapot: Soha nem használt (véletlenül vettem, nem használok vízállót), Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten, banki előreutalással ingyen posta

b5bea

2016. november 2.

A szokásos spirálok után körbenéztem drogériás terepen, mindenképpen vízállót szerettem volna, hogy napközben is tartós maradjon a sminkem. Ez nagyon szépen hozta is. Olcsó volt, kb 600 ft, sokáig elég volt és természetes volt a végeredmény.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Chrissy

2016. október 7.

Egy nyaralás alkalmával elfelejtettem magammal vinni a megszokott vízálló feketémet, úgyhogy beugrottam a helyi drogériába szerezni egy helyettest, de nem szántam rá se sok pénzt, se sok időt, úgyhogy ő landolt a kosaramban. Amúgy nincsenek szempilláim. Az a kevés hamuszürke-szőke szőrszál, ami a szemhéjamon szempillának nevezi magát nem számít. Erre persze nehéz olyan spirált találni, amitől elájulok. Ez a kis kék dobozos olcsóság viszont bevált. Semmit, de semmit nem csinál azon túl, ami egy szempillaspirálnál alap: feketére színez. Ja, egy extrája van, vízálló. Nincs dúsítás, se volumen, se extra hosszítás. Egyszerűen és nagyszerűen beszínezi a szempilla szálakat feketére. A bevonat nem lesz vastag. Nem lesz rögös, nem lesz összetapadt. Majdhogynem természetes hatású, mintha tényleg feketék lennének a pilláim. Nem érezni, hogy ott van. Nem pereg le, nem költözik le a földszintre a szem alá. Állja a vizet. Szerintem a sarat is.
Kicsit nehéz leszedni, én kókuszolajjal + arclemosó géllel mosok arcot-sminket, aztán micellás vizes áttörlés jön. Az utsó lépésnél még lemicellázódott egy adag feketeség a pilláimról, szóval 3 cucc kellett hozzá, hogy lejöjjön. Tőlem kap 5 csillagot.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

patrisha

2015. május 23.

első spirálom már a végét járja sokáig elég volt, nem kenődik, nem ragad szóval jó, 600 Ft-ért vettem le volt értékelve

patrisha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Aida89

2014. október 15.

Nem igazán fogott meg.

Aida89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Nem igazán fogott meg.

hkitti

2014. augusztus 23.

Egészen jó, olcsó szempillaspirál. Szép, erős színe van és valóban vízálló, viszont különösebb dúsító vagy hosszabbító hatást nem tapasztaltam.

hkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

No Amy

2014. július 5.

nem túl nagy keféjű, könnyen használható spirál. szép fekete színű, nem halvány, egy rétegben is rendesen látszik. elvileg vízálló, erről nem tudok véleményt mondani, a sírást viszont nem bírja, annál teljesen lekopik :) a dúsító hatást valahogy nem vettem észre, olyan semmilyen...
van egy Rossmann saját márkás termékem, annak sokkal intenzívebb színe van, sokkal jobban dúsít, hosszít is.
teljesen véletlenül vettem meg ezt, mert épp elfogyott egy másik termék, ez meg akciós volt, így kipróbáltam a márkát. 700 Ft-ért nem rossz termék, de például a Rossmann saját márkás termékei közül ugyanilyen áron sokkal jobb is van! :)

No Amy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

gigi12889

2014. június 23.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált! Ez volt a legelső spirálom.Lehet hogy csak színt ad ,de nekem az is jó mert világosbarna-szőke pilláim vannak.. :)

gigi12889
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 23.

mreni876

2014. március 29.

Szerettem ezt a szempillaspirált, tényleg vízálló. A Balatont is kibírta, nem kenődött, nem potyogott. :)

mreni876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

darcy

2014. március 7.

Valójában "kényszerből" vettem meg, mert úgy tűnik, hogy a vízálló szempillaspirálok egyszerűen kihaltak a drogériákból. (Oh bocsánat, pontosítok: az olcsóbb kategóriások haltak ki, mint pl. a kedvenc Miss Sporty-m, amiből sehol sem kapható már vízálló változat. :-( )
A keféje kicsit furcsa nekem, mert általában ha a kefének ennyire rövid sörtéi vannak, akkor ahhoz kicsit hosszabb szár szokott társulni. Ha meg a szár rövid, akkor hosszabbak a sörték. Itt a szár és a sörték is rövidek. Az első napokban emiatt eléggé sutának éreztem magamat a használata közben. Valahogy nem találtam meg a megfelelő szöget a felvitelhez.
Egyébként nem túl sűrű, nem ragadnak tőle össze a pillák, viszont túl nagy volumenű dúsítást vagy hosszabbítást se várjon tőle senki. Inkább csak színez. Reggeltől estig jól bírja, de délután/estefelé néha már kicsit kellemetlen viselni. Jól esik este megszabadulni tőle.
Biztos, hogy csak addig lesz használatban, amíg nem sikerül szereznem a régi, jól bevált szempillaspirálomból.

darcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Ayani

2014. január 15.

Nem voltam vele megelégedve. Szürke hétköznapok szürke spiráljává vált, hamar megszakadt a kapcsolatunk. Sokszor olyan volt, mintha nem is lenne rajtam, a saját pilláim is hasonló hatással bírnak spirál nélkül. Az biztos, hogy tartós, de nem az én esetem, nekem nem vált be.

Ayani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 15.