KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2012. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyei:

Fej: narancsvirág, mandarin, narancs, mandula

Szív: heliotrop, alma, gardénia

Alap: fás jegyek, almafa, pacsuli, vanília

Ár: 3500 Ft/postával , Eladó: Kodi
Állapot: 20 ml/pár próbafújás hiányzik, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 7000 ft , Eladó: Imladris
Állapot: 50 ml, pár fújás hiányzik belőle , Helyszín: Budapest , fizetés: Átutalás, dpd, foxpost, személyes átvétel Budán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

chemistryandwine

2017. január 13.

Eleinte szerettem, de aztán már valahogy elegem lett az illatából.

chemistryandwine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Eleinte szerettem, de aztán már valahogy elegem lett az illatából.

Imladris

2016. január 11.

Úgy érzem magam, mint egy vaníliás porcukorba forgatott marcipános-narancsos sütemény. Éhes is lettem.
A viccet félretéve, nagyon finom sütiillat, de egy parfümtől többet várok. Az én ízlésemnek túl édes is ez, de hideg, szürke téli napokon fel fog melegíteni, ha néha megkívánom.
Azt hiszem, én tettem szert az itthon fellelhető egyik utolsó darabra, egy netes parfümériában.

Imladris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

radinm

2015. június 26.

Nekem nem lett szerelem, olyan kis semmilyen, sógornőmnek adtam Őt is, aki azóta is olyan nagy szerettel őrzi, hogy csak alkalmanként használja hogy nehogy elfogyjon. Mivel Ő ennyire szereti és becsüli, megy neki az ötös :-).

radinm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

Tildi

2015. március 28.

Finom-édes de rajtam valamiért ez az almácska sem tartós. Persze elhasználom de lehetne tartósabb is.

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

karolina.szanda

2015. március 1.

Csalódás ez a parfüm. Jobbra számítottam.Édesnek édes, de mellette szúrós. Tartósságával nincs baj.

karolina.szanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Amanda

2014. december 8.

Elsö almácskám és nagyon tetszik. Van nekem egy ilyen kis defektem, hogy imádom a cuki illatokat, föleg ha némi frissességgel is meg vannak bolondítva. Na ez a kis rózsaszín pont ilyen. Cuki, édes, friss, tartós. ÖtÖt csillagos.

Amanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

kinibaba19

2014. április 21.

Finom téli illat, nálam a mandula dominált, talán ezért nem lett a kedvencem.

kinibaba19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Finom téli illat, nálam a mandula dominált, talán ezért nem lett a kedvencem.

violetta95

2013. december 18.

imádom.. vagyis imádtam, mert sajnos elfogyott.. De a legjobb parfümöm volt!

5/5*****

violetta95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 18.

imádom.. vagyis imádtam, mert sajnos elfogyott.. De a legjobb parfümöm volt!

5/5*****

Zsazsmazs

2013. augusztus 29.

Nekem is kedvencem,téli parfümöm :D Csajok aki szeretné még magának tudni ezt a fincsiséget,az net parfümériákban beszerezheti :D legalábbis én ott veszem :)

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Mya

2012. október 12.

Ez már szinte természetes hogy ami igazán jó az limitált kiadású vagy beszűntetik.. Közben a parfümériák polcai roskadoznak a semmilyen, átlag, "kinekkell" illatoktól. Nagyon hasonlít a sima Nina-hoz, de mégis más. Sokkal szolidabb, különlegesebb, fanyarabb illat, megbolondítva mandulával, vaníliával, amik igazi pihe-puha, lágy de mégis feledhetetlen parfümmé teszik. A sok almás parfüm után az ember nem gondolná még el fogják tudni valamivel kápráztatni az orrocskáját, de velem így történt.:)

Mya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lila színű.