KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nfu. Oh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ani

2012. július 2.

a 38-as, pelyhes lakkjuk van meg. Gyönyörű!
Postaköltséggel majdnem 3000 Ft volt, pár hónap múlva az essence kiadta a saját pelyhes lakkját (550 Ft, felkenve semmi eltérés nincs)
Ha előre tudtam volna, ezt nem vettem volna meg.

Ani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

a 38-as, pelyhes lakkjuk van meg. Gyönyörű!
Ha előre tudtam volna, ezt nem vettem volna meg.

karli

2012. április 16.

Nekem holographic lakkom van tőlük, mailt kell írni, valóban nagyon segítőkészek, küldenek színkártyát, úgy lehet választani. A holographic színek viszont elég hamar kopnak, még fedőlakkal is :( és nem fednek valami jól, ha ügyesen lakkozom elég három réteg.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Mintyss

2012. március 23.

A honlapon tényleg csak alap és fedőlakkokat lehet látni. Írni kell mailt, nagyon segítőkészek és küldenek listát képekkel, hogy milyenek vannak még. Kolléganőm már rendelt is tőlük.

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Mara

2011. október 18.

@Nikike78: Van hozzájuk magyar viszonteladó, felveheted velük a kapcsolatot a http://nfunails.hu oldalon. :)

Amúgy nekem kettő van, imádom őket, mert nagyon tartósak, habár az áruk kicsit borsos. Viszont jó minőségűek, nem pattognak le három nap után sem. És a színeik... Szavakkal leírhatatlan. *-*   Olvass tovább a blogon >>

Mara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.