KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös
Parfüm összetevők: Málna, Tubarózsa, Rebarbara, Gyömbér, Rózsa, Pacsuli, Szantálfa

Nina Ricci Nina Dancing Ribbon EDP
Ár: 7500 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml/a képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)

Danina9592

2016. augusztus 14.

Egyenlőre 5ml van a birtokomban, próbaképpen. Nagyon megkedveltem, tényleg eléggé intenzív, de nekem mégsem olyan tolakodó. Régóta kerestem magamnak valami extrémebb "dögös" illatot, amit bulikon használhatok. Néztem Poison Girl-t, és hasonló nagyvadakat, de nem illettek az én kis világomba, aztán megszagoltam ezt és rögtön tudtam, hogy megvan a hozzám való dögös illat. Tartósságra is elég jó, délben fújtam magamra, és este még simán megcsap az illata. A közeljövőben veszek belőle egy teljes üveggel, és a Nina Ricci imádatom töretlen marad.

Danina9592
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Babooca

2014. június 15.

Kedves Natalkától, itt a vásártéren szereztem meg ezt a finom, limitált Nina illatot. Ezúton is köszönöm mégegyszer! :) A Ricci Ricciből indultam ki én is, az egy nagyon kis kedves illat nekem, bár csak mintában birtokolom. Az illatösszetevőkben csak a fejillat tér el a Ricci testvérkéjétől, így mertem belevágni az ismerkedésbe. És valóban, a nyitány más, de a szív és az alap megegyezik, így ha már be is sokallnék a gyümölcsös kezdésbe, nem kell sok és átalakul a jól megszokott kompozícióba, amit a Ricci Riccinél már megszerettem. Finom, édeskés (málna), enyhén savanyú gyümölcsös illat (ez a rebarbara műve), a frissességet pedig a gyömbér adja, rajtam kissé citromosnak is hat. Egyszóval, finom, könnyed és légies lett ezzel a csavarral ez a kis Nina, a simához képest, ami rajtam ősszel finom csak, mert ilyen melegben, de akár még tavasszal is, nagyon szúróssá tud válni, és egész napra körülölel, míg ez nem olyan tartós. Nekem megtetszett.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Natalka

2014. március 17.

Beszereztem ezt a korábbi limitált kiadását a Ricci Ricci-nek, mert sikerült vhonnan nagyon kedvezményes áron hozzájutni (nem hagyhattam ki, tudjátok hogy van ez :)) Korábban nem szaglásztam soha, csak a Ricci Riccit, gondoltam nagy baj nem lehet. Nem is lett, de nagy szerelem sem. Mindenkinek nagyon tetszik rajtam, csak nekem nem annyira... Úgy érzem, kicsit mintha szúrós lenne, mint a férfiillatok (ez a szantálfa miatt van???). Málnát abszolút nem érzek benne, sőt semmi gyümölcsösséget, csak egy kis füstös citrusosságot.
Nekem semmi pluszt nem ad, nem mondhatnám, h egy finom, nőies illat. Talán inkább erőszakosnak és követelőzőnek titulálnám :) nem baj ez, elképzelhető, h csak most nem vagyok ilyen "kemény csaj vagyok, ide figyeljetek, majd én megmutatom"-passzban (pedig már javában nyűvöm a fekete bőrdzsekimet, amiben kb. olyan keménynek tűnök mint Tom Cruise a Top Gun-ban). Kicsit unalmas nekem ez az illat, nem bontakozik ki a bőrömön, nem lesz egyedi és megismételhetetlen.

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Heni1009

2012. május 3.

Nagyon szeretem, sokáig használtam, de elég intenzív illata van, tudni kell viselni. Jó pár üvegem van már nina riccitől és mindet imádom, de egy idő után be lehet sokallni tőle.

Heni1009
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

melindadd

2011. november 18.

Nagyon hasonlít a ricci riccire. Nem nagy durranás szerintem.

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Nagyon hasonlít a ricci riccire. Nem nagy durranás szerintem.

mellesleg

2011. augusztus 21.

Nekem ugyan nem ez a fajta van, hanem az eredeti rózsaszín üvegű Ricci Ricci. Nem túl különleges, de nagyon finom, játékos, nagyvárosi illat. Egyetlen negatívuma, hogy nem túl tartós, hamar elillan.

mellesleg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol