KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nike

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2015. november 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Illatkategória: fás-aromás
Fejjegyei : kardamom, kömény, bors
Középjegyei : zsálya, írisz és a spanyol labdanum
Bázis jegyek : gvajakfa, szantálfa, cédrus és vanília

fragmann

2017. május 25.

Vitatkoznék Joe38-cal, legalábbis a'tekintetben, hogy ez egy sportos illat. Ne tévesszen meg senkit a név, ez a Nike nem AZ a Nike. Vagyis ezt az illatszert a régi múltra visszatekintő spanyol Nike (ejtsd: Niké) gyártja, amelynek semmi köze az amerikai sportszer gyártóhoz. (Nájki) Ettől még persze lehetne akár sportos is, de nem az. Persze kinek, mi a "sportos"..
Ez egy édeskés, enyhén füstös, fűszeres (fahéjas-szegfűszeges) illat, már-már nőies.
Nekem elsőre, azonnal a régi Jacomo (fekete flakonos) ugrott be róla, leszámítva azt, hogy a francia klasszikus nem édeskés.
Ettől függetlenül valóban kellemes, orientális-balzsamos, elegáns illat. Olyanfajta frisseséget, ami sportossá tenné, én nem fedeztem fel.
Nálam 3.5 az 5-ből (az édesség miatt), de mivel olyan nincs, kis jóindulattal megadom a 4-est.

UPDATE:
Nem is annyira a Jacomo-ra hajaz (bár valamennyire arra is), hanem sokkal inkább a Bentley for Men Intense-re, az igen kifejezett tömjén-bors kombó miatt!

fragmann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

UPDATE:

Joe38

2015. október 29.

Ez egy nagyszerű darabja a Nike illatoknak !Régebben is használtam már tőlük parfümöt,
ezért is bátorkodtam kipróbálni ezt az újabb cuccot.És nem is csalódtam benne!
Személy szerint inkább egy sportesemény háttérben tudnám elképzelni magamon ezt az illatot...
Az nem vitás,hogy sportos illat, de épp oly elegáns is!
Egy korrekt munka, amely illeszkedik a Nike minőséghez ....
A kellemes, fűszeres nyitás egy megnyugtató fás - aromás alapban nyugszik meg és
mindehhez egy meglepően hosszú élettartam társul!Az ára is nagyon barátságos!
Én abszolút elégedett vagyok vele! Nem szabad alábecsülni !!!!

Joe38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

ezért is bátorkodtam kipróbálni ezt az újabb cuccot.És nem is csalódtam benne!
Az nem vitás,hogy sportos illat, de épp oly elegáns is!
Egy korrekt munka, amely illeszkedik a Nike minőséghez ....
mindehhez egy meglepően hosszú élettartam társul!Az ára is nagyon barátságos!
Én abszolút elégedett vagyok vele! Nem szabad alábecsülni !!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Limonene, Linalool, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Isoeugenol, Citral, Farnesol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.