KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 8.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: szegfű, rózsafa, rózsa, ibolya, jázmin, moha, benzoin, musk

Ár: 9000 Ft + posta , Eladó: Pünyike
Állapot: 100 ml / 2-3 fújás hiányzik, Helyszín: Gyömrő, fizetés: Utalás után küldöm. Posta (postán maradó) / személyes átvétel
Ár: 7500 ft , Eladó: Deep1982
Állapot: 100ML / képen látható mennyiség, Helyszín: Piliscsaba, fizetés: Postan maradora

mindapinkszent

2018. június 16.

Az egyetlen illat, amelyben elviselem a túltengő szegfűt, talán mert nem édes, inkább szárazabb, fűszeres jellegű jegyek ölelik körbe, nem fullaszt. Nagyon kevés nőn lehet érezni, sokkal többen beszélnek róla, mint hordják. Én is ritkán használom, mert öntős üvegben van, és sajnálom folyton beleengedni a levegőt, nehogy tönkremenjen.
Angel13-mal értek egyet, az új flakonokon már a kupakon repkedő galambok sem olyan szép mattak, mint régen, el is vannak nagyolva, mint egy üvegmassza, túl modernül kezd kinézni az egész. Szerencsés vagyok, hogy az 1986-os változatot, a lapos üveget birtokolhatom (hibátlan tartalommal!), és most már van egy minim is belőle.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Angel13

2018. június 10.

Régóta nagy szerelem! Amikor elkezdtem használni, még csodálatos üvegekben lehetett kapni, mára sajnálatomra nagyon leegyszerűsödött. Az illat még ma is megállja a helyét. szép és utánozhatatlan.

Angel13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Yeticica

2018. április 3.

Anyukam meglepett egy vintage darabbal, edt&testapolo diszdobozban. Kivsit racuppant a parfum temara mostanaban, igy magyon megorultem neki. Finom, finom, de nekem ez abszolut Anyu-illat, azonnal felismertem, hogy valahol a 90-es evekben o hordta.
E proba ota eltelt bonfe ev es en megtanultam, hogy a szegfuvel nem vagyunk kebelbaratok. Sot felebaratok sem.
Neha eloveszem es beleszippantok, ha emlekezni szeretnek, es emiatt orokre helye lesz a szivemben, de en nem tudnam viselni.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

leila0803

2018. március 17.

Van benne valami vintage baj. Viragos, eros, szegfus illat. Annak idejen nagy sztar lehetett, szerintem ma is megallja a helyet. Ettol fuggetlenul megallja a helyet.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Verona5

2018. március 4.

Ez nem egy klasszikus, hanem még nekem is egy túlontúl vintage darab, pedig mostanában egyre jobban kedveli az orrom az efféle illatokat. Amennyire vonzónak és szexinek érzem a szegfűt a V.W. Boudoir alkotásában, itt éppen annyira elriasztó. A szegfűt ebben a kombinációban annyira felerősíti a szegfűszeg, a gardénia és az egyéb fűszerek, hogy kb fél órát bírtam ki a mintából kifújt egy kis spriccel. Kb negyven évet visszarepít az időben, amikor még a szegfű volt divatban és az egyetlen elérhető normális virágként volt számon tartva szinte minden alkalomra, aszparágusszal megkörítve. Hol is vannak már azok az idők! Már szegfű sincs nagyon a virágosoknál, nemhogy aszparágusz! :) Szóval ezért érzem én is nagymamásnak, de akárhogy is megy az idő, én ebbe a korba soha nem fogok eljutni, mert csak tolom magam előtt az emlékeket. Az üvege gyönyörű, mindig megcsodálom a Müllerben.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

gyooongyi

2018. február 24.

Mennyire féltem ettől az illattól... Bevallom az üvege vonzott leginkább és aztán drukkoltam, hogy az illat is finom legyen. No és az ikonikus illatokon muszáj végigmenni.
Nekem Edt-m van.
Szegfű illat selyempapírral és virágstand hangulat aláfestésnek. Gyönyörűszép. Nagyon kevéssé régies.

gyooongyi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Nekem Edt-m van.

PETRA820718

2018. január 19.

Hozzà fel kell nőni, és nem is kicsit.
Akkor talàn megérti az ember, hogy ez nem a divatról, a konkrét szépségről szól.
Ő egy kortalan szépség, kevesen, de megtalàljàk benne a szépséget, a viràgokat és a ÉVEKET! Nem vàltozik, örök klasszikus, szép üvegben, nagyon tartós és lemoshatatlan akàrcsak az évek.

PETRA820718
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Hozzà fel kell nőni, és nem is kicsit.

nygigi

2017. november 28.

Az üvege nagyon szép, de ez a tipikus régies illat. Szerintem ma már nem divatos és inkább nagymamáink használják.

nygigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

osti89

2017. október 12.

Ez egy igazi siker parfüm, főleg az 1980-as évek elején és közepén, amikor valutás boltokban lehetett megszerezni, vagy kinti rokonoktól. Az első fújás a csuklómra 12-évesen, fél óráig ezt szagolgattam. Nagyon jó emlék.

osti89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

galivali

2017. augusztus 25.

Mindig amikor megérzem ezt az illatot, arra gondolok, hogy 20 év múlva visszatérek rá. Nekem valahogy 50+ illatkategória.

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Limonene, Isoeugenol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Amyl Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.