KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: moliza, az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A NYC Skin Smooth Mousse, egy habkönnyű alapozó újdonság. Lenyűgöző munkát végez az arcunkon: eltűntet minden hibát és foltot, könnyű, mint egy felhő, álomszerű egyenletességet biztosít. Formulájában megtalálható a B5 provitamin, ami a hidratációhoz nélkülözhetetlen, plusz búcsút inthetünk a fénylő arcnak, mert olajmegkötő összetevői révén, tartósan matt hatást is biztosít.

Ár: 700 Ft , Eladó: Catti
Állapot: Néhányszor használt!, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta, Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 Ft , Eladó: pzita93
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, kp

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kesudio

2017. június 22.

Hidratálás után használom. Korábban minden alapozóhoz pluszba még kellett kevernem hidratáló krémet, hogy ne legyen foltos és száraz az arcom (ez persze csak az én bőröm hibája, hogy ennyire száraz), de ezt az alapozót nem kell kevernem semmivel. Lágy, krémes, egységesen fed, a színárnyalat is pont jó. Nem irritál, nem leszek ragyás utána. Fedése olyan közepes de inkább gyenge. Gyorsabban fogy, mint a folyékony, de én meg vagyok elégedve vele, engem meggyőzött.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

lenizsu

2017. március 15.

Ez volt életem első hab állagú alapozója. Szerettem volna kipróbálni, hogyan működnek ezek a termékek, kíváncsiságból vásároltam meg. Nagyon jó döntés volt. Könnyű eldolgozni, szépen fed, kellemes selymes érzést hagy a bőrömön, púder használatára sincs pluszban szükség. Egész nap tart az arcomon és nem fényesedik át. Ha ismét meglátom az árnyalatomban, biztosan újra megvásárolom a terméket.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

DodoCore16

2017. február 1.

Nagyon jó és tartós alapozó! Kényelmes a viselése, könnyed és nem maszk érzetű a bőrön.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

ronavolgyifanni

2016. augusztus 27.

Hihetetlen! Már rég leírtam magamban az olcsó alapozókat a rengeteg negatív tapasztalat miatt és a hab állagú alapozóknak sem vagyok kifejezetten nagy híve. (Ezt főleg az Essence Soft Touch Mousse-nak köszönhetem.) Nem emiatt mentem el a drogériába, de úgy voltam vele, hogy próba-szerencse, 1300-ért nem vesztek szinte semmit. Aztán csekkoltam a véleményeket itt és teljesen belelkesedtem. A kinézete szerintem rendben van, semmi extra, de nem is a csinos külsőjének kell meggyőznie. Először ujjal vittem fel és rögtön feltűnt, hogy milyen könnyen beleolvadta bőrömbe. Elképesztően könnyű eloszlatni, szerintem jól alkalmazkodik a bőrszínhez is, és a finish-e valami álom. Teljesen természetes, mint egy második bőr réteg. Fedése is jó, ahol kell, rétegezem, azt is csodásan lehet. Amin igazán meglepődtem, az a tartóssága és a mattító hatása. Reggel nyolctól probléma nélkül tartott ki 4-ig, utána picit igazítanom kellett ugyan, de ez így is igazán impozáns. Délután háromkor kezdett egy kicsit átfényleni a bőröm, de nem volt vészes, egészséges fényként írnám le. Csodálatos! Bőven leveri a L'oreal Infallible 24-h matte alapozóját, mivel annak a finish-ével vannak apró gondok, egyébként szerintem ugyanazt nyújtja a két alapozó. Pedig az több, mint 3-szor ennyibe kerül! Amit még pluszként imádok benne, hogy végre egy alapozó, ami tökéletesen együttműködik az RT stippling ecsetével, amit ugyan kb. 2-3 éve megvettem közel 5 ezerért, eddig nem tudtam hasznosítani. Azt még hozzá kell tennem, hogy a meleget nem annyira bírja, de most már úgyis mindjárt itt van a rosszabb idő.

ronavolgyifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

paluspanka

2016. június 11.

Kedvenc drogériás alapozóm! Szeretem az állagát, tökéletesen egyezik a bőröm színével és nincs nehéz érzése a bőrnek hagyja lélegezni...nem csúszik el nyáron is szép marad nem mászik el!

paluspanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Detty153

2016. április 26.

Most ugrott be, hogy nekem valamikor ,nagyon régen volt egy ilyenem, és úgy emlékszem szerettem. Úgy érzem, újra kellene venni :)

Detty153
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

alcyone

2016. március 21.

Az elején kicsit féltem tőle, mert a tégelyekben lévő krémek mindegyike túlontúl sárgás színűnek hatott, de ebben erőteljes szerepet játszott a drogéria borzalmas megvilágítása is. De a lényeg: ár-érték arányban tökéletes, bőven elég az arcbőrömnek, nem nehezül el tőle és nem is okozott pattanásokat. Igaz, egy idő után sajnos ettől is fénylek, de ez nem feltétlenül a krémek hibája, a kombinált arcbőrömhöz elég nehéz alapozót találni. Egy hátránya van, hogy a száraz, hámló részeket nagyon kiemeli, ezért érdemes nagyobb hangsúlyt fektetni a hámlasztásra, arcradírozásra. Ennek ellenére teljesen elégedett vagyok, szerintem a drágább alapozók se tudnának többet, mint ez a kis csoda. Ja, és még egy pozitívum: lassan fogy, egyszerre kevés is elég belőle!

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

amyherczeg

2015. december 3.

Valaki nem tudja esetleg hol tudnám beszerezni?:) előre is köszönöm

amyherczeg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 3.

Valaki nem tudja esetleg hol tudnám beszerezni?:) előre is köszönöm

szteszii

2015. szeptember 22.

Én a váci úti Tescoba vettem kb 1 hónapja

szteszii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Én a váci úti Tescoba vettem kb 1 hónapja

Vini46

2015. szeptember 21.

Sziasztok! Nagyon szeretnék egy ilyen alapozót de nem tudom hol tudnék venni, mert a rossmannban már nem árulják. :( Szóval hol tudom megvásárolni/megrendelni a terméket?

Vini46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Emolliensek: Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate, Silica Dimethyl Silylate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Simethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.