KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 8.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: szegfű, rózsafa, rózsa, ibolya, jázmin, moha, benzoin, musk

Ár: 7000 , Eladó: bipanka
Állapot: új, Helyszín: bp, fizetés: posta(vevőt terheli) előre utalás után ajánlott küldeményként, vagy személyesen Bp-n
Nina Ricci L’Air du Temps EDT 30ml
Ár: 7000 , Eladó: szilviv
Állapot: Új, Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalással postán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nygigi

2017. november 28.

Az üvege nagyon szép, de ez a tipikus régies illat. Szerintem ma már nem divatos és inkább nagymamáink használják.

nygigi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

osti89

2017. október 12.

Ez egy igazi siker parfüm, főleg az 1980-as évek elején és közepén, amikor valutás boltokban lehetett megszerezni, vagy kinti rokonoktól. Az első fújás a csuklómra 12-évesen, fél óráig ezt szagolgattam. Nagyon jó emlék.

osti89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

galivali

2017. augusztus 25.

Mindig amikor megérzem ezt az illatot, arra gondolok, hogy 20 év múlva visszatérek rá. Nekem valahogy 50+ illatkategória.

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Masnuci

2017. augusztus 7.

Nem vagyunk egyformák. Szerencsére :o) Már nagyon régóta szeretem ezt az illatot, volt belőle külföldről kapott krémparfümöm, volt a hagyományos galambos kupakos, most is van a fehér műanyag hengeres és van az aranykupakos vintage üvegesem, amin a galambok mint domborművek kidomborodnak. Nekem mindegyik nagyon-nagyon tetszik. Egy igazi virágos-szegfűs alkalmi illat. Klasszikus vonásokkal, nem a mai trendbe illeszkedő, de hát ez természetes is, hisz 1948-as születésű. Rajtam kellemesen beédesedik, krémessé, puhává válik az aldehides indítás után. Egyike azon illatoknak, amiket nem lehet másokhoz hasonlítani, mert annyira különleges, egyedi illatok. Számomra egyenrangú társa az YSL Ópiumnak, a Chanel Coco-nak, a Lauder Youth Dew-nak még pár igazi klasszikusnak.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Kremcica

2017. június 1.

Akik szeretik annak elnézést és ne olvassanak tovább... Ilyen ritka szúrósan büdös parfümmel nem is tudom találkoztam e már. Nem a fenti szép üvegessel találkoztam hanem a fehér dezodorszerű üvegeset fújtam a DM-ben. Én nem tudom hogy a teszter volt romlott vagy a parfüm ilyen rossz, de a mostani tapasztalatom alapján messze kerülöm majd ezt a parfümöt a továbbiakban. Eleve nem vagyok nagy NR rajongó, nem találtam még semmi kimagasló vagy nekem tetsző illatot, de ez kritikán aluli.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

ernestina

2017. április 13.

Újabban igyekszem felfedezni olyan illatokat melyekkel szemben ránézésre előítéleteim voltak, így sosem próbáltam őket. Nina Ricci nekem cukros almát jelentett, ez a sárga üveg sem fogott meg.
Kellemes csalódást okozott, bírom az ilyen lágy illatokat. A klasszikus értelemben véve nem púderes, mégis bőrhöz símuló, tompa virágillat. Leginkább a Bvlgari Petits et mamans-hoz hasonlítanám, de nem a két illat hasonlít, csak a természetük. Én is azt mondom hogy ez egy letűnt kor illata, tartósan nem tudnám viselni, de nagyon tetszik.
Up: Újra meg újra próbálom. Olykor egy púderes lufira emlékeztet, máskor csak poros vaníliára. Még meg kell fejtenem. Találkoztam egy 30 ml-es műanyag hengeres kiszereléssel, valami miatt szerintem jobban passzol hozzá a matt tégely mint a galambos üvegcse.
Up of up: Megfejtettem! Szegfű. Celofánba csomagolt, kunkori műanyag szalaggal átkötött szegfű, boldogan viszem a '80-as évek közepén a tanítónénimnek pedagógus napra. :-) Nagyon jóóóóóó! :-)

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

szilviakiralyno

2017. február 13.

A parfümtörténelem egyik ikonja, nyilván sokan leírták már előttem, nem is rabolom az időt ezzel. Csupán saját érzéseim megfogalmazva az illatban, az az, hogy ez most 2017-ben is csúcsszuper és luxust sugárzó illat, örökérvényű, és soha nem kopik meg a fénye. Csodálatos, álomszerű, de mégis komplex illat, szegfű és virágok, kesernyés leszáradás, mindvégig felismerhető, semmivel nem összetéveszthető, igazi klasszikus. Hordtam, és hordom is időnként. Elegáns, de megvallom én nem csak elegáns ruházathoz viseltem, mégis összhang volt/ van közöttünk. Jól tud működni szerintem bárkin, nem véletlenül lett népszerű akkoriban, és tartja még ma is csúcsot sok letűnt társa mellett. Eszembe jut a Bárányok Hallgatnak című film, melyben a pszichopata Hannibal Lecter kielemzi Clarice minden személyiségvonását, de előtte megjegyzi, érzi, milyen szappant használ, ( arra nem emlékszem) és L'air du temps parfümöt, bár tudja érzi, nem minden nap...
Az illat egy csoda, tényleg az idők szele, múltból szól, történelemről is, de a mának. Nagyon szeretem ezt a csodásan összerakott illatkölteményt. Ezer csillag!

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

zekatty

2017. február 8.

Nem olvastam vissza az összes véleményt, csak ezt a legutolsó oldalt, ahol gyakorlatilag "lemamázza" a többség! Ehhez képest én az első fizetésemből, 22 évesen, ezt a parfümöt vettem meg, nagy boldogan, mert annyira tetszett! Meg kell persze jegyeznem, hogy anno nem volt ilyen széles kínálat, másrészt az első munkahelyem, a Margitszigeti Nagyszálló volt, ahol "dolláros butikban" dolgozó helyes kolléganőm, mindig megengedte, hogy megillatoljam ezt a virágos gyönyörűséget! Azóta persze "fejlődtem" és most az orientális parfümök a kedvenceim, de a Ninára, már csak az emlékek miatt is 5 ***** jár!

zekatty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 8.

zsanettzsofia

2017. február 8.

Néhány éve karácsonyra a nagymamámnak vettem. A márkához ragaszkodott, azon belül szabad kezet adott, így erre esett a választás, mert valóban nem egy fiatalok számára kitalált illat, inkább az idősebb korosztályt célozza meg. Nekem nem is tetszett személy szerint, ő viszont odáig van érte, a mai napig is ezt használja.

zsanettzsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Cynthia99

2016. december 23.

Édesanyám egyik kedvenc parfümje. Hosszú évek után most megvettem neki ajándékba. Nekem nagyon nem jön be,sőt szerintem egyszerűen szörnyű,de ízlések és pofonok... Az üvege viszont tényleg gyönyörű.

Cynthia99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Limonene, Isoeugenol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Farnesol, Amyl Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.